صدا وسیما ؛ جفا کردید⁉️

5 خرداد 1403 ساعت 10:44

متاسفانه بعلت عدم شناخت موقعیت کنونی و یا مصلحت اندیشی و یا به بهانه وحدت و همدلی فرضی واحتمالی نام افرادی همچون حسن روحانی؛ جهانگیری؛ عباس آخوندی؛ همتی؛ علی مطهری و امثالهم را زیرنویس و یا اعلام و بعضا مصاحبه صوتی و تصویری داشته است.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ و این اولین باری نیست که اشتباه می کنید و مسبوق به سابقه است و باید جبران کنید.

🔺طی چندروزگذشته وپس ازاعلام شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور مردمی ومحبوب ایران پیامهای تسلیت ازسوی سیاسیون و خواص و افراد زیادی اعلام شده است.

🔹متاسفانه بعلت عدم شناخت موقعیت کنونی و یا مصلحت اندیشی و یا به بهانه وحدت و همدلی فرضی واحتمالی نام افرادی همچون حسن روحانی؛ جهانگیری؛ عباس آخوندی؛ همتی؛ علی مطهری و امثالهم را زیرنویس و یا اعلام و بعضا مصاحبه صوتی و تصویری داشته است.

🔺این اقدام صداوسیما؛ غفلت وجفا به ملت ایران وحتی رئیس جمهور شهید بوده است.

🔹هیچ دلیلی ندارد که مطرودین و مغضوبین ملت ایران که از سال ۹۶ شهید رئیسی و خط امام و رهبری را مورد آماج اهانتها و توهینها و تهمتها قرار داده بودند در رسانه ملی مطرح بشوند.

🔺این جماعت خسارتبار و غربگرا حتی در این ۳۳ ماه گذشته خفقان گرفته بوده و هیچگونه دفاع و قدردانی از این دولت مردمی و پرتلاش را نداشته بلکه تخریب هم می کرده و اغلب اعتقاد داشتند که باید فضا را بگونه ای آلوده کرد که آیت الله رئیسی در دور دوم مورد اقبال مردم قرار نگیرد.

🔹تفکر این جماعت خائن و فرصت طلب هیچ همخوانی با سیره و باور شهید رئیسی نداشته و کاملا مقابل او هم بوده اند.

🔺چرا باید بصورت رایگان از رسانه ملی مطرح و تبلیغ شوند. خدا کند که از روی غفلت باشد.

🔹در این چند روز گذشته خیلی از مردم متوجه شدند که چه شخصیت ارزشمند و پر تلاش و صادق و دلسوزی را از دست داده اند.

🔺بنابراین ملت ایران بدنبال رئیس جمهوری هستند که شبیه ترین افراد از نظر اعتقادی و عمل به شهید رئیسی باشد. 

🔹صداوسیما بعنوان رسانه ملی حق و اجازه ندارد که به هر دلیلی و آنهم‌ در آستانه انتخابات زودرس ریاست جمهوری این جماعت خسارتبار را در افکار عمومی مطرح و یا تبلیغ نماید.

۴  خرداد  ۱۴۰۳  #فرهادنیا


کد مطلب: 336049

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcc0eq1o2bq1x8.ala2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir