دروغ سیزدهی که اینترنشنال خودش هم آن را باور کرد

خبرگزاری فارس , 15 فروردين 1403 ساعت 17:43

رسانه ایران اینترنشنال که به سبب دروغ‌پراکنی‌های متعدد حتی نزد ضدانقلاب نیز اعتباری ندارد در یک سناریوسازی جدید عنوان کرده که به خبرنگارش حمله شده است.


به گزارش عصر امروز این روزها شبکه ایران اینترنشنال سعی کرده سناریوی جدیدی را علیه کشورمان کلید بزند و در این زمینه از حمله به یکی از خبرنگاران خود توسط اشخاصی نامعلوم خبر داده است و به طور مستقیم بدون هیچ سند و مدرکی کشورمان را  متهم کرده است.

اینکه مجری و خبرنگار رسانه‌ای همچون ایران اینترنشنال که وجاهت خاصی در حوزه رسانه‌ای ندارند چرا باید مورد حمله قرار بگیرند از جمله سئوالاتی است که می‌تواند ماهیت این سناریوسازی را به طور کل زیر سئوال ببرد.بی بی سی فارسی نیز در این حوزه گزارش کرده است که افراد مظنونی که ادعا می‌شود به این خبرنگار ضدانقلاب حمله کرده‌اند به طور کاملا راحتی از انگلیس خارج شده‌اند.

بی بی سی فارسی در این زمینه گزارش داده است:‌«پلیس بریتانیا روز سه شنبه گفته است که سه مظنون که تصور می‌شود در مضروب کردن پوریا زراعتی، مجری شبکه ایران اینترنشنال، دست داشتند ساعاتی بعد از حمله بریتانیا را ترک کردند.

پلیس متروپولیتن بریتانیا در بیانیه‌ای گفت: «کارآگاهان دریافته‌اند که دو مرد در یک خیابان مسکونی به قربانی نزدیک و حمله‌ور شدند. مظنونان با یک خودرو که یک مرد ثالث آن را رانندگی می‌کرد از صحنه فرار کردند.»