توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۵
مجنونِ بی لیلی؟
آقای احمدی نژاد به موجودی تبدیل شده که معلوم نیست بدنبال چیست؟ او مجنونِ بی لیلاست.
مجنونِ بی لیلی؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آقای احمدی نژاد به موجودی تبدیل شده که معلوم نیست بدنبال چیست؟ او مجنونِ بی لیلاست.

احمدی نژاد دریای اعتماد و محبت میلیونها مردمی که تمام قامت برای او ایستاده بودند همه را یکجا برباد داد. نامه پراکنی ها؛ مصاحبه های نامناسب با نامحرمان انقلاب؛ اظهارات مشکوک و دو پهلو در مورد ولایت فقیه؛ سخنرانیهای پراکنده و مبهم در شهرها ومحافل عمومی؛ تبریک به ترامپ درسال ۹۵ و اعلام آمادگی مذاکره ایران با آمریکا؛ علیرغم خط مشی رهبری و نظام؛ ارسال نامه های آمرانه به رهبری؛ اظهارات جنجالی وبی مبناکه هیچ سنخیتی باتفکر یک فرد انقلابی وولایتمدار ندارد ودهها مورد دیگر.

اقدامات وی بویژه در این چند سال اخیر؛ حاکی از اینست که فقط خود را منجی کشور دانسته و به نوعی دچار کیش شخصیت و خود شیفتگی شده است و هیچکدام از صحبتهای ایشان؛ نشانه ای از انقلاب و رهبری و شهداء دیده نمی شود.

بلاخره انتظار می رود که موضع گیریهای ایشان باید یک نقطه ای را نشان دهد که مردم را به بزرگراه معرفت و ولایت و اهداف انقلاب هدایت کند اما چنین مشاهده نمی شود و لذا علاقه بخشی مردم به او باعث نمی شود که چشم بر واقعیتهای موجود جامعه بست.

او در آغاز دولت دهم در چاله ای باور نکردنی افتاد که باورش برای ۲۵ میلیون رای دهنده قابل هضم و باور نبود و انقلابیون را در مقابل اصلاح طلبان و پادوهای هاشمی و خاتمی و روحانی سرخورده کرد و هنوز هم باید تاوان آن پرداخته شود.

احمدی نژاد؛ تنها رئیس جمهوری بود که مردم برای پیروزی او نماز و روزه نذری انجام دادند برایش قربانی و زیارت جامعه کبیره خواندند و برای آمدنش از مال؛ آبرو؛ وقت و جان خودمایه گذاشتند تا جائیکه خواص خائن و اصلاح طلبان و معاندین فاسد به بهانه او فتنه ۸۸ را به راه انداختند وحدود ۳۰ شهید بسیجی وحزب اللهی مظلوم قربانی شدند ضمن اینکه خسارات داخلی فراوان بر کشور تحمیل شد و تحریمهای شکننده توسط دشمنان خارجی به رهبری آمریکا آغاز گردید و لذا نابسامانیهای امروز ما ریشه در فتنه سال ۸۸ دارد.

بلاخره هرمجنونی لیلائی دارد و بپای لیلای خود جان می سپارد اما لیلای احمدی نژاد معلوم نیست چیست و کیست؟ و در کجاست؟ اگرچه رحیم مشائی مراد او و بقدرت رسیدن مجدد را می توان بعنوان لیلای او جستجو کرد.

حرف بسیار است و طولانی؛ اما یکی از علتهای سرکار آمدن دولت لیبرال و ناکار آمد روحانی شخص احمدی نژاد است نه دولت او و باید فردای قیامت در مقابل مردم وفادار و شهداء پاسخگو باشد.

۲۷  آبانماه  ۹۹  فرهادنیا
کد مطلب : 290281