هوای تهران تا ۵ روز آینده آلوده است

8 آذر 1402 ساعت 10:57

سازمان هواشناسی با پیش‌بینی بارش باران، و رعدوبرق در ۸ استان از افزایش آلودگی هوا طی امروز تا اواسط هفته آینده در تهران،‌کرج، اراک،‌ اصفهان و تبریز خبر داد.


به گزارش عصر امروز، پیش‌بینی کلی نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی نشان می‌دهد امروز در استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، برخی مناطق سیستان و بلوچستان،‌کرمان و هرمزگان رگبار پراکنده،‌گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در استان‌های ساحلی دریای خزر بارش‌های پراکنده روی می‌دهد.

فردا و روز جمعه در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، شرق هرمزگان و روز جمعه در گیلان و مازندران به‌ویژه در ساعات بعدازظهر افزایش ابر،‌ بارش‌های پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود، سایر مناطق کشور طی این دو روز جو نسبتاً پایدار و آرامی را خواهند داشت.

شنبه هفته آینده در بخش‌هایی از خراسان جنوبی، برخی مناطق سیستان و بلوچستان،‌ کرمان و هرمزگان افزایش ابر،‌ بارش پراکنده و وزش باد روی می‌دهد.

به گزارش تسنیم،‌ از امروز تا اواسط هفته آینده در شهرهای تهران، کرج، اراک، اصفهان و تبریز به‌دلیل پایداری جو و سکون نسبی هوا غلظت آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا روی می‌دهد. امروز و فردا خلیج فارس مواج است.


کد مطلب: 331725

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcirzapwt1apy2.cbct.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir