ترکهای غیور دل بسته ی اهل بیت

16 فروردين 1403 ساعت 15:06

عده ای احمقِ کوته فکر گمان می کنند می توانند از موقعیتهای مختلف برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران و تقویت جریان تجزیه طلبی استفاده کنند و حتی تلاش می نمایند برگزاری بازی فوتبال تیم معروفی مانند تراکتورسازی تبریز را به نفع خود مصادره به مطلوب کرده و پان ترکیسم راه بیندازند.


به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ عده ای احمقِ کوته فکر گمان می کنند می توانند از موقعیتهای مختلف برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران و تقویت جریان تجزیه طلبی استفاده کنند و حتی تلاش می نمایند برگزاری بازی فوتبال تیم معروفی مانند تراکتورسازی تبریز را به نفع خود مصادره به مطلوب کرده و پان ترکیسم راه بیندازند.

🔴 زهی خیال باطل که ترکهای غیور، آنچنان دل بسته ی اهل بیت و تمامیت ارضی ایران شیعی هستند که این توطئه ها و دسیسه های مذبوحانه را نقش بر آب می نمایند.

🟢 این فریاد حیدر حیدرِ ایرانیان دلباخته ای است که در روزگاری که موالی خوانده می شدند به واسطه امیرالمؤمنین، مولا علی "علیه السلام" عزیز داشته شده و از حرمت و شرافتشان محافظت گردید.

🟢 ترک، لر، کرد، گیلک، مازنی، عرب، فارس، بلوچ، همه و همه تحت قبه بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا "علیهماالسلام" گرد هم آمده اند که موجبات ظهور منجی عدالت گستر را هر چه زودتر فراهم آورند.

❌ تفرقه اندازی میان چنین امتی سودای باطلی است که شیاطین در سر می پرورانند.

ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست....

✍ مریم اشرفی گودرزی


کد مطلب: 334620

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcf0jdmxw6dmva.igiw.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir