به شبیه آیت الله رئیسی رای بدهید

12 خرداد 1403 ساعت 9:16

جریان لیبرال تکنوکراتی غربگرا و اصلاح طلبان و اعتدال بخاطر فساد و ناکارامدی و نفوذ و جاسوسی و عملکرد خسارتباری که داشته اند در سه انتخابات گذشته توسط مردم کنار زده شده و افراد انقلابی و متعهد بر سرکار آمده اند و باید فرصت بدهیم که تمام طرحها و آرزوهای شهید رئیسی را در جهت حل مشکل مردم به سرانجام برسانند.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ عاقلانه ترین راه اینست که ملت ایران با هرذائقه و گرایش سیاسی وت یپ ظاهری که دارند به فردی رای دهند که:
اولا: اخلاق و مرام و تلاش شهید دکتر رئیسی را داشته باشد.
ثانیا: این اقدامات و ریلی که در اقتصاد و سیاست خارجی گذاشته شده را به سرانجام برساند و نگذارند که ناتمام بماند و اگر این مجموعه مدیریتی دولت که تلاشهای شبانه روزی آنها طی ۳۳ ماه گذشته دستاورد بزرگی داشته بهم بخورد مجدداً به دوران ۸ ساله دولت روحانی خواهیم برگشت و همان آدمهای اشرافی؛ دوتابعیتی؛ نفوذپذیر؛ بی تعهد به رهنمودهای رهبری بی اعتناء به معیشت حل مشکل مردم سرکار خواهند آمد.

🔹بنابراین: هر کسی که حداقل بفکر زندگی شخصی خود و فرزندانش و سرنوشت کشور می باشد باید در این مقطع حساس؛ دلخوری؛ کدورت؛ لجاجت و بی توجهی را کنار گذاشته و یک دوره دیگر هم این تفکر انقلابی و دلسوزانه را تجربه کند و بداند که دلسوزترین افراد به مردم؛ همین یاران شهید رئیسی می باشند.

✅ چند نکته بسیار مهم 👇

۱- جریان لیبرال تکنوکراتی غربگرا و اصلاح طلبان و اعتدال بخاطر فساد و ناکارامدی و نفوذ و جاسوسی و عملکرد خسارتباری که داشته اند در سه انتخابات گذشته توسط مردم کنار زده شده و افراد انقلابی و متعهد بر سرکار آمده اند و باید فرصت بدهیم که تمام طرحها و آرزوهای شهید رئیسی را در جهت حل مشکل مردم به سرانجام برسانند.
 
۲- اگر مردم به یاران و همفکران شهید رئیسی اقبال نشان دهند قطعا اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد و طعم شیرین مدیریت جهادی و انقلابی بر ذائقه مردم خواهد نشست و قطع به یقین بساط افراد اشرافی و غربگرا و نفوذی از صحنه سیاسی کشور حذف خواهند شد.

۳- اصلاح طلبان و جریان فکری هاشمی؛ خاتمی؛ احمدی نژاد؛ روحانی و تمام گروههای سیاسی مخرب با حمایت مذبذبانه و منافقانه خواص بظاهر موجه در این مقطع حساس باهم پیمان بسته اند که مثل جنگ احزاب جبهه واحد تشکیل داده و دوباره با هزینه های هنگفت و فریب مردم بقدرت برسند و جالب است که بدانید از همین الان تقسیم غنائم مدیریتی نموده اند.

✅ و حرف آخر اینکه 👈 عملکرد همه افراد و گروهها و احزاب در این ۴۵ سال گذشته کاملا واضح و برهمگان روشن است و حجت عقلی و شرعی برای همه تمام شده است و لذا با مشورت دلسوزان و آگاهان می توان به شبیه ترین فرد به شهید رییسی رای داد. ان شاء الله

۱۱  خرداد ۱۴۰۳  #فرهادنیا


کد مطلب: 336246

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcba0bf0rhbf5p.uiur.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir