۳
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۱
آنچه دین و ایمان را نابود می کند؟
متاسفانه جناب زائری نشان داده است که آدمی است با احساسات زیاد که در مواردی چنان فریب می خورد که سره از ناسره را تشخیص نمی دهد و با مغالطه درصدد خودنمایی و نشان دادن خود به عنوان یک عالم روشنفکر دینی می باشد همان راهی که امثال کدیورها و سروش ها رفتند و سر از ناکجا آباد درآوردند.
آنچه دین و ایمان را نابود می کند؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز جایگاه یک روحانی نزد مردم ایران بسیار بالا می باشد از این رو این افراد باید در رفتار و گفتار خود چنان دقت داشته باشند که الگویی برای دیگران باشند.

بنا بر این گزارش متاسفانه جناب زائری نشان داده است که آدمی است با احساسات زیاد که در مواردی چنان فریب می خورد که سره از ناسره را تشخیص نمی دهد و با مغالطه درصدد خودنمایی و نشان دادن خود به عنوان یک عالم روشنفکر دینی می باشد همان راهی که امثال کدیورها و سروش ها رفتند و سر از ناکجا آباد درآوردند.

به گزارش خبرنگار ما وی در تازه ترین مطلب با گذاشتن پست زیر باز به خودنمایی پرداخته است:اما در مورد این اظهارات عجیب و بی ارزش باید گفت:

1- در تاریخ اسلام قضات زیادی بوده اند که قلمشان لغزیده است اما نه ایمان و دین متلاشی شد و نه نظام اسلامی همچون حکمیت ابوموسی اشعری در صفین که به ظاهر به خلع علی ابن ابی طالب علیه السلام منجر شد که در آن حادثه نه دینی از بین رفت و نه اسلامی متلاشی شد و تنها حسنش این بود که منافقینی که در اسلام نفوذ کرده بودند راه خود را جدا کردند و سره از ناسره به بهترین نحو مشخص شد.

2- اینکه گناه لغزش قلم یک قاضی کم نیست شکی در آن نیست اما اینکه شما درصدد ترویح آندولس در ایران هستید باید کمی به آن مشکوک شد زیرا در آندولس کمرهای زنان هرزه لغزید تا آنچه بر سر آن کشور اسلامی رفت عبرتی برای من و شما باشد پس چنین قضاوت کم ارزشی نشان از عدم سواد دینی یک فرد می تواند داشته باشد!

3- یادم می آدید در مراسم رونمایی امسال از یک کتاب در قتلگاه شهدای هفتم تیر وقتی شما سخنانتان تمام شد خبرنگاران نه کفی برای شما زدند و نه صلواتی فرستادند و جنابتان چنان به "پر" قبایتان برخورد که خطاب به حضار گفتید این هم از برکات انقلاب ما می باشد که مردم نمی دانند باید کف بزنند یا صلوات بفرستند؟؟! و معلوم نیست که تشویق نکردن شما چه ربطی به برکات انقلاب داشت که باید شما چون مورد تشویق قرار نگرفتید چنین انقلاب را زیر سئوال ببرید؟ و نکته جالبش اینجا بود که بعد از این گفته شما خبرنگاران حاضر با فرستادن صلوات نشان دادند که برکات انقلاب آنها هستند و نه شما.

4- و در پایان جناب زائری نظر شما را به این هشدار امیرالمومنین علیه السلام جلب می نماییم و تذکر می دهیم که لغزش قلم علما هم اگر بیشتر از لغزش قلم یک قاضی و یا یک فاحشه نباشد قطعا کمتر نیز نخواهد بود:

(قال علی علیه السلام): زَلَّةُ الْعَالِمِ كَانْكِسَارِ السَّفِينَةِ تُغْرَقُ وَ تُغْرِق‏.
 
حضرت علی علیه السلام فرمودند: لغزش عالِم، مانند شكستن كِشتى است. خود، غرق مى شود و ديگران را هم با خود غرق مى كند.
 
كنز الفوائد، ج‏1، ص: 319.
کد مطلب : 239747
۱۳۹۷-۰۴-۲۷ ۱۳:۰۸:۲۲
راستی دین شیخ سمعان و یا برصیصای عابد را قلم قاضی نابود کرد؟
آندلس را چه گسی نابود کرد؟ رقص دختران یا لغزش قاضیان؟
 
۱۳۹۷-۰۴-۲۷ ۱۳:۳۶:۳۹
متاسفانه علائم تسلیم و پذیرش شکست اسلام و لزوم حذف احکام شرعی در ادبیات و سخنان بسیاری از از روحانی نمایان دیده می شود. کسانی که دین خود را می فروشند تا چند تا لایک بیشتر بخورند. حالا بعضی علنا مثل زائری و حسن آقامیری با اسلام مبارزه می کنند و بعضی هم ملایم و نرم مثل داستانپور که ذره ذره حساسیت متدینان را از از بین می برند.

اما نتیجه هر دو برنامه یکی است. حذف حساسیت ها و تن دادن به اندلسی شدن کشور و تقدیم ثمره خون شهدای اسلام به مروجان بی بند و بازی.
حکایت کلیسای مسیحی که امروز پاپ رسما وجود جهنم را انکار می کنند و بسیاری از کلیساها هم مراسم ازدواج قوم لوط را برگزار می کنند.

اما اگر قرار است اسلام نابود شود و قرار است جمهوری اسلامی استحاله شود و قرار است لاییک ها مسلط شوند
خوب بگذارید اقلا برای اینکار هزینه بدهند.
ما جمهوری اسلامی را از ثمره خون صدها هزار شهید به دست آورده ایم.
اگر لاییکها به همین اندازه کشته ندهند اجازه ندارند کشور را غیراسلامی کنند.
چرا که معامله عادلانه ای نخواهد بود.
 
۱۳۹۷-۰۴-۲۷ ۱۳:۳۶:۵۸
اگر انقلابی عملی شده بود، فتنه انگیزان به جای خود می‌نشستند و اما اشتباهی که ما کردیم این بود که به طور انقلابی عمل نکردیم و مهلت دادیم به این قشرهای فاسد، و دولت انقلابی و ارتش انقلابی و پاسداران انقلابی، هیچ یک از اینها عمل انقلابی نکردند و انقلابی نبودند. اگر ما از اول که رژیم فاسد را شکستیم و این‌ سد بسیار فاسد را خراب کردیم، به طور انقلابی عمل کرده بودیم، قلم تمام مطبوعات را شکسته بودیم و تمام مجلات فاسد و مطبوعات فاسد را تعطیل کرده بودیم، و رؤسای آنها را به محاکمه کشیده بودیم و حزبهای فاسد را ممنوع اعلام کرده بودیم، و رؤسای آنها را به سزای خودشان رسانده بودیم، و چوبه‌های دار را در میدانهای بزرگ برپا کرده بودیم و مفسدین و فاسدین را درو کرده بودیم، این زحمتها پیش نمی‌آمد. من از پیشگاه خدای متعال و از پیشگاه ملت عزیز، عذر می‌خواهم، خطای خودمان را عذر می‌خواهم. ما مردم انقلابی نبودیم، دولت ما انقلابی نیست، ارتش ما انقلابی نیست، ژاندارمری ما انقلابی نیست، شهربانی ما انقلابی نیست، پاسداران ما هم انقلابی نیستند؛ من هم انقلابی نیستم. اگر ما انقلابی بودیم، اجازه نمی‌دادیم اینها اظهار وجود کنند. تمام احزاب را ممنوع اعلام می‌کردیم. تمام جبهه‌ها را ممنوع اعلام می‌کردیم. یک حزب، و آن «حزب الله»، حزب مستضعفین. صحیفه امام جلد ۹ - صفحه ۲۸۲