مردم و انتخابات میاندوره ای مجلس

20 ارديبهشت 1403 ساعت 10:19

به همه کسانیکه دل در گرو کشور و انقلاب دارند توصیه می شود که پرشور تراز دور اول به پای صندوقهای رای آمده تا بخشی از آلام مرحله اول جبران گشته و نگذارند که دشمن بهره سیاسی ببرد.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ انتخابات مرحله اول مجلس دوازدهم در اسفند ماه گذشته برگزار گردید و ظواهر امر بیانگر این حقیقت که این دوره نیز همانند مجلس یازدهم افراد انقلابی و تازه نفس به مجلس راه پیدا کرده اند.

🔹از سوئی دیگر؛ نامزدهای احزاب سیاسی خائن اقبال چندانی نداشته و حتی در تهران بایکوت شدند.

🔶 ناگفته نماند که احزاب اصلاح طلب بیانیه داده اند که در تهران از هیچ گروه و لیستی حمایت نخواهند کرد و بر روی اندک نامزدهای احتمالی شهرستانها متمرکز خواهند شد و بعبارتی در دور دوم شرکت نخواهند کرد.

🔹اگر چه مشارکت حدود ۲۶ درصدی د رتهران و۴۲ درصدی در کل کشور مطلوب نبوده و از سوی بخش قابل توجهی از مردم بخاطر کدورت و مشکلات اقتصادی ریزش داشته ایم اما باتوجه به فضای آلوده باقیمانده از فتنه سال ۱۴۰۱ و تحولات داخلی و خارجی چند ماه گذشته باید وضعیت پیش آمده را پذیرفت و از دولت مردمی و نمایندگان مجلس جدید رسیدگی به اقتصاد و معیشت مردم بعنوان وظیفه و به منظور امیدآفرینی و بازگشت سرمایه اجتماعی مطالبه نمود .

🔶 اکنون در آستانه مرحله دوم انتخابات مجلس دوازدهم می باشیم و اکثر نامزدهای باقیمانده از افراد موجه می باشند و به تعبیر عامیانه باید برای انتخاب بین خوب و خوبتر در جمعه ۲۱ اردیبهشت جاری بویژه تهران به پای صندوقهای رای برویم.

✅ به همه کسانیکه دل در گرو کشور و انقلاب دارند توصیه می شود که پرشور تراز دور اول به پای صندوقهای رای آمده تا بخشی از آلام مرحله اول جبران گشته و نگذارند که دشمن بهره سیاسی ببرد.

✅ بلاخره هر میزان که شرکت کنند پرونده مجلس دوازدهم بسته می شود اما کسانیکه لجاجت و بی مهری نمایند بدانند که تاریخ و وجدان عمومی درباره آنها قضاوت خواهند کرد که چه کسانی به وطن و سرنوشت مردم خود وفادار بوده و به وظیفه خود عمل نموده اند.

۱۹  اردیبهشت   ۱۴۰۳ #فرهادنیا


کد مطلب: 335584

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcfctdmjw6dmta.igiw.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir