به انتخابات چوب حراج نزنید

15 خرداد 1403 ساعت 21:41

جای تعجب است که افرادی مثل جهانگیری؛ آخوندی؛ همتی و سایر همکاران نالایق و متهم آنان با چه روئی مجدداً به عرصه انتخابات وارد شده اند.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ اگر قرار بود که جریان فکری غربگرا و کدخداپرست و احزاب سیاسی خائن کاری برای حل مشکلات مردم انجام بدهند تا قبل از دولت شهید رئیسی انجام می دادند مضافا براینکه بیش از ۳۲ سال مجلس و دولت دست این افراد ناکارآمد و نالایق بوده و تا جائیکه حرامخوری و نجومی بگیری و اشرافیگری و غارت بیت المال در دولت روحانی مشروع و قانونی شده بود.

🔺متاسفانه این جماعت پرحاشیه که اغلب روی سنگ پای قزوین را دارند با وقاحت تمام برای ریاست جمهوری ثبت نام نموده و از همین الان نیز به رجزخوانی پرداخته اند و جای تعجب است که افرادی مثل جهانگیری؛ آخوندی؛ همتی و سایر همکاران نالایق و متهم آنان با چه روئی مجدداً به عرصه انتخابات وارد شده اند.

🔹ملت عزیز ایران بدون شک بدانند که نوچه های هاشمی؛ یاران خاتمی؛ همکاران روحانی و شخص احمدی نژاد و جمیع احزاب کارگزاران و اعتدال و توسعه و اصلاح طلبان و گروه انحرافی بهار همه دستشان داخل یک کاسه است و شریک جرم می باشند.

🔺تمام اینها در خانه های تیمی هم پیمان شده و با تمام امکانات به میدان آمده اند و تنها جمعیتی که با اینها هیچگونه دوستی و شراکتی ندارد نیروهای انقلاب و مدیران دولت سیزدهم می باشند و اگر بگوئیم جنگ احزاب است اشتباه نگفته و مواظب باشیم که نااهلان و معاندین و نفوذیها چوب حراج به انتخابات نزنند. بخاطراینکه اینها در انتخابات مجلس یازدهم و ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و مجلس دوازدهم‌ توسط مردم خط خورده و رانده شده اند و اگر اینبار هم دست رد مردم به سینه اشان بخورد و رئیس جمهوری شبیه شهید رئیسی انتخاب شود و طعم شیرین تلاش و خدمت صادقانه را بچشند قطعا برای انتخابات آینده اینها جائی نخواهند داشت و برای همین است که برای رسیدن به قدرت و برای احیاء سیاسی خود در افکارعمومی به هر گفتگوی نادرست و لجن پراکنی و حتی اگر به اغتشاش و فتنه هم نیاز باشد متوسل خواهند شد و عملا هیچ تعهدی به مردم نداشته و جز دروغ و حیله و دست اندازی به بیت المال نیت دیگری ندارند اگر چه اسناد و تجربه گذشته نشان داده که بعضی از اینها دوتابعیتی و نفوذی و مامور اجانب نیز بوده و هستند و لذا حسن روحانی؛ رئیس جمهور حراجی درسال ۹۲ است.

🔹 مقام معظم رهبری نسخه شفاف و مهم را در روز گذشته به مردم داده اند و فقط کافیست که مردم یک مرتبه فرمایشات معظم له را مرور نمایند.

🔺 رهبر عزیز و دلسوز ملت دیگر چطوری به ما بفهمانند که باید چگونه عمل کنیم؟ بنابراین موقعی حماسه تشییع و بزرگداشت شهیدرئیسی تکمیل می شود که مردم بمیدان آمده و خیلی پرشور و با تعهد به پای صندوقهای رای بشتابند. ملت ایران تجربه تلخ گذشته را تکرار نخواهد کرد و با اقبال به یاران و همفکران شهید رئیسی به ندای رهبر دلسوز و حکیم انقلاب لبیک خواهند گفت.

🔺مواظب باشید خناسان با فریب بخشی از مردم چوب حراج به انتخابات نزنند.

۱۵ خرداد ۱۴۰۳ #فرهادنیا


کد مطلب: 336342

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdci5qaprt1app2.cbct.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir