۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸
سرانجام توقف پدیده «دوردور» در خیابان‌های پایتخت به کجا رسید؟
سردار حسین رحیمی با بیان اینکه دور دور در معابر تهران خیلی کم شده است، ادامه داد: با توجه به عملیات پلیس در برخورد با دور دور کردن، بخشی هم به محورهای دیگر منتقل شده است که ما حتی به آن محورها هم رفته‌ایم و با این اقدامات برخورد خواهد شد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، درباره برخورد پلیس با دور دور کردن در خیابان‌های تهران اظهارکرد: مأموران پلیس تهران در این مدت بخش اعظمی از دوردورها را جمع کردند و در حال حاضر به شدت اقدام به دور دور در تهران کاهش پیدا کرده است.

 
وی با بیان اینکه دور دور در معابر تهران خیلی کم شده است، ادامه داد: با توجه به عملیات پلیس در برخورد با دور دور کردن، بخشی هم به محورهای دیگر منتقل شده است که ما حتی به آن محورها هم رفته‌ایم و با این اقدامات برخورد خواهد شد.

 
به گزارش ایسنا رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه نظارت پلیس براین معابر و خودروها وجود دارد، گفت: یکی از طرح های جدی ما برخورد با دور دور کردن و همچنین مزاحمان نوامیس است و ما با این افراد برخورد می‌کنیم.

 
 
کد مطلب : 228839
سرایی
۱۳۹۶-۱۱-۱۵ ۱۲:۲۷:۰۵
سردار رحیمی عزیز ضمن تشکر فراوان استدعا داریم تیم عملیاتی از افراد مورد اعتماد خودتان برای بلوار اندرزگوی تهران بفرستید تا با متخلفان شبانه این بلوار برخورد قانونی بازدارنده انجام دهند.
نیروهای موجود قدرت برخورد ندارند و عملا تنها نظاره گر رفتارهای پر خطر متخلفان هستند.