در راهپیمایی ۲۲ بهمن با تمامیت این انقلاب تجدید میثاق می نماییم

22 بهمن 1402 ساعت 9:29

انقلاب اسلامی ایران، دنیا را از انحصار حکومتها در دو قالب مستعمره و استعمارگر خارج نمود و الهام بخشِ ملتهایی شد که نمی خواستند عزت و شرافتشان زیر چکمه های استکبار له شود.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ انقلاب اسلامی ایران، دنیا را از انحصار حکومتها در دو قالب مستعمره و استعمارگر خارج نمود و الهام بخشِ ملتهایی شد که نمی خواستند عزت و شرافتشان زیر چکمه های استکبار له شود.

♦️و معجزه ی پایداری مردم و قابلیت بی بدیلِ حکومتِ ولایت مدارِ فقاهت محور توانست در افت و خیز هجمه ها و توطئه ها، جمهوری اسلامی را محافظت نموده از طوفان حادثه ها، به سلامت و ایمن گذر دهد.

🔴 آنچه برخی مسئولینِ ناکارآمد و ناتراز در طول سالهای پس از انقلاب بر سر این نظام مقدس آورده اند را همواره امت انقلابی با حضورشان در صحنه جبران نموده اند تا طمع اجانب نسبت به این گوهر ذی قیمت به بار ننشیند و این بار نیز در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه چنین خواهند نمود؛
باشد که این حضور، علاوه بر ناامید کردنِ دشمنان، مایه شرم آن دسته از مدیرانی شود که جز آرد کردن گندمِ دنیای خود اندیشه ی دیگری ندارند.

🔴 برای دشمنانِ جمهوری اسلامی نیز مسجل شده است که با طراحیِ کودتا، آشوب و اغتشاش و جنگ نظامی نمی تواند به پایداریِ انقلاب ۵۷ آسیبی وارد نماید اما در عوض تمام تلاش خود را برای خلع ماهیت از این نظام مقدس به کار گرفته و درصدد استحاله ی ارزشها و آرمانهای آن برآمده است.

🔷 ما در راهپیمایی ۲۲ بهمن باید با تمامیت این انقلاب تجدید میثاق نماییم که اگر خدای ناکرده، گوشت و پوست این نظام از هم گسسته شود، جز جسدی بی جان از آن باقی نخواهد ماند.

✍ مریم اشرفی گودرزی


کد مطلب: 333358

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdccp1q142bq118.ala2.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir