۲
توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۱
با حضور ۱۰ نفر از چهره‌های انقلابی/
«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اعلام موجودیت کرد
«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» دقایقی پیش با حضور اعضای هیئت موسس و قرائت بیانیه‌ای رسماً اعلام موجودیت کرد.
«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» اعلام موجودیت کرد
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز اعضای موسس این جبهه مردمی عصر امروز با حضور در مجموعه سرچشمه تهران و در جمع خبرنگاران با قرائت بیانیه‌ای رسماً اعلام موجودیت کردند.
 
هیئت موسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» به ریاست حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین رحیمیان تشکیل شده و اعضای آن آقایان یحیی آل‌اسحاق، مهدی چمران، حمیدرضا حاجی‌بابایی، رضا روستاآزاد، محمود خسروی وفا، مهدی محمدی، علیرضا مرندی، نادر طالب‌زاده و خانم مرضیه وحید دستجردی هستند.
 
در بخشی از بیانیه این جبهه مردمی تاکید شده است: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که عنوان این حرکت مردمی و خیزش عمومی است، در نخستین گام به تشکیل «مجمع مردمی نیروهای انقلاب» همت خواهد گماشت. این مجمع که برخاسته از متن نیروهای مومن و انقلابی سراسر کشور است، با توجه به انتخابات پیش‌رو که با عنایت به شرایط کشور، بسیار مهم و سرنوشت‌ساز خواهد بود، در فرآیندی مشارکتی و مبتنی بر مردم‌سالاری، خط مشی سیاسی و اهداف و برنامه‌های جبهه را معین و اعلام خواهد نمود.
مرجع : تسنیم
کد مطلب : 184298
حسن از انز لی
۱۳۹۵-۱۰-۰۵ ۲۳:۰۲:۵۴
خدارا شکر چینن اتحاد و همبستگی در میان نیروهای ارزشی انقلاب اسلامی و وفادار به نظا م و ولایت مدار رخ داده است با ارزوی مو فقیت
 
۱۳۹۵-۱۰-۰۶ ۰۰:۱۷:۰۹
مبارک وپربرکت باشد انشاالله