حضرت آقای دکتر شما باید زودتر از اینها ارتفاع می گرفتی

11 خرداد 1403 ساعت 17:33

حضرت آقای دکتر شما باید زودتر از اینها ارتفاع می گرفتی؛ کجا؟ وقتی که در هشت ماه فتنه۸۸ که به تعبیر حضرت آقا نظام را تا لبه ی پرتگاه برده بودند شما دَم بَر نیاوردی! حتی با نهیب چندباره حضرت آقا که خواص را به اعلام موضع و سخن گفتن دعوت نمودند باز هم موضع‌گیری از شما دیده نشد!


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ آقای لاریجانی در اولین توئیت های انتخاباتی خود با اهانت به سیره رئیس جمهور شهید و شاید باکنایه به سقوط پرواز خدمت نوشت:
برای عبور از موانع باید از روش‌های منسوخ ارتفاع بگیریم.

در این مجال ازباب تذکری خیرخواهانه مواردی را به آقای لاریجانی یادآوری می کنیم:

حضرت آقای دکتر شما باید زودتر از اینها ارتفاع می گرفتی؛ کجا؟
✅ وقتی که در هشت ماه فتنه۸۸ که به تعبیر حضرت آقا نظام را تا لبه ی پرتگاه برده بودند شما دَم بَر نیاوردی! حتی با نهیب چندباره حضرت آقا که خواص را به اعلام موضع و سخن گفتن دعوت نمودند باز هم موضع‌گیری از شما دیده نشد!
آقای لاریجانی شما پاسخی به این عمار، این عمارِ نایب امام زمانت ندادی و در دام فتنه چنان گرفتار شدی که برچسب ساکتین فتنه را برای خود خریدار شدی!  این جا باید ارتفاع می گرفتی، که نگرفتی!

✅ آقای لاریجانی شما باید شورای نگهبانی که بارها شما را برای تصدی مناسب حکومتی تائید کرده بود و این بار با همان منطقی که شما را تأیید می نمود صلاح نظام و شخص شما را در عدم تائیدتان دیده بود اطلاعت می کردید، نه اینکه علیه آن موضع می گرفتی، اینجا باید ارتفاع می گرفتی؛ که نگرفتی!

✅ آقای لاریجانی شما با همدستی دولت سرتاسر خسارت بار و غربگدای روحانی برجام بی فرجام را در کمتر از بیست دقیقه به تصویب رساندی و از بانیان " خسارت محض" به ایران شدی، اینجا باید ارتفاع می گرفتی، که نگرفتی!

✅ آقای لاریجانی برادر بزرگوار شما ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در پی عدم تائید صلاحیت شما شورای نگهبانی که خود نیز عضوی از آن بود را بی نصیب نگذاشت، تا جایی که در مراسم تنفيذ ریاست جمهوری غایب بزرگ جایگاه ویژه ی حسینیه امام خمینی(ره) بود. اینجا باید ارتفاع می گرفتی؛ که نگرفتی!

✅ آقای لاریجانی، آقا صادق شما در عین کسوت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام نتوانست در زادگاه تان رأی مردم را برای مجلس خبرگان کسب نماید و رتبه آخر را بخود اختصاص داد؛ و از سویی آقای مطهری برادر خانم حضرت عالی هم که مورد تأیید شما بود در انتخابات اخیر مجلس نتوانست حتی تا نفر شصتم جایگاهی برای خود کسب نماید.

✅ آقای لاریجانی از سر خیر خواهی به شما عرض می نماییم اگر می خواهید واقعاً ارتفاع بگیرید از تقابل با روش و منش رئیس جمهور شهید بپرهيزيد، آقای دکتر به شما اطمینان می دهیم شما حتی در صورت تأیید شورای نگهبان هم اقبالی در جامعه کنونی نخواهید داشت و اساساً شیوه زندگی و منش شما با رئیس جمهور شهید تناسبی ندارد و این بار قاطبه مردم داغدار سر انگشت اشاره او را نشانه خواهند رفت و خود خوب می دانید شما در این مسیر نورانی جایگاهی ندارید!
در پایان باید عرض کنم آقای لاریجانی برای کسب قدرت دنیایی "دعای اللهم لا نعلمُ الا خیرا" را از خود دریغ نفرمائید.

✍ داود احمدنیا


کد مطلب: 336235

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcjtmetiuqet8z.fsfu.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir