آقای شورای نگهبان روحانی کذاب را رد صلاحیت کنید

22 آبان 1402 ساعت 8:29

کدام فرد دلسوز انقلابی هست که خنده های مذبوحانه ی حسن روحانی را وقتیکه می گفت من خودم صبح جمعه فهمیدم، فراموش کرده باشد؟


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ از مهمترین وظایف مجلس خبرگان مطابق با آنچه در قانون اساسی تعریف شده صیانت از جایگاه ولایت مطلقه فقیه و محافظت از اجرای منویات و دستورات ایشان توسط مسئولین است.

♦️صرفنظر از اینکه تا کنون این مجلس چه اندازه توانسته وظایف خود را محقق سازد، اینکه فردی مثل حسن روحانی پس از سوابق تاریک خود بخواهد مجددا کرسی این رکن مهم نظام اسلامی را اشغال کند تلخ ترین طنزی است که میتوان با آن مواجه شد.

❌ فقط کافیست نیم نگاهی به ماجرای آبان ۹۸ و فتنه بنزینی بیندازیم که حسن روحانی و تیمش با آرامش به اجرای نیات شوم خود پرداختند و با درایت و حکمت امام خامنه ای، بحمدلله خنثی شد.

⁉️کدام فرد دلسوز انقلابی هست که خنده های مذبوحانه ی حسن روحانی را وقتیکه می گفت من خودم صبح جمعه فهمیدم، فراموش کرده باشد؟

‼️آن کسی که آمریکا را کدخدا می خواند حالا داوطلب جایگاهی شده که مرتبط با بزرگترین بازدارنده امریکا از گردن افرازی در منطقه غرب آسیاست.
شوخی هم که باشد، شوخیِ گستاخانه و از حد گذشته ایست.

🔴 ما بحمدلله به درایت شورای نگهبان ایمان داریم اما این چند خط، حجتی باشد برای آنها که در خیال خامشان قصد رخنه در مهمترین ارکان این نظام را دارند تا بدانندکه ما آنچه بیشتر شایسته ایشان می دانیم جایگاهی در یکی از زندانهای در شأن خائنین به این نظام مقدس است که بیصبرانه و مشتاقانه انتظارش را می کشیم و لاغیر.

یا حق!

✍ مریم اشرفی گودرزی


کد مطلب: 331439

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcae6neo49ney1.k5k4.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir