ای کاش قدر رهبری را بدانیم

24 ارديبهشت 1403 ساعت 8:16

۳۵ سال است که امام خامنه ای با نصرت الهی توانسته اند کشور را از میان طوفانهای سهمگین و فتنه های داخلی و خارجی عبور داده و در قامت یک قدرت منطقه ای و جهانی نمایان سازند.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ ۳۵ سال است که امام خامنه ای با نصرت الهی توانسته اند کشور را از میان طوفانهای سهمگین و فتنه های داخلی و خارجی عبور داده و در قامت یک قدرت منطقه ای و جهانی نمایان سازند.

🔹جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی خامنه ای بزرگ اولین کشور قدرتمندی است که در کمال شجاعت سیلی موشکی به آمریکا و اسرائیل زده و معادله قدرت را تغییر داده است.  

🔺اکثر رهبران دنیا تفریح و خوشگذرانی؛ عیاشی؛ ثروت اندوزی، خانه و ویلاهای آنچنانی؛ بهره گیری از ثروت عامه مردم و دهها امتیاز ویژه مادی و معنوی برای خود و بستگانشان سهم قابل توجهی قائل بوده و برای بقاء خود به هر جنایتی متوسل می شوند.

✅ اما رهبر ایران 👇
۱- دغدغه دین؛ کشور و معیشت مردم را دارند اگر چه بعضی مسئولین؛ نامهربان و همراهی مناسبی نداشتند.
۲- با همکاران و مدیران کشور وابستگی و تعارفی نداشته و در جائی که لازم باشد تذکر داده و علنی می سازند و همواره مدافع مدیران سالم و خدوم می باشند.
۳- طی ۳۵ سال گذشته بصورت مستمر با تمام اقشار جامعه و تخصصهای مختلف دیدار و گفتگو داشته و همانند یک پدر دلسوز آنها را هدایت و حمایت می نمایند.
۴- صبورترین و مهربانترین فرد و مقام کشور هستند و حتی کسانیکه به ایشان جسارت کرده و بعضا نسبت دیکتاتور می دادند مورد عفو و رحمت و بخشش قرار دادند.
۵- بارها آبروی خود را برای حفظ آبروی مدیران عالی بمنظور حفظ وحدت جامعه هزینه نمودند.  
۶- خانواده و بستگان درجه یک خود را از مواهب مادی و زندگی آنچنانی محدود و محروم نموده اند تا الگوئی برای کارگزاران و همدلی و همرنگی با محرومان باشند.
۷-تفریح ایشان قدم زدن در محیط خانه و خوشگذرانی معظم له سالی یکبار زیارت امام رضا (ع) می باشد.
۸- شب نشینی های ایشان نماز شب و تضرع و قرآن و دعاء برای کشور و ملت ایران می باشد.
۹- صراحت لهجه در گفتار و سلامت در زندگی و صداقت در عمل و احترام به مردم زبانزد همگان می باشد.

✅ و حرف آخر اینکه 👈 نعمت ولایت و رهبری برای ملت ایران یک موهبت الهی است و در سایه ایشان امنیت و وحدت بر قرار خواهد بود و اگر دولتها سالی یک رهنمود و دستور ایشان را بطور کامل انجام می دادند قطعا ۳۵ مشکل اساسی و مهم مردم حل شده بود و اینقدر ناراضی و گرفتار نداشتیم. و اگر نبود وجود و درایت ایشان؛ حتما مدیران سیاسی و خواص بی بصیرت؛ کشور را تکه پاره می کردند. خدایا ملت ایران را قدردان نعمت ولایت بگردان. الهی آمین

۲۳   اردیبهشت   ۱۴۰۳  #فرهادنیا


کد مطلب: 335681

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcdjk0sfyt0s96.2a2y.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir