توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲
سخنی با فرمانده محترم ناجای تهران
سردار رحیمی فرمانده محترم ناجای تهران اعلام کرده است که پلیس با قاطعیت به کسانی که شئونات اسلامی را رعایت نکند تذکر خواهد داد و طرح امنیت اخلاقی اجرا خواهد شد.
سخنی با فرمانده محترم ناجای تهران
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز سردار رحیمی فرمانده محترم ناجای تهران اعلام کرده است که پلیس با قاطعیت به کسانی که شئونات اسلامی را رعایت نکند تذکر خواهد داد و طرح امنیت اخلاقی اجرا خواهد شد.

بنا بر این گزارش بعد از تشکر از سردار فرماندهی محترم ناجا بابت عزم جزم در برخورد با متخلفان و برهم زنندگان امنیت اخلاقی چند نکته را یادآور می شویم:
 
1- بی حجابی و بدحجابی به قاعده قانون مجازات اسلامی، جرم است و از آنجایی که پلیس موظف برخورد با مجرم است و نه تذکر و نصیحت، خدمت ایشان عرض می شود که سردار بزرگوار؛ قانون، بدحجابی را جرم تلقی می کند و پلیس به عنوان ضابط دستگاه قضایی، موظف به دستگیری و برخورد با مجرمین است نه تذکر. آیا فکر نمی کنید یکی از علت های دریدگی امروز میلیشای چندنفره بهایت در کشف حجاب همین خلط مبحث در برخورد و تذکر توسط عوامل محترم نیروی انتظامی می باشد.
 
2- برقراری امنیت اخلاقی طبق قانون یکی از وظایف همیشگی پلیس است و اینکه هربار پس از کش و قوس های مختلف، طرح مبارک امنیت اخلاقی به سختی شروع، ولی به سرعت فروکش می کند جای سئوال است. و به نظر یکی از مشکلات عمده طرح امنیت اخلاقی در رسیدن به نتیجه مطلوب، همین شل کن و سفت کن هایی است که مسئولان از خود نشان می دهند.
 
اتفاقی که از سال های 85 و 86 به بعد دائما در حال تکرار است و پلیس با وجود مشقت های زیاد در راه اندازی و اجرای طرح با اولین کارشکنی های سیاسی، دولتی و خط و نشان های قبیله ای، طرح امنیت در حوزه اخلاق را کم رنگ می نماید. به نظر همین وضعیت بگیر و نگیر باعث تشدید اوضاع رقت بار بدحجابی شده است مانند کشف حجاب ها، شلوارهای پاره و بدون پاچه، مانتوهای کوتاه و بدون دکمه، آرایش هایی که هرزگی را فریاد می کشند و معاشقه های خیابانی و.... .
 
اگر قصد بر اجرای طرح است که باید چنین باشد و انتظار از ماموران قانون برخورد با مجرم و متخلف است باید طرح، فراگیر و مستمر و پر قدرت انجام شود تا مجرمان پی به تخلفشان از قانون ببرند و متوجه شوند که قانون با مجرم سر سازگاری ندارد و قانون با موج های سیاسی دست ساز، اهل عقب نشینی نیست. اگر اینگونه شود ظرف چند ساعت نه تنها کسانی که جاهلانه درگیر موضوع شده اند بلکه میلیشای چندنفره، مافیایی فساد و تباهی و اعوان و انصارشان، ماست های خود را کیسه و فضای خیابان انقلاب، انقلابی تر از همیشه می شود.
 
3- سالها پیش رهبر معظم انقلاب خطاب به فرمانده محترم ناجا نوشتند که قدرت نظام باید جلوی سیل فساد و فحشا را بگیرد اگر در همان زمان مسئولان محترم ناجا بدور از فضای سیاسی کشور در این حوزه همت می گمارد و اگر کمبودی احساس می کرد از دیگر نهادها مثل سپاه و بسیج استفاده می کرد و یاری می خواست امروز بسیاری از آسیب های اجتماعی مجال ظهور و بروز را در جامعه اسلامی پیدا نمی کرد. آسیب هایی که با شکل گیری مافیا رفته رفته اپیدمی می شوند. هنوز دیر نشده باید در این رابطه نهادهای انقلابی دیگر هم به کمک ناجا بیایند تا شهرهایمان بدور از آلودگی، نفسی چاق کنند.
کد مطلب : 228866