توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
قیمت هر کیلو برنج به 2 دلار نزدیک می شود؟/ دولت بازار را رها کرده است!
در حالی که برنج به قیمت 2دلار نزدیک شده است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی انتقاد شدیدی از واردات زمینی و آسمانی برنج در فصل برداشت نموده است!
قیمت هر کیلو برنج به 2 دلار نزدیک می شود؟/ دولت بازار را رها کرده است!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز در حالی که برنج به قیمت 2دلار نزدیک شده است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی انتقاد شدیدی از واردات زمینی و آسمانی برنج در فصل برداشت نموده است!
 
بنا بر این گزارش محمدصادق حسنی در نخستین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در سال 1398 با انتقاد از بازار برنج و عدم نظارت در آن از سوی دولت گفت: حدود سه سال با فریاد و نرمش تلاش کردم تا بازار برنج را مدیریت کنم اما پس از سه سال نحوه مدیریت بازار برنج رضایت‌بخش نیست.
 
رئیس مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با بیان اینکه برنج اقتصاد نخست استان گیلان است گفت: نمی‌دانم چه برنامه‌ای در کشور حاکم است که در فصل برداشت برنج از زمین و آسمان وارد گیلان می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما این نماینده ضمن اشاره به روند صعودی قیمت برنج با واردات بخاطر فصل برداشت مخالفت نموده است و از سویی دیگر به عدم نظارت دولت بر بازار گله کرده است.

اما واقعیت امر این است که دولت بازار را به طور کلی رها کرده است و معلوم نیست چه برسر مردمی که در زیر چرخ بی تدبیری این دولت که دارد خرد می شود چه می شود.

به گزارش عصر امروز دولتی که مدیریت لاکچری آن در موقع بحرانهای بزرگ همچون سیل مدیران ارشدش مسافرت خود را رها نمی کنند و حتی شخص اشد اجرای کشور از قشم میریت بحران می کند معلوم است که دیگر رها کردن بازار و گران شدنهای ساعتی آن هیچ اهمیتی برای آن ندارد!
کد مطلب : 256955