چگونه خبرنگار اینترنشنال با تجاوز جنسی ارتقاء گرفت؟

7 آذر 1401 ساعت 13:38

یک فعال رسانه‌ای در توئیتر خود ضمن تکذیب فیلم منتشر شده از روایتی پرده برداشته است که در آن آرمین خامه با تعرض جنسی به کارمندان شبکه تروریستی اینترنشنال ارتقای شغل گرفته است.


به گزارش عصر امروز، پس از انتشار گزارشاتی از تجاوز جنسی پوریا زراعتی از مجریان شبکه تروریستی سعودی اینترنشنال، علی علیزاده فعال شبکه‌های اجتماعی روایت جدید دیگری را منتشر کرده است که مربوط به آرمین خامه از مدیران ارشد این شبکه تروریستی می باشد.

علی علیزاده در توئیتی نوشته است:بگذارید یک خبر کاملا واقعی بگویم، آرمین خامه، کارمند اینترنشنال سال ۹۹ متهم به تعرض جنسی به یکی از همکاران زن شد. کارمند زن با پرداخت حق‌السکوت بازخرید شد. آرمین خامه اما به جای اخراج ترفیع و مدیر ارشد اینترنشنال شد!

چگونه خبرنگار اینترنشنال با تجاوز جنسی ارتقاء گرفت؟سندش همین که این موضوع را دو سال پیش منتشر کردم و اینترنشنال که برای هر موضوع پیش پاافتاده‌ای تهدید به دادگاه میکند خفه خون گرفت و هیج واکنش حقوقی نشان نداد.

چگونه خبرنگار اینترنشنال با تجاوز جنسی ارتقاء گرفت؟
میثم بهروش کارمند سابق اینترنشنال که پس از انتشار مقاله ای درباره خاشقچی اخراج شد

اکنون سوال ما این است که مدعیان حقوق بشر و آزادی زنان که بیش از دوماه است در ایران ناامنی هایی را ایجاد کرده اند، چرا با زنان و همکاران خود چنین رفتارهای غیرانسانی را دارند؟

افشای تعرضات جنسی در شبکه‌های ضد انقلاب اتفاق تازه‌ای نیست، پیش از این صادق صبا رئیس شبکه بی‌بی‌سی فارسی نیز به همین دلیل از این شبکه انگلیسی اخراج شده است؛ صبا هم اکنون در شبکه تروریستی اینترنشنال مشغول کار است.

وضعیت شبکه صدای آمریکا(وابسته به سازمان سیا) نیز بر همین روال است، سال ۹۵ الهام ستاکی مجری این شبکه فاش کرد که مهدی فلاحتی سردبیر بخش خبر این شبکه قصد تجاوز به او را داشته است!


کد مطلب: 317337

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcbfzbfzrhb8fp.uiur.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir