واکنش عمو پورنگ به ادعای جعلی ساسی مانکن

خبرگزاری فارس , 7 اسفند 1402 ساعت 15:03

این مجری و بازیگر حوزه کودک و نوجوان گفت: من نمی دانم چه بگویم. خنده ام می گیرد. چون همه اینها ساختگی و فیک است.


به گزارش عصر امروز داریوش فرضیایی (عمو پورنگ)، ویدئو و مطالبی که ساسی مانکن به نقل از وی منتشر کرده است، تکذیب کرد و در عین حال گفت که موضوعات مهمتر از این موضوع دارد.

این مجری و بازیگر حوزه کودک و نوجوان گفت: من نمی دانم چه بگویم. خنده ام می گیرد. چون همه اینها ساختگی و فیک است.

وی افزود: من خیلی موضوعات مهمتر، اصیل تر و قابل توجه تر در زندگی دارم که فکرم متوجه آنهاست. این موضوع هم برایم اهمیتی ندارد. فقط خنده دار است.

آذرماه سال جاری، ساسان حیدری ملقب به ساسی مانکن، جدیدترین آهنگ خود را منتشر کرده بود که این کلیپ غیراخلاقی، کودکان و برنامه های آنان را سوژه خود قرار داد. این مساله انتقاد عمو پورنگ را برانگیخت.

وی خطاب به ساسی مانکن نوشت: "فاجعه پشت فاجعه!  کمی وجدان داشته باشید! بچه های معصوم چه گناهی کردند که باید طعمه شما قرار بگیرند .. !"

انتقاد عمو پورنگ باعث بیان انتقاد سایر کارشناسان این حوزه شد و عصبانیت شدید ساسی مانکن و ناکامی آهنگ جدید او را در پی داشت.

پس از این بود که ساسی مانکن یک دیس ترک توهین آمیز با نام "تک اردک" علیه عمو پورنگ منتشر کرد.

آهنگ دیس یا دیس‌ترک به معنی بی‌احترامی کردن، ترانه‌ای است که هدف اصلی آن حمله لفظی به شخصی دیگر، معمولاً یک هنرمند دیگر است.

آهنگ دیس غالباً نتیجه اختلاف و نزاع موجود میان دو نفر است. 

اکنون با گذشت حدود ۳ ماه، ساسان حیدری همچنان به دنبال فرصتی برای ضربه زدن به داریوش فرضیایی است. به همین دلیل ویدئویی جعلی منتشر کرده و مدعی شده که با داریوش فرضیایی گفتگوی زنده اینستاگرامی داشته است!

ساسی مانکن در متن پست این ویدئوی جعلی مدعی شده بود که داریوش فرضیایی به وی قول داده که عید امسال به «کنسرت استانبول» برود و روی استیج باهم و در کنار هم آهنگ اردک تک تک را اجرا کنند!


کد مطلب: 333733

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcjttettuqetaz.fsfu.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir