۱
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
حمایت مسئولین و شخصیت‌ها از حمله موشکی سپاه به پایگاه آمریکا
شخصیت‌ها و مسئولین مختلف در واکنش به عملیات شهید سلیمانی و حمله موشکی سپاه به پایگاه عین‌الأسد، از این اقدام سپاه حمایت کردند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، شخصیت‌ها و مسئولین مختلف در واکنش به عملیات شهید سلیمانی و حمله موشکی سپاه به پایگاه عین‌الأسد، از این اقدام سپاه حمایت کردند.

 
علی ربیعی سخنگوی دولت در توییتر خود نوشت: از عملیات موفق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تحقق وعده صادق تشکر و حمایت می‌کنیم. به همان جایی که حمله از آن صورت گرفته بود پاسخ مشروع داده شد. ما به دنبال جنگ نبوده‌ایم اما هر تجاوز دیگری پاسخ سخت‌تر و کوبنده‌تر خواهد گرفت.

 
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز نوشت: بسم رب الشهدا- اول انتقام را با دهها موشک آغاز کردیم و بعد برادرم را به خاک سپردیم.

 
عباسعلی کدخدایی قائم مقام دبیر و سخنگوی شورای نگهبان نیز در توییتر نوشت:‌ در حقوق بین الملل دفاع مشروع پاسخی است به هر گونه تجاوز. عملیات صبح امروز در مقابل تجاوز دولت ترامپ در ترور مقامات عالی کشور بود، اقدامی تصریح شده در منشور ملل متحد و شناخته شده در حقوق بین الملل عرفی.

 
ادامه دارد...
کد مطلب : 275387
محمدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۱:۱۷:۲۵
یک عمل استراتزیک درست این است که در صورت کوچکترین خطایی از سردمداران امریکایی، منطقه جواب دهد و انتقام تا خروج دونه به دونه ی سربازان امریکایی صورت گیرد با پای خودشان یا با تابوت، سردمداران امریکایی هیچ رحمی ندارند و هدفشان آسیاست و مقاومت می کنند و از در فریب درمی آیند و باید رسوا گردند، توسط همه ی انسانها که اشرف مخلوفات جهان هستی هستند و سال نو میلادی خود را که مزین به ولادت حضرت زینب (س) اسوه ی ایثار و پرده دری از تزویر و ریاح بود با جنایت انسانهای وارسته آغاز کرده اند و این خطرناک تر از هر داعشی برای هر دین و هر طرز تفکری است و گذر زمان همه چیز را مشخص می کند