آهای طالبان؛ کف گُرگی می خواهید!

1 خرداد 1402 ساعت 10:56

برکسی پوشیده نیست که‌ گروهک طالبان با چراغ سبز و همکاری پنهانی آمریکا بر افغانستان مسلط شده و قرار است که نقش تهدید انتظاری و زاپاس را برای جمهوری اسلامی ایفا نماید.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یادش بخیر؛ قدیمها هرکسی پرروئی می کرد بَرو بچه های نازی آباد تهرون یک کفِ گُرکی بهش می زدند تاحساب کار دست یارو بیا ؛ حالا هم حکایت طالبانه!

🔺برکسی پوشیده نیست که‌ گروهک طالبان با چراغ سبز و همکاری پنهانی آمریکا بر افغانستان مسلط شده و قرار است که نقش تهدید انتظاری و زاپاس را برای جمهوری اسلامی ایفا نماید.
و اگر الان هم خموش و دست به عصا راه می رود دلیلش اینست که؛ 👇

اولا: کوتوله است و قدرت عرض اندام ندارد.
ثانیا: هیچگونه مشروعیت قانونی در داخل و صحنه بین الملل را ندارد.
ثالثاً: حدود سه میلیون آواره و یا شهروند افغانی بر سر سفره جمهوری اسلامی نشسته اند.

🔺در هرحال؛ مردم اقغانستان طی چهل سال گذشته آنقدر جنگ و خونریزی و مصیبت دیده اند که بناچار مجبورند با وضعیت موجود کنار آمده و به امنیت حداقلی رضایت داده و تمکین نمایند مضافا بر اینکه رهبر و امام قدرتمندی ندارند که آنها را راهبری کند.

🔺حاکمان افغانستان موظفند که طبق معاهده و قرارداد سال ۱۳۵۱ سالیانه به میزان ۸۲۰ میلیون متر مکعب حق آبه ایران را از طریق سد کمالخان در رودخانه هامون جاری سازند که طی دوسال گذشته بصورت تدریجی از این تعهد سرباز زده و مردم عزیز سیستان و بلوچستان بشدت دچار بی آبی و بسختی زندگی می کنند که رئیس جمهور محترم و مقتدر ایران اخطار شدید و انقلابی خود را به این گروهک متحجر و بیابانگرد داده است و منتظریم که طالبان حسن نیت خود را در این خصوص نشان دهد و اگر امتناع و زبان درازی کرد قطعا همانند اربابان آمریکائی و انگلیسی اش باید یک کف گرکی نازی آبادی و از نوع سیاسی نوش جان کند. جمهوری اسلامی با کسی تعارف ندارد.

۳۱  اردیبهشت  ۱۴۰۲  فرهادنیا


کد مطلب: 324507

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdciu5apyt1arw2.cbct.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir