نمايش خبر در تاريخ روز :  
ماه :  
سال :  
بخش :  

روغن دولتی سر از بازار آزاد در آورد

چرا روغن های دولتی که باید به نرخ دولتی در فروشگاه ها به فروش برسد، سر از بازار بازار آزاد درمی آورد و جالب است که هیچ مسئولی هم بر عملکرد فروشگاه ها نظارت ندارد.

افکار عمومی منتظر این خبر خوش آیت الله رئیسی است

به گزارش عصر امروز، سیدنظام‌الدین موسوی، نماینده مجلس در توییتر نوشت: اکنون که رسیدگی به اتهامات استاندار سابق خوزستان به عنوان یکی از مهمترین حامیان اَبَر متهم ارزی کشور آغاز شده، مهمترین مطالبه، اعلام رسمی خلع ید مالک فاقد اهلیت شرکت هفت تپه است....

تخریب بهارستان از کانال پاستور

مجلس شورای اسلامی در تلاش برای تأمین عدالت اقتصادی است و باید همه مسئولان بدون دخیل کردن نگاه‌های حزبی به این مهم توجه کنند و دولت نیز صرفا به اجرای دقیق قانون بیندیشد.

واکسیناسیون ۸ میلیون سالمند کشور علیه کرونا

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، از واکسیناسیون ۸ میلیون سالمند کشور علیه بیماری کووید ۱۹ خبر داد.

قیمت جهانی طلا افت کرد/ هر اونس ۱۷۱۲ دلار

قیمت جهانی طلا در معاملات امروز، سه‌شنبه، ابتدا تحت تاثیر افت سود اوراق قرضه آمریکا رشد کرد اما در ادامه نتوانست این سود را حفظ کند.

اتحادیه اروپا ۴ مقام روس را تحریم کرد

بازداشت یکی از معارضان غربگرای روسیه، بهانه‌ای دست اتحادیه اروپا داد تا حکم تحریم چهار تن از مقامات ارشد روس را تائید کند.

گزینه نهایی جانشینی فکری مشخص شد

گزینه اصلی حضور در تیم فوتبال استقلال مشخص شد و در حال فراهم کردن شرایط بازگشتش به نیمکت آبی هاست.
پرونده استاندار سابق خوزستان به اتهام اعمال نفوذ در پرونده ‎هفت تپه به جریان افتاد

پرونده استاندار سابق خوزستان به اتهام اعمال نفوذ در پرونده ‎هفت تپه به جریان افتاد

نماینده مردم تهران در مجلس از رسیدگی به اتهامات غلامرضا شریعتی، استاندار سابق خوزستان در قوه قضاییه خبر داد.

احمدی‌نژاد و ترور آرمان‌های سوم تیر

احمدی‌نژاد تبدیل به فردی شده که اصرار دارد بگوید منتقدانم درباره دیکتاتوری و ریاکاری من درست می‌گفتند و من آنی نبودم که نشان می‌دادم! و چه خسارتی از این بدتر!

آلودگی هوای تهران در سومین روز متوالی

شاخص کیفیت هوای تهران در حال حاضر بر روی عدد ۱۰۲ قرار گرفته و هوای تهران در سومین روز متوالی برای گروه های حساس جامعه آلوده است.

واشنگتن: بهترین راه، مسیر ۵+۱ است

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با ادعای اینکه دیپلماسی، مؤثرترین روش برای جلوگیری از رسیدن ایران به توانمندی اتمی است، مدعی شد بهترین مکان برای صحبت درباره پرونده هسته‌ای ایران، مسیر ۵+۱ است.

چرا وزیر بهداشت گفت دنیا از کنترل کرونا در ایران حیرت کرد؟

با گذشت حدود پنج ماه از اجرای طرح «شهید سلیمانی» در راستای مقابله با بیماری کرونا، تا کنون بیش از 65 درصد جمعیت کشور غربال شده‌اند که این حرکت عظیم منجر به کاهش 70 درصدی بیماران مبتلا به کرونا شده است.

واکنش توییتری‌ها به اظهارات دلاری واعظی

به گزارش عصر امروز، در پی اظهارات واعظی، مسئول دفتر رئیس‌جمهور درباره نقش دولت در گرانی دلار، کاربران فضای مجازی نسبت به بازی دولت با سفره و معیشت مردم واکنش نشان دادند.این کاربران یادآور شدند که گرانی دلار حاصل تدبیر بود نه تحریم که تنها جیب آقازاده‌...

جهانگیری تفاوت ماده 42 و قطعنامه فصل هفتمی را نمی‌داند؟!

در حالی که بر اساس مفاد قطعنامه 1929 هیچ یک از موارد سه‌گانه بالا توسط شورای امنیت احراز و انجام نشده است، بلکه بر عکس؛ شورای امنیت نقض صلح و امنیت بین‌المللی را به‌ واسطه‌ فعالیت‌های موشکی بالستیک ایران احراز نکرده است،

تحریف نکنید! ستاره خلیج فارس را با 70 درصد پیشرفت تحویل گرفتید

وزیر نفت برای آنکه راه‌اندازی پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس را به نام دولت و البته دوره فعلی وزارت نفت تمام کند، نه تنها تاریخ را تحریف می‌کند، بلکه با نقض نامه چند سال گذشته خود، همه‌چیز را فراموش کرده است.

بله اینجاست!

گفتم:‌ یارو دیروقت سر کار رفته بود، صاحبکار پرسید چرا دیر کردی؟ گفت؛ منزل فلان دوستم بودم، دیر شد! صاحبکار به دوست او زنگ زد و پرسید فلانی اونجا بود؟ گفت بله! الان هم اینجاست ولی داره صبحونه میخوره نمی‌تونه صحبت کنه!
ابراز تاسف پاریس از مخالفت ایران با حضور در نشستی با آمریکا!؟

ابراز تاسف پاریس از مخالفت ایران با حضور در نشستی با آمریکا!؟

فرانسه روز دوشنبه از مخالفت ایران برای مشارکت در نشستی درباره برجام با حضور آمریکا ابراز تاسف کرد.
جبهه حق ؛ جبهه باطل (قسمت اول)

جبهه حق ؛ جبهه باطل (قسمت اول)

ما یک جبهه حق داریم با تمام مختصاتش؛ و یک جبهه باطل داریم با تمام نفاق و فسادش؛ و جبهه میانی نداریم. و به فرموده مقام معظم رهبری چپ و راست و این حزب و آن حزب نداریم این تقسیم بندیها ساخته دست دشمن هستند ما فقط جبهه انقلابی و ضدانقلابی؛ و خودی و غیر خودی ...
نگاهی دیگر به اتفاقات سراوان

نگاهی دیگر به اتفاقات سراوان

سوخت کش بلوچ یعنی راننده یک وانت بی پلاک با دو هزار لیتر بنزین که ظاهر این خودرو بی شباهت با ماشین جنگی نیست ، بنزین را لیتری 3 هزار تومان در ایران می خرند و 100روپیه (19هزار تومان) در پاکستان می فروشند، یعنی سود هر بار که شاید دو روز هم زمان نبرد بیش ...
آقای آموزگار محترم! -مقوا نداشتیم!

آقای آموزگار محترم! -مقوا نداشتیم!

پاکت مقوایی که آن زمان به جای کیسه نایلنی برای خرید میوه و اقلام استفاده می شده را برای انجام رسم به فرزند خود می دهد!
به نظر شما سر منشاء بداخلاقی های اخیر ملت می تواند وعده های خلاف واقع رئیس جمهور باشد؟
بلی
خیر