غزه؛ ترازوی میزانِ شَرَف

27 آبان 1402 ساعت 15:09

ترازوی قضاوت غزه در مقابل چشم بشریت امروز قرار دارد که در یک کفه آن عین بیشرفی؛ بی وجدانی؛ بیرحمی؛ خباثت و جنایت محض قرار دارد و در کفه دیگر آن؛ مظلومیت؛ غربت؛ استقامت؛ مقاومت؛ و شرف قرار دارد و به تعبیر امام خامنه ای جبهه حق‌ در مقابل باطل ایستاده است.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ ترازوی قضاوت غزه در مقابل چشم بشریت امروز قرار دارد که در یک کفه آن عین بیشرفی؛ بی وجدانی؛ بیرحمی؛ خباثت و جنایت محض قرار دارد و در کفه دیگر آن؛ مظلومیت؛ غربت؛ استقامت؛ مقاومت؛ و شرف قرار دارد و به تعبیر امام خامنه ای جبهه حق‌ در مقابل باطل ایستاده است.

🔺چهل روز است که خون آشام ترین رژیم قلابی و دست ساخته آمریکا و انگلیس، بیش از دومیلیون انسان بی پناه و مظلومِ محاصره شده را آماج حملات خود قرارداده و به هیچیک از قوانین بین المللی پایبند نبوده و در مقابل چشمان دولتمردان جهان و سازمانهای بین المللی بصورت آزادانه مشق جنایت می کند و قلم تیز و خون آشام خود را در مرکبِ خونِ زنان و کودکان غزه زده و تاریخ امویان؛ مروانیان؛ مغولها؛ صربها؛ منافقین و داعش را بازنویسی می نماید.

🔺با کینه و بغض و حرارت می گوئیم که انسانیت و شرافت و وجدان توسط رژیم صهیونیستی خونخوار و بیشرف و بی وجدان در قتلگاه صبر در حال قربانی شدن است.

🔹چه کسانی شریک جرم هستند⁉️

۱- آمریکا؛ انگلیس؛ فرانسه و آلمان و شورای امنیت سازمان ملل در صف اول
۲- اعراب خائن و سازشکار بیشرف تراز اسرائیل
۳- نهادها و سازمانهای بین المللی موظف؛ سیاسیون و اندیشمندان و نویسندگان جهان که سکوت کرده اند .
۴- بعضی احزاب سیاسی وغربگرایان ودانایانِ نادان وسلبریتی های داخلی که از سال ۸۸ در پشت شعار نه غزه نه لبنان پنهان شده بودند و امروز نیز با سکوت و تشکیک در محور مقاومت و فلسطین مزدوری خود را به اثبات رسانده اند و بوسیله روزنامه ها وفضای مجازی درلابلای صفوف ملت ایران رخنه کرده وبجای حمایت قاطع از مردم غزه از رد صلاحیت و تقسیم غنائم سیاسی خود حرف می زنند و باعث شقاق در ملت می شوند.

🔺و حرف آخراینکه 👈 ترازوی غزه وزن بیشرفان عالم را با انسانهای با وجدان ومتعهد اندازه گیری می نماید.

۲۶  ابانماه  ۱۴۰۲  #فرهادنیا


کد مطلب: 331572

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdciyzaprt1apw2.cbct.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir