یاران شهید رئیسی خیلی بزرگوارید

19 خرداد 1403 ساعت 9:27

چه زیبا رقم زدید و چه محکم ایستادید خاطرمان هست در اولین جلسه بعد از شهادت رئیس جمهور محبوب؛ معاون اول با تمام وزراء هم قسم شدند که تمام کارهای نیمه تمام را باقدرت ادامه داده و لحظه ای توقف ننمایند.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ چه زیبا رقم زدید و چه محکم ایستادید خاطرمان هست در اولین جلسه بعد از شهادت رئیس جمهور محبوب؛ معاون اول با تمام وزراء هم قسم شدند که تمام کارهای نیمه تمام را باقدرت ادامه داده و لحظه ای توقف ننمایند. 
 
🔺در دولتهای قبل شاهد بودیم که اغلب در اواخر دولت خود کارها را رها کرده و هر کدام بدنبال مسئولیت جدید و بدنبال بستن بار خود بوده اند و تعهدی به ادامه  فعالیت خود نشان نمی دادند.

اما شما بزرگواران مردانگی و اخلاق و معرفت را به یادگار گذاشتید که رضای خدا و تبعیت از رهبری و شادی روح شهید رئیسی و بخاطر تعهد به مردم لحظه ای از پای ننشسته و هر روز در پی افتتاح و انجام طرحها و پروژه های باقیمانده و ناتمام می باشید تا جائیکه احساس می شود که رئیسی هنوز بین ما هستتد.

🔹بی جهت نبودکه رهبر معظم انقلاب بهترین و بیشترین تمجیدها و تشکر خود را از شخص شهید رئیسی داشته و اعضاء دولت سیزدهم را تکریم نمودند.

🔺درود و رحمت خدا به روح ملکوتی شهید رئیسی که یاران خود را از میان کسانی انتخاب نمود که دوتابعیتی و نجومی بگیر و غربگرا نبوده و همواره برعهد و پیمان خود وفادار مانده اند.

🔹آنچه که مسلم است شهید رئیسی به عهد و قسم جلاله خود پایبند بوده و در همین مسیر خدمت رسانی جان خود را فدا نمود.

✅ حالا نوبت ملت ایران است ‌
که عملا برای تشکر از شما مردان بزرگ و با ایمان در روز ۸ تیرماه جاری به پای صندوقهای رای آمده و رئیس جمهوری از جنس شهید رئیسی و تفکری همچون عزیزان دولت سیزدهم را انتخاب نمایند.

🔺ملت بزرگ ایران در تشییع شهدای خدمت بویژه رئیس جمهور شهید؛ قدر شناسی خود را نشان داده و قطعا میدان را برای حضور غربگرایان و نفوذیها که جز تهمت و دروغ و ناکارآمدی حاصل دیگری ندارند خالی نخواهند کرد.

🔹و حرف آخراینکه 👈 معاون اول و سایر وزراء و مدیران دولتی نشان دادند که معطل حاشیه ها نشده و به خدمت صادقانه خود ادامه خواهند داد.

🔺ملت عزیز ایران با تاسی به فرمایشات امام خامنه ای حکیم و تعهد انقلابی و ملی خود به فردی رای خواهند داد که ادامه دهنده راه شهید رئیسی عزیزباشد. ان شاءالله ظفر نزدیک است.

۱۸  خرداد   ۱۴۰۳  # فرهادنیا


کد مطلب: 336436

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcc1eq1e2bq108.ala2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir