۴
توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۴
دروغ؛ بلای خانمان سوزِ کشوراست
آقای روحانی در اوائل مسئولیت خود گفته بود هر کسی دروغ بگوید و تهمت بزند میلیونها سال با انقلابی بودن و انقلاب؛ فاصله دارد.
دروغ؛ بلای خانمان سوزِ کشوراست
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آقای روحانی در اوائل مسئولیت خود گفته بود هر کسی دروغ بگوید و تهمت بزند میلیونها سال با انقلابی بودن و انقلاب؛ فاصله دارد.

متاسفانه طی ۷سال گذشته بیشترین دروغها و تهمتها در طی چهل سال انقلاب در این دولت گفته شده و افراد منتقد و دلسوز و انقلابی بعنوان دزد، لرزان؛ ترسو؛ بی شناسنامه و کاسب تحریم و بی سواد متهم شده اند؟!

آقای روحانی در تاریخ ۱۹ خرداد ۹۹ در دومین جلسه شورای برنامه ریزی اظهار داشته است: (دولت یازدهم و دوازدهم؛ دوران گشایش و پیشرفت بوده است ؟! و با اقداماتی مانند توافق اولیه در۱۰۰ روز اول و تحریمها ماهانه ۷۰۰ میلیون دلار اموال بلوکه شده ایران آزاد شده است. 
اگرچه این دولت، به دولت صلح و ثبات معروف شده است اما اقدامات و تلاشهای صورت گرفته در حوزه قدرت ملی، ازجمله قدرت دفاعی و تامین تجهیزات مورد نیازِ بخش دفاعی کشور؛ به هیچ وجه با دوره های قبل؛ قابل مقایسه نبوده و در مجموع کارعظیم وبزرگی در طول سالهای گذشته، از عمر دولت تدبیر و امید انجام شده است. اقدامات بسیار مهمی در این دولت انجام گرفت؛ که در نهایت به توافق هسته ای و موفقیت در زمینه هسته ای و رفع تحریمها منجر شده است.)

این مطالب فوق بخشی از ادعاهای همیشگی آقای روحانی است که با واقعیت؛ کیلومترها فاصله دارد.

دروغ بلای خانمان سوزی است که توسط دولت تدبیر و امید؟! در کشور نهادینه شده است و روز به روز مثل آتش سوزی جنگلها؛ زندگی مردم را می سوزاند و از بین می برد و یاس و نا امیدی را درجامعه می افزاید .

در هر صورت امام خامنه ای فرمودند: من به آینده خوشبین هستم و نگرانی ندارم. ‌لذا امیدِ آن می رود با اقدامات مجلس یازدهم و قوه قضائیه از این نگرانیها خلاص شویم و پرونده دروغگوها و مفسدین اقتصادی و سیاسی درسال ۱۴۰۰ بسته شود‌. ان شاءالله.

۲۵ خرداد  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 283694
۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۶:۰۱:۰۴
این آقای روحانی علی رغم تمام حرف هایش از ترامپ بیشتر....و همین... ها باعث شده که برکت از مملکت برود ....
 
۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۶:۰۴:۱۹
از ترامپ ... همین ....
 
۱۳۹۹-۰۴-۰۲ ۱۰:۵۶:۴۲
عصر امروز از آقای روحانی سوال کن که دروغگوترین آدم دردنیا الان کیه اقلا به مردم بگو
 
۱۳۹۹-۰۴-۰۶ ۱۹:۱۳:۰۹
عصر امروز از آقای روحانی بخواهید که چه کسانی دروغ می گویند که برکت را هم از مملکت بردند تا اقلا ملت آدمهای دروغگو را بشناسد