نامزدهای انقلابی حواستان جمع باشد

18 خرداد 1403 ساعت 10:35

مردم ایران هنوز داغدار و عزادار رئیس جمهور با تقوی و پرتلاش و صادق می باشند و ظرفیت داغ بزرگتری همچون تسلط غربگرایان و مدیران نالایق بر کشور را ندارند و شما باعث این عزای دوم نشوید.


به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ بدانید که ملت ایران در کمال دقت و ظرافت، رفتار؛ گفتار و عملکرد شما را در این برهه حساس زیر ذره بین قرار داده و اگر خطای راهبردی همانند سال ۹۲ از شما سربزند و برای رسیدن به قدرت احتمالی جامعه را به انحراف و سردرگمی و دوراهی رها کنید شما را نبخشیده و اسم شما را از صحنه سیاسی و مدیریتی کشور خط خواهند زد و برای همیشه در اردوگاه مطرودین و اخراجی ها ثبت و ضبط خواهید شد.

✅ یک مطلب بسیار مهم 👇
🔺عامه اصلاح طلبان در نفاق خود وفاق دارند.
🔹 اما بعضی اصولگرایان در وفاق خود نفاق دارند.
🌺 اما انقلابیون واقعی و ولائی با اینها فرق داشته و مرام پسندیده ای دارند.

🔶 بنابراین 👇
ایندفعه مثل سال ۹۲ نیست که اصول گرایان تقلبی و دوگانه سوز و بعضی خودشیفتگان متوهم بخواهند برای رسیدن به مقصود خود جامعه را به افتراق بکشانند و با خودخواهی؛ پنهان شدن؛ تلفن خاموش کردن؛ زیرآبی رفتن؛ حرفهای بدون منطق زدن؛ فرار از اتحاد و پاسخگوئی؛ خود را در راس دانستن؛ عدم پذیرش نصایح بزرگان و مصلحت اندیشی کشور؛ کام مردم را تلخ نمایند که نتیجه اش پیروزی افرادی مثل حسن روحانی و دولت خسارتبار و بی کفایت و ناکارآمد او باشد.

🔺ملت عزیز ایران طی سالهای گذشته بر اثر سیاستهای عمرعاصی بعضی خواص و غفلت ابوموسی اشعری ها و قضاوت شریح قاضی ها ضربات شدید اقتصادی؛ سیاسی و فرهنگی بسیاری خورده اند و طی ۳۳ ماه گذشته می رفت که با تلاشها و عملکرد دولت شهید رئیسی بارقه امید در آنها تقویت شود که این حادثه ناگوار و تلخ پیش آمد.

🔹نامزدهای انقلابی؛
مردم ایران هنوز داغدار و عزادار رئیس جمهور با تقوی و پرتلاش و صادق می باشند و ظرفیت داغ بزرگتری همچون تسلط غربگرایان و مدیران نالایق بر کشور را ندارند و شما باعث این عزای دوم نشوید.
انتظار می رود که رفتار و گفتار و اخلاص و منش شهید رئیسی را در همه احوال و صحنه ها احیاء و پاسداری نمائید و نگذارید این سرمایه اجتماعی و ملی سرخورده و مایوس و نابود شود.

🔺و حرف آخر اینکه 👈 مطالب مهم و تذکرات لازم را حضرت آقا دادند و ما توقع داریم که نگذارید نام انقلابی و انقلابی گری لکه دار و مورد خدشه قرار بگیرد.

۱۷  خرداد  ۱۴۰۳  #فرهادنیا


کد مطلب: 336406

آدرس مطلب: http://asremrooz.ir/vdcjymetmuqetxz.fsfu.html

عصر امروز
  http://asremrooz.ir