توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۱
ربع پهلوی احمق!
هر چه درست شود ولی فکر خاندان پوسیده پهلوی هیچگاه درست نمی شود و این جماعت احمق همچنان در حماقت خود غوطه ور می باشند.
ربع پهلوی احمق!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز هر چه درست شود ولی فکر خاندان پوسیده پهلوی هیچگاه درست نمی شود و این جماعت احمق همچنان در حماقت خود غوطه ور می باشند.

بنا بر این گزارش پس از پیام فرح دیوانه به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و بافتن پاره ای جفنگیات، اینبار چشمانمان به جمال یاوه گویی های جوجه پهلوی روشن شد که نشان داد این خاندان در خیالبافی و صد البته حماقت دست یکدیگر را از پشت بسته اند!

به گزارش خبرنگار ما ربع پهلوی احمق در تازه ترین مصاحبه با رادیو فردا ارگان جاسوسی سیا در خصوص شرایط فعلی ایران چنین مدعی شده است که:

**فکر کنم شرایطی را که اکنون در جامعه محسوس است، شبیه آخرین ماه‌های قبل از وارد شدن خمینی به تهران یا خروج پدرم می‌بینم. یعنی جو، تقریباً جوِ نقطه احتراق است. تنها چیزی که کمبودش در این معادله هست، و به همین دلیل بایستی فراتر از حرکت‌ها و تظاهرات و اعتصابات مدنی در ایران به وجود بیاید، و این وزنه را نیروهای متفکر و روشنفکر جامعه، طبقه میانه و مدیریتش، در کنار فرمولی سیاسی [باید ایجاد کنند]...
**آن موقع کارها خیلی سریع‌تر پیش خواهد رفت و خود جامعه متوجه خواهد شد که مسئله فقط نه گفتن به جمهوری اسلامی نیست، بلکه باید مشخص شود که جایگزین آن چیست، کدام نیروهاست، البته که در داخل ایران هستند، ولی به خاطر شرایط عینی در ابتدای کار نمی‌توانند به شکل زودرس ظاهر شوند، چون آن رژیم سعی می‌کند آنها را از بین ببرد.
**جور دیگری هم می‌شود به این قضیه نگاه کرد. اگر این کار نشود، اتفاقاتی که در آینده خواهد افتاد که اجتناب ناپذیرند، و اتفاق خواهند افتاد، در همین یکی دو سال آینده حداکثر...

به گزارش عصر امروز
نمی دانیم این احمق از سر مستی یا عصبانیت نخواسته است راهپیمایی بی سابقه مردم را در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران ببیند که چنین خود را به کوری و حماقت زده است یا همچون اسلاف سابقش فکر کرده حضور بی سابقه مردم در راهپیمایی امسال که بخاطر تحریمهای آمریکا در بدترین شرایط معیشتی به سر می برند، باز هم "نوار" است! البته باید به وی یادآوری نماییم که "شاهزاده گوساله نوار که پا نداره!"

شاید مهمترین وجه تشابه این دوران با 40 سال پیش همین حضور  همه جانبه در خیابن برای جشن 40 سالگی پیروزی انقلاب بوده است و نشانی از این مطلب که ملت ایران زیر بار تحریمها و مشکلات گوناگون چنان محکم شده اند که امثال ربع پهلوی باید آرزوی بازگشت به ایران را چون بسیاری از معاندین به گور ببرند.
کد مطلب : 251608