۲۶۰
توصيه به ديگران
۷
يکشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۸
نیلفروشان در گفتگو با عصر امروز
پاسخ به اظهارات بچگانه عربها در شان نظامیان ایران نیست
سعودی ها مثل اینکه از یاد برده اند سال گذشته علی رغم داشتن پیشرفته ترین هواپیما ها و تجهیزات نظامی که از اربابان غربیشان گرفتنه بودند درمقابل یک گروه نظامی پراکنده مانند الحوثی هیچ کاری نتوانستند بکنند و به طور مفتضحانه ای شاهد اسیرشدن کماندو های آن ها بودیم .
پاسخ به اظهارات بچگانه عربها در شان نظامیان ایران نیست
Share/Save/Bookmark

فرمانده دافوس سپاه با توخالی خواندن تهدیدات مقامات سعودی علیه ایران گفت: اظهارات مقامات سعودی به حدی ساده لوحانه و بچه گانه است که حتی ارزش فکر کردن را نیز ندارد و به نظر من در شان نظامیان سلحشور جمهوری اسلامی ایران نیست که به این گونه اظهارات سخیف پاسخ دهند.
سردارنیلفروشان فرمانده دافوس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درگفتگوبا خبرنگارعصر امروزبا اشاره به اظهارنظرهای اخیرسفیرعربستان سعودی درمصر مبنی بر تهدید جمهوری اسلامی ایران به حمله ی نظامی گفت : تهدید نظامی ایران از سوی عربستان مثل یک شوخی بچگانه است که یک بچه ی کوچک با بزرگتر خودمی کند چرا که جمهوری اسلامی کشوری است که در سه دهه ی گذشته از انقلاب ، تجربه های فراوان امنیتی ،نظامی را به دست آورده است و کارنامه های درخشانی در همه زمینه ها از خود به جای گذاشته و توانسته است با عزت و آبرو درمقابل همه ی کشورهای جهان خوار ایستادگی کند .
فرمانده ی ارشد سپاه پاسداران در ادامه با اشاره به اینکه ایران از لحاظ وسعت سرزمینی چند برابر کشوری مثل عربستان است افزود: زیرساخت های گسترده ی صنعتی و نظامی کشور ما در تمام نقاط پهناور ایران اسلامی پراکنده است که نابود کردن آنها حتی به ذهن دشمنان هم خطور نمی کند، درمقابل عربستان که امروز این سخنان خنده دار را به زبان می آورد در حالی ما را تهدید به حمله ی نظامی میکند که تمام زیر ساخت های نفتی ،اقتصادی و نظامی آن محدود به منطقه ای خاص و کوچک است که به سهولت می توان به آن دست رسی پیدا کرد .
وی تاکید کرد: به عنوان کارشناس مسائل نظامی به قطعیت می توانم بگویم که اگر قرار باشد روزی جنگی بین جمهوری اسلامی ایران و عربستان دربگیرد درعرض چند روزتمام زیرساخت های نفتی ،اقتصادی و نظامی عربستان به سادگی از خواهد بین رفت و ازتمام زیر ساختهای آن جز تلی از خاکستر نخواهد ماند .
فرمانده ارشد جنگ ۸ ساله در ادامه گفت :سعودی ها مثل اینکه از یاد برده اند سال گذشته علی رغم داشتن پیشرفته ترین هواپیما ها و تجهیزات نظامی که از اربابان غربیشان گرفتنه بودند درمقابل یک گروه نظامی پراکنده مانند الحوثی هیچ کاری نتوانستند بکنند و به طور مفتضحانه ای شاهد اسیرشدن کماندو های آن ها بودیم .
این تحلیل گر علوم استراتژیک سپاه با اشاره به صحبت های چند تن از سران عرب و شبکه های غربی مبنی اینکه ایران توانایی بستن راه آب های خلیج فارس را ندارد اظهار داشت : این افراد می خواهند با این گونه سخنان درتوانایی ایران بین مردم جهان تشکیک ایجاد کنند وگر نه خودشان هم می دانند که بستن خلیج فارس برای ایران کاری بسیار ساده و سهل الوصول است و به خاطر همین هم است که با وجود اینکه مرزهای ما را از همه طرف محدود کرده اند جرات تجاوز نظامی به ایران را ندارند و خودشان بارها به این امر اذعان کرده اند .
نیلفروشان درادامه بیان کرد: هرکارشناس ساده ی نظامی این مسئله را به خوبی می داند که کشورایران با وجود داشتن بزرگترین مرز خاکی با خلیج فارس وهمچنین تنگه ی هرمز به راحتی میتواند در عرض چند ساعت اختیار این منطقه را به دست بگیرد .
وی در پایان اظهارات مقامات عربستان را به حدی ساده لوحانه و بچه گانه خواند که حتی ارزش فکر کردن را نیز ندارد و تاکید کرد: به نظر من در شان نظامیان سلحشور جمهوری اسلامی ایران نیست که به این گونه اظهارات سخیف پاسخ دهند.
کد مطلب : 32
پوریا بهرامی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۲-۱۰ ۱۱:۱۷:۰۲
دمش گرم!!!!!!!!
 
United States
۱۳۹۴-۰۴-۳۱ ۱۷:۲۱:۵۶
آفرین سردار. گل گفتی. عرب های نجس سعودی جرات حمله را هم ندارند. اگر مرد هستند بسم الله. نسل عرب را از زمین برمی داریم. (28561)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۱۳:۴۰:۱۶
آخه نمیدونم چرا بعضیا منفی میدن. (29571)
 
۱۳۹۶-۰۳-۲۲ ۰۶:۳۹:۴۱
بعضیا یا خوابن یا بی حالن یا حول میکنن یه دفعه رو منفی کلیک میکنن . یکی دوبار برا من پیش اومده (34216)
 
محمد از ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۲۰:۴۴:۰۵
نکته منفی این پاسخ اینه که فکر انگلیسی تفرقه بیانداز و حکومت کن توش تابلو هست واون اینه چرا برای نشان دادن قدرت ایرانی هی عربها را تهدید به نسل کشی میکنیم این که خود نوعی هیتلریزم و بربریت است که البته این حرکت از هر ایرانی باهوش و با فراستی که ادعای نوعدوستی دارد بعید است بله اسلام میگوید نوع انسان با هم برابر است و میزان برتری در داشتن تقوای بیشتر است و نژاد و رنگ پوست و زبان برتری نمی آورد هیچ فرقی بین انسان خوب ایرانی و عرب و یا اهله هر جای دیگر کره زمین نیست همچنین است عکسه آن .کمی تفکر کنیم بعد نظر دهیم وگرنه همه انسانها باید همدیگر را هلاک کنند چون هر کس این قیاس شیطان را در خود دارد .بیندیشیم (30272)
 
ali khan
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۱۵:۵۶:۲۸
اخه وهابی رو چه به تقوا برادر من؟! (30291)
 
علی
۱۳۹۵-۰۳-۳۰ ۲۲:۱۹:۱۳
چی میگی شما؟؟؟
وحدت بین مسلموناس نه بین مسلمونا و وهابیا (32015)
 
مهدی
۱۳۹۵-۱۱-۲۸ ۲۱:۰۶:۰۳
گرچه هر ایرانی وطن پرستی در مقابل تجاوز و حتی تهدید عکس العمل نشان میدهد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم ولی بهتر است هوشیار باشیم و مانند سعودیهای احمق در دام غرب گرفتار نشویم چه کسی از جنگ ما و سعودیها سود میبرد؟غربیها . اسلحه میفروشند و دو کشور را صعیف کرده و بعد از جنگ کلی صنایع مختلف میدهند و پول میگیرند از همه مهمتر سعی در تخمین قدرت نطامی ما دارند گرچه عربها عددی نیستند واقعا(شما را به پاسخ ژنرال پترایس وزیر اسبق دفاع آمریکا ارجاع میدهم که گفت اگر با ایران جنگ کنید حتی فرصت نخواهید کرد تلفن را برداشته از ما تقاصای کمک کنید-اینترنت-) ولی بهتر است هوشیار باشیم و سلاحهای خود را برای اربابان صهیونیستشان نگه داریم (33608)
 
داش علی
۱۳۹۵-۰۶-۱۹ ۱۶:۱۱:۲۷
رفیق، همه عربها که بد نیستن. نمونش حزب الله لبنان. نباید ال سعود و ال خلیفه و داعش کثیفو با همه ی عربها یکی کرد. الان تو خود عربستان کلی شیعه عرب داریم. موفق باشی (32645)
 
حسین
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۱۳:۳۹:۲۸
چه خوش گفت فردوسی پاکزاد / که رحمت بر آن تربت پاک باد
زشیر شتر خوردن و سوسمار/ عرب را به جایی رسیدست کار
که تاج کیانی کند آرزو / تفو بر تو ای چرخ گردون تفو (29570)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۰۲ ۱۴:۳۴:۴۰
عرب ها در حد و اندازه ایران کبیر نیستند ،مثل اینکه یادشون رفته اینجا سرزمین شیرانه ،با اولین حمله به ایران از قدرت نظامی ما دنبال سوراخ موش میگردند.
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۱:۰۰:۴۹
لطفا بجای عذب ها از سعودی ها استفاده کنید ، بسیاری از هموطنان ما عرب هستند. (27118)
 
۱۳۹۴-۰۲-۱۸ ۲۲:۴۰:۲۱
باسلا م خدمت تمام عربهای سرزمینم ایران منظورماازعرب همان صعودیهای بی دین هستندباشرکاشون (27502)
 
آرش
Romania
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۲۰:۰۵:۴۶
مد نظر داشته باشید که ما در ایران عرب زبان داریم ولی عرب نداریم
تیسفون پایتخت ساسانیان در عراق امروزی است که نشون میده تا نیمی از عراق فارس بوده اند و پس از تصرف ایران توسط اعراب زبانشان به عربی تغییر کرده ولی همچنان ایرانی و از نسل پارس هستند (29419)
 
خوزستانی
۱۳۹۴-۰۸-۰۲ ۲۱:۰۹:۴۶
خیر برادر . ما عرب هستیم و البته افتخار میکنیم که ایرانی هستیم.مثل کردها ،ترکها و سایر اقوام که همه ایرانی هستند. (29604)
 
م ح
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۲۲ ۰۱:۴۱:۰۰
با سلام بله حتما منظور سعودی ها هستند . ما مخلص همه ایرانی ها هستیم. (27557)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۰۹:۲۶:۴۶
آقای محترم ما در ایران عرب نداریم ایرانیهای عرب زبان داریم لطفا شان و منزلت ایرانیهای عزیز عرب زبان را در حد اعراب سعودی پایین نیارید (29179)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۰:۰۲:۳۸
دمت گرم با این جوابت .گیلانی (29442)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۲۳:۱۶:۲۶
قطعا همینطوره و اعراب عزیز کشور خودمون,میدونن که منظور اونها نیستن.ایرانی ایرانیه.عرب و عجم و ترک و کرد و لر و... نداره.زنده باد ایران و ایرانی (30387)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۷-۲۹ ۱۳:۱۵:۳۶
فکر نمیکنم عرب ها این چنین اشتباه فاحشی بکنن
 
ايراني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۰-۲۸ ۰۸:۲۰:۱۷
وقتي بخت شتر لنگ آيد پاپوش شتر در پاي مگس تنگ ايد عربستان مگس صفت (20908)
 
دانیال بختیاری
۱۳۹۲-۱۲-۰۳ ۱۲:۱۹:۴۱
زنده باد الله، آفرین بر ابر مرد ایرانی جناب فرمانده. جنگ با سرزمین رسول خدا درست نیست اما جنگ با حکومت کافر عربستان کاری واجب است!!! جناب فرمانده از جواب کارشناسی شده و حکیمانه ی شما متشکریم
 
Germany
۱۳۹۳-۰۶-۱۱ ۱۹:۰۲:۵۹
متشکریم (24336)
 
مبین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۳-۰۶ ۱۳:۵۷:۱۷
زنده باد الله؟ (27760)
 
۱۳۹۴-۱۰-۲۰ ۱۹:۴۸:۵۸
خودتونو اذیت نکنید ایران با عربستان به هیچ عنوان نمیتوانند دشمن بتشند مجبور به ادامه حیاط باهم هستند ای کار یک جوان نادان سعودیست که مقطعیست .ببین اینده تعغیرهست ولی نه به این صورت (30353)
 
نیما
۱۳۹۳-۰۳-۲۲ ۲۲:۵۱:۲۷
خیلی ممنون فرمانده افتخار می کنم به اینکه جوابهای ما به دنیا همیشه با وقار و دندون شکنه
 
علی
۱۳۹۳-۰۴-۱۱ ۰۲:۰۷:۱۹
راست میگن واقعا جوک خیلی قشنگی بود فقط کافیه توان نظامی ایران رو ببینن اون وقت خودشون رو خیس میکنن
 
نازی
۱۳۹۳-۰۴-۲۳ ۱۹:۵۳:۰۵
اقا دمتون گرم خسته نباشید خدایی
خیلی حال کردم بااین جوابت الحق که از نسل کوروشی دمتون گرم
 
زاده ی ایران
United States
۱۳۹۳-۰۵-۰۸ ۲۳:۴۱:۴۶
خدا قوت وقتی اینطور با اقتدار به عرب ها جواب میدید احساس دلگرمی و غرور بهم دست میده (23787)
 
ع.ع
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۶:۲۴:۱۶
ما از نسل امیرالمومنین علیه السلام هستیم. . (27077)
 
میثم
United States
۱۳۹۴-۰۳-۲۲ ۱۲:۲۰:۲۲
شهر ک خلوت بشه قورباغه هم هفتیر کش میشه. (28005)
 
۱۳۹۴-۰۶-۲۱ ۰۹:۲۹:۰۱
دقیقا ما از نسل کوروش کبیر هستیم که مولامون حضرت علی هستند (29180)
 
پوریا فلکی
۱۳۹۴-۰۷-۱۵ ۰۸:۲۳:۱۷
دوستان ...کبیر نه .بزرگ ...ما مردان بزرگی داشتیم و داریم (29454)
 
فرهان
United States
۱۳۹۳-۰۵-۲۳ ۰۹:۳۱:۰۰
اگه یه بیگانه حتی اگه راشو گم کنه بیاد ایران کمترین کاری که بکنم اینه که آتیشش بزنم درس عبرتی بشه واسه باقیشون
 
محمود صابری مقدم
۱۳۹۳-۰۵-۳۱ ۲۳:۴۵:۱۵
با سلام کافی است رهبر عزیز و مراحع تقلید فتوا دهند تمامی حکام ال سعود که جیره خوار امریکا مباشند را از صفحه روزگار محو خواهیم کرد تا دیگر جرات قد علم کردن در مقابل ملت شریف ایران را پیدا نکنند ,
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۰۶ ۱۶:۲۸:۴۸
خون کروش در رگ ما ایرانیان است. عرب های ملخ خور چه به این حرفا.
 
هادی تجلی
۱۳۹۳-۰۶-۱۱ ۱۲:۴۴:۳۷
سلام علیکم سلام برامام شهداوسلام برشهداسلام بررهبرفرزانه وفرهیخته مان وسلام برسلحشوران جان برکف وجانبازان گرانقدربعنوان رزمنده وجانباز حقیروخاک پای همه رزمنده ها درتأییدفرمایشات فرماندهی محترم دافوس سپاه فقط به ذکر دونکته خطاب به شاه سعودی بایداکتفاکرد اول آنکه ای مگس عرصه گیتی نه جولانگه توست وثانیاکوچولولو ریزمیبینمت آخه دربه دراگرمعنای ؛وای اگرخامنه ای حکم جهادم دهدرابفهمی قالب تهی میکنی ای مردک اعرابی...
 
مهران
۱۳۹۳-۰۸-۰۴ ۰۵:۵۶:۵۶
خداییش هنوز دارم میخندم یکی از بهترین جوک هایی بود که تا حالا شنیدم حس میکنم قورباغه داره ابو عطا میخونه...
 
هموطن
۱۳۹۳-۰۹-۲۷ ۲۱:۴۶:۲۲
اخ كه چقدر دلم ميخواد بيان تا بفهمن يه من ماست چقدر كره داره خودم قصابي شون ميكنم .بلايي به سرشون مياريم تا عمر دارن از اين فكرا بسرشون نزنه... زنده باد ايراني پاينده باد ايران
 
امپراتور پارس
۱۳۹۳-۱۲-۰۶ ۱۸:۳۳:۴۹
با سلام
سپاس از این سخنان دلاور مرد سپاه ایران
ما هشت سال با تمام دنیا جنگیدیم تازه با اون شرایط اول انقلاب ، حالا یه سوسک اومده میگه منم هفت تیر کشم . (26505)
 
United States
۱۳۹۳-۱۲-۲۱ ۲۱:۰۷:۵۰
درود بر دلاوران پاسدارما ملت ایران تا اخرین قطره خون پشتیبان ولایت ونیروهای مسلح هستیم زنده باد که غبار دلم پاک کردی جوانمرد پاسدار سردار ایران زمین درود
 
United States
۱۳۹۳-۱۲-۲۹ ۱۲:۵۶:۳۲
ایرانی های عزیزمان ذهن خودتون رومشغول این حرفها نکنیداوناتابخوان شکم خودشون روپرکنن زمان ازدستشان درآمده وقتی برای جنگیدن ندارن (26773)
 
تا
United States
۱۳۹۴-۰۱-۰۶ ۱۴:۳۴:۰۵
عربستان یعنی امریکا.انگلیس و اروپا و منطقه.پس لطفا کورکورانه نظر ندین.
 
امير
Syrian Arab Republic
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۶:۵۱:۱۰
مگه قبلا كه تجربه جنگ با نصف دنيا كه طرفدار صدام بودن رو از ياد بردى هموطن بيخيال اونجا كه هستى نترس ما حواسمون به ملخ خورا هست داداش (27079)
 
علیزاد
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۰۵:۱۰:۴۲
حالا آمریکا و انگلیس و اروپا کی شدند؟
از اول انقلاب تا حالا خودشونو ... کردند یکبار جرأت حمله به ایران مثل زمان جنگ جهانی رو پیدا نکردند.

یک مثال برات میزنم: ژاپن در جنگ جهانی (کشوری ۴ جزیره‌ای) همزمان با دو تا ابرقدرت آمریکا و چین میجنگید و حریفش نمیشدند تا آخر دست به دامن بمب هسته‌ای شدند.
میدونی چرا؟
بخاطر اینکه وطنپرستی یکی از ۳ اصل دین ژاپنی‌هاست (27581)
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۰:۳۰:۴۹
خود امریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند (29354)
 
فاطمه
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۱۵:۵۶:۰۳
من یه دختر تهرانی تو شمال شهر تهرانم اولش اگر جنگ بشه اینقدر از ال سعود تنفر دارم که اولین کسی باشم که میخواد با عربستان بجنگد درود بر غیرت ایران و ایرانی (29401)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۰:۰۷:۰۸
با معرفت یعنی میگی نظر هم ندیم دیگه دارن میرن تو ... مون میفرمایین نظر ندیم بابا تو دیگه اخر دیپلماتی (29444)
 
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۰۲:۵۱:۴۱
تااخرین قطره خونم ازایران دفاع میکنم کاش رهبربزرگوارفرمان نابودی عربستان ومیداداخ عربهاچی فکرکردن ها
 
علی از اصفهان
۱۳۹۴-۰۱-۰۸ ۱۵:۴۳:۴۵
تو که گفته ای عربستان یعنی امریکا و اروپا .مثل اینکه ایرانی نیستی.ایرانی با غیرت از هیچی نمی ترسد واز کشورش و ناموسش تا اخربن قطره خون دفاع میگند. (26844)
 
محسن ثقفی
France
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۲۰:۲۵:۲۳
واقعا وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد (27143)
 
غیرت
۱۳۹۴-۰۱-۰۷ ۱۴:۴۱:۴۶
مقایسه قدرت نظامی ایران با عربستان نیاز به تفکر ندارد مقامات عربی یه چیزی گفتن خودشون هم تعجب کردن حمله عربستان به ایران حتی در رویاها وخواب هم امکان پذیر نیست چون یه گربه کوچولو هرگز فکر حمله به یک شیرو نمیکنه
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۱۱ ۱۳:۵۳:۰۸
به افتخار حودمون یک کف محکم

. آخه تا کی باید تحت تاثیر حرفهای مهیج قرار بگیریم. اگر متخصص در امور باشید خواهید فهمید که اینکه کی قدرت بیشتری داره . رو باید با دو قوه ایمان و تجهیزات فوق پیشرفته ارزیابی کرد..
 
اتنا
۱۳۹۴-۰۱-۱۴ ۰۰:۳۷:۱۸
هه همونی ک میگی عربستان یعنی آمریکا و اروپا
مگ صدام عوضی از پدرش توپ تانک میگرف یا ساخت عراق بود تجهیزات جنگیشون !!! اونموقع دست خالی جوونای کشور ما بعد از ۸ سال مقاومت پیروز شدن !!!! عرب خر هیچ غلطی نمیتونه بکنه توف ب غیرتت
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۱۲:۳۶:۳۹
اون کشورای ک تو8 سال باما جنگیدن چکار کردن ک اینا انجام بدن من ن بسیجیم ن نظامی .ن.......فقط ایرانیم با کوچکترین تعرض اماده ی دفاع از میهنم هستم .امثال ما زیادن .ایران جدا از قدرت نظامی مردمی با غیرت دارد .ک هیچ کشوری توان مقابله باهاشو نداره
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۱۹:۳۱:۵۵
بجای تند روی بیایید دعا کنیم دنیا در صلح باشه پ مردم راحت و در ارامش زندگی کنند (27010)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۲۱:۱۷:۱۲
دمت
گرم داداش خوشم اومد
تو یکی رو جو نگرفته (29466)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۱:۰۷:۴۷
تو را به نبرد با آهنگران چه کار تو را برزکری داست آید به کار یا به قول فردوسی(ز شیر شتر خوردند وسوسمار عرب را جایی رسیده است کار که کند تخت کیانی آرزو توفو بر تو ِ ای چرخ گردون توفو) (27025)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۱:۱۹:۱۶
عربستان وای به روزت اگر رهبری حکم جهاد دهند تا انتقام صدها سال رو ازت بگیریم (27050)
 
جعفر حافظی
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۱:۵۵:۳۹
احسنت به غیرت ایرانی، ولی تو ایران بی غیرت هم هست (27052)
 
سجاد
۱۳۹۴-۰۷-۱۶ ۱۲:۴۹:۴۸
یکی به من بگه عربستان کجاست؟ کشوره؟ نکنه منظورتون جزیره های بوشهر خودمونه00 (29463)
 
kazhal
۱۳۹۴-۰۱-۲۰ ۱۶:۴۲:۵۴
دمت گرم دلاور
اینو بدونيد هر تصميمي که شیرمردان سپاه بگیرن در مورد تهدیدات عربستان سعودی مردم با غیرت ایران پشتتون هستن
 
مسعود ادهمی
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۰۹:۵۵:۴۲
ضمن عرض خداقوت خدمت رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به نظر اینجانب جواب دادن وصرف زمان برای این عرب های پا برهنه سوسمار خور برای ما هزینه دارد و کسر شان دارد که ما با ابن بادیه نشینان سخن بگوییم
 
مهران کامراني
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۵:۴۳:۴۸
عرب ها عددي نيستن بگيد آمريکا بياد
 
علی
France
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۱۹:۲۰:۰۸
با تشکر از نیروهای جان فشان میهن عزیزم عربها حتی تو خواب هم جرأت پیدا نمیکنند به نقشه ی ایران نگاه کنند تاچه رسد به خاک ایران اینجا سرزمین سرداران شهید،شیرودی و کشوری و همت،و دوران و ......سرزمین شجاعت و دلیر مردیست که ازمولایشان حسین علیه السلام مدد میگیرند با سربند یت زهرا (س) عربستان را به قبرستان مبدل میکنند.
 
مهدی رجبی
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۱:۴۸:۱۹
درود بی پایان بر پاسداران این مرزو بوم ولی کاشک یه تو دهنی به این بی صفتا بزنید که دیگه کلام از دهانشان بیرون نیاید
 
رحیم برادران
Romania
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۱:۵۵:۰۸
اینا نمیدونن ایران باس ماس یعنی کلش باس ماس
 
مجید
Latvia
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۲:۱۳:۴۲
قلب شاهزاده عرب را قطعه قطعه میکنم
 
محمد
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۳:۲۴:۰۰
اگرداخل عربستان ترقه بندازی این وهابیهای بزدل فکرمیکنن بمب اتم زدن بعدمیان درخصوص حمله نظامی به ایران حرف میزنند زهی خیال باطل
 
س.س.
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۱ ۲۳:۴۰:۵۳
زنده باد ابر قدرت دنيا (سپاه ايران زمين )
 
سید مهدی رشت
France
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۰:۰۴:۳۲
سلام علیکم عربستان اگر مانند دوران امامان قرآن به سر یا به نیزه کنند ما پشتیبان رهبر هستیم نیاز به موشک غیره نیست با دوتا نارنجک دستی همگی ما فاتحه گور به گور شدنشان را می خوانیم من سرباز رهبر عزیزم هستم لبیک یا خامنه ای لبیک یا علی ابن ابیطالب هست تمام ملت سردار سلیمانی میشن با یک اشاره رهبر
 
ایران
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۰:۲۴:۱۵
زنده باد شیر مرد ایرانی.
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۰:۳۱:۲۲
دمت گرم آقای نیلفروشان
مدتها بود که دوست داشتم یکی یه جواب درست و حسابی به این ملخ خورا بده ناز نفست خیلی دوست داریم
 
Romania
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۰:۴۵:۰۶
یا الله
 
محمدرضا مظفری
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۰:۴۹:۲۱
به نظرم ایران نیاز به حمله نظامی با عربستان ندارد اگر اصلحه به دست مردم عادی هم بدهد که به جنگ صعودی ها بروند باز هم عربستان با خاک یکسان میشود.عربستان حرفی زده که خیلی از دهانش بزرگتراست واین بزرگی حرف بر دهان او موجب خفه شدنش میشود.
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۰:۵۳:۵۹
آب که سر بالا بره قورباغه هم ابو العطا مي خونه!!!
 
عبدالرضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۱:۱۰:۰۵
سلام.آخه کشوری که هواپیما میخره بعد خلبانش رو هم از همون کشور فروشنده هواپیمااجاره میکنه چه به این حرفا.هنوز هستند مردانی که مانند همت ها.باکری ها.جهان آرا ها و دیگر شهدای بزرگواری که سر در برابر دشمن خم نکردند.شادی روح مطهرشان.صلوات
 
عبدالرضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۱:۱۰:۴۰
سلام.آخه کشوری که هواپیما میخره بعد خلبانش رو هم از همون کشور فروشنده هواپیمااجاره میکنه چه به این حرفا.هنوز هستند مردانی که مانند همت ها.باکری ها.جهان آرا ها و دیگر شهدای بزرگواری که سر در برابر دشمن خم نکردند.شادی روح مطهرشان.صلوات
 
زهرا
France
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۱:۳۰:۲۸
با سلام خدا پشت پناه شیر مردان ایران
و لعنت خدا بر وهابیهای سعودی وحشیان دوران
 
سيد علي توكلي
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۲:۰۹:۵۹
به تمام سرداران عزيز خسته نباشيد ميگم خدا قوت خداوند متعال حافظ شما باشه و بدانيد دعاي ما خانواده هاي شهدا همراه شما و امثال مردان بزرگي همچون سردار قاسم سليماني خواهد بود و به شما بزرگ مردان تاريخ جهان ميباليم و افتخار ميكنيم اينجانب سيد علي توكلي فرزند سرداررشيداسلام شهيد سيدمحمدعلي توكلي
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۲:۴۸:۰۸
خداییش وقتشه ایران یه گوش مالی حسابی به عربستان بده
 
shahriyar
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۰۲:۵۸:۴۳
خدا ایشالله کمک همه رزمندها کنه، چون دارن از ناموس کشورمون دفاع می کنن، کاشی بعضی ادم ها میدفهمیدن که ما لب مرز خیلی از مردهامون از دست دادیم، پس به یاریدهم پشتتون رو خالی نمی کنیم ای رهبر، گل کاشتی با اون جملات روز پنج شنبتون، تمام دنیا تو کف صحبتاون موندن ای والله(شیراز)
 
احسان
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۰:۰۲:۰۷
چرا ما هیچ اقدامی علیه این اشغالا انجام نمیدیم
 
نیما
Romania
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۰:۴۸:۱۷
عربستان بره کشکشو بساوه مال این حرفها نیست.خخخخح
 
محمد اکبری
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۳:۴۵:۱۶
آماده ایم آماده هر جا نامی از ایران باشه جان فشانی خواهیم کرد و ار جان مایه میگذاریم (27069)
 
جواد
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۳:۱۵:۰۸
وهابیون وحشی منتظران هستیم به والله تا آخرین قطره خون .......هرچند در این حد نیستی
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۳:۵۴:۲۱
الحق که باعث افتخار است وجود مردانی چون شما دم همتون گرم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۸:۵۲:۴۱
فرمانده دمت گرم (27083)
 
موسوی
Romania
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۲۰:۱۹:۱۶
درود به شرافت و غیرتت هموطن (27090)
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۰:۱۶:۳۰
سلام من به فرماندهان سلحشور کشورمان افتخار میکنماز جمله سردار سلیمانی (27095)
 
کشاورز
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۰:۱۹:۵۱
خدا قوت قهرمان (27096)
 
علی تهران
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۰:۲۶:۱۹
درود برزگ مردان ودلاوران ایران زمین درود بر غیرت و شرف شما کاش امام خامنه ای دستورصادر کندتاسعودیهای کثیف ملخ خور به سرای اعمالشان برسند انشاالله (27097)
 
علي
Canada
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۴:۵۳:۰۰
سردار خسته نباشيد و اميدواريم هر چه زودتر اين قائله ساكت بشه و قطعا با وجود رزمندهاي غيور مثل جنابعالي و لطف خداوند جان و ناموس هموطنان در امان خواهد بود. فقط در نظر داريد كه وسعت عربستان چندصد هزار كيليومتر مربع بزرگتر از ايران مي باشد. خدا قوت.
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۱۴:۵۸:۳۸
یک کلاهک بسه واس کل عربستان (34013)
 
مجید حسین آبادی
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۵:۲۲:۲۲
درود بر دلیر مردان سپاه و ارتش ایران
به نظر من باید به اصطلاح یه گوش مالی به عربستان سعودی کثیف داد که اینچنین واضح و آشکارا به حقوق ایران و ایرانی تجاوز نکند
اولین کار هم میشه با نفرستادن زاءر به مکه شروع کرد.
 
رضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۷:۰۷:۵۰
اونایی که معتقدند عربستان یعنی انگلیس و امریکا و اتحادیه اروپا، گویا به خاطر ندارن صدام کیا پشتش بودن ، کل شرق و غرب کشورهای پول دار عربی ، ولی در مقابل ما که تازه انقلاب کرده بودیم و علاوه بردشمنان خارجی ، دشمنان داخلی هم داشتیم ، چگونه زانو زد و تسلیم غیور مردان و زنان ایرانی شد . الله اکبر
 
بچه تبریز
France
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۸:۱۸:۱۵
آفرین بر سفیر عربستان! خداییش چه استعدادهایی پیدا میشن !
ما رو باش که فکر میکردیم مهران مدیری، نابغه طنز و طنز پردازیه. نگو دست بالای دست بسیارست و امثال مهران مدیری حالا حالاها باید پیش این سفیر بذله گوی عربستان درس پس بدن. دوستان، یاد بگیرین که هر کسی تحت هر شرایط میشه بذله گو باشه حتی اگه سفیر عربستان باشه. ضمنا دوستان، خجالت بکشین! به جای تشکر از این سفیر که خنده بر لبهاتون هدیه داده، بهش بد و بیراه میگین؟!!! خخخخخخخخخخخخ
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۱۹:۴۰:۲۰
سلام
ای والله
راست میگند
این حرفای بچگانه حتی ارزش جواب دادن را ندارند
باید به عربها گفت هنوز خیلی مونده تا معنی غیرت ایرانیان را بفهمید
 
عنايت
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۲۰:۰۹:۵۳
من يك مسلمان اهل تسنن هستم اما من يك ايرانيم و براي مردم كشورم خاك وطنم خيلي راحت حاضرم از جانم ،از همه چيزم بگذرم و تا آخرين قطره ي خونم در مقابل عربهاي نجس سعودي و اربابان غربيشان ميجنگم و هر لحظه حاضرم حتي بدون سلاح و با سنگ و چنگ و دندان از مرز بوم و از خاك و از مردم عزيز كشورم دفاع كنم!
لعن الله علي آل سعود
درود بر تو اي سردار رشيد ايران زمين!
 
حمیدرضا عرب کوهسار
۱۳۹۶-۰۲-۲۴ ۰۱:۵۸:۴۸
همین قدر بگم دم همتون گرم چون خیلیها هم نمیدونن این مطالب هست تا اظهار نظر کنن پس آل سقوط بدان که اگر ایرانیها میدانستند اینجا در مورد پرپر کردنت دارن نظر میدن میامدن و تا آخر شب باید تخت سلطنتت رو با خودت به صحرا میبردی
زنده باد سردار قاسم سلیمانی شاد باد روح رزمندگان اسلام

ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده
وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد (34053)
 
حسین جرم شیر
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۲۳:۵۴:۱۸
عالی بود
 
ارش احمدی
France
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۱:۰۴:۵۳
به مگس رو میدی بانده فرود میخواد
 
سعید نجفی زیارانی
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۲:۰۷:۲۷
بسیار عالی ممنون از شما مردان باغیرت ایرانی جانم فدای ایرانم
 
حمید لره
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۳:۱۰:۰۹
دمت گرم سردار.من سربازم و لب مرز افغانستان افتادم.قرار باشه جنگی صورت بگیره من و امثال من هر کدوم ی لشکریم.ریاض رو میکنیم قبرستون ال سعود ملخ خور.
 
حمید سرباز
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۰۳:۱۳:۲۰
بله که دمشون گرم.
 
سید حسن نیک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۰:۲۲:۱۲
ایرانی همیشه با غیرته .واقا دمت گرم سردار
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۱۳:۵۱:۵۲
سردار جان عزیزت یه کاری بکن تو فضای مجازی انقدر این عرب ها رو مخ راه میرند ادم میخواد سکته بکنه اینا مال این حرف هانیستند اخه
 
جواد ارتشدار
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۱:۰۹:۴۰
خلیج مرا گر بخوانی عرب ..
اگر حد خود را ندانی عرب ..
اگر قصد توهین به ایران کنی ..
خیال اهانت به شیران کنی ..
به خون شهیدان ایران قسم ..
به هرذره از خاک ایران قسم ..
به چشم تر مادران دلیر ..
پدرهای با غیرت همچو شیر ..
به کوه دماوند و الوند مان ..
به زاینده رود و به اروند مان ..
به تاریخ و فرهنگ پر افتخار ..
به ایران همواره در اقتدار ..
به اینها که گفتم قسم می خورم ..
به کورش به رستم قسم می خورم ..
قسم می خورم من به اسفندیار ..
به زرتشت و مانی و بر مازیار ..
به این پسرهای با عزت و افتخار ..
به پاکی هر دختر از این دیار ..
اگر قصد توهین به ایران کنی ..
خیال اهانت به شیران کنی ..
زمین و زمان را به هم می زنیم ..
نظام جهان را به هم می زنیم ..
تمام وجود تو را می دریم ..
نشان تو را از جهان می بریم ..
پشیمان از این کرده ات می کنیم ..
به ایرانیان برده ات می کنیم ..
به پیشینه ی خود نگاهی بکن ..
نگاهی به تاریخ ، گاهی بکن ..
به جز کشتن و غارت و مستی ات ..
نداری به تاریخ و در هستی ات ..
 
رضا
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۳:۲۵:۱۵
ماشاءالله.باغیرت خدا حفظت کنه (27840)
 
مسعود قاسمی
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۲:۳۶:۰۰
خدایی سردار سلیمانی با گروهش باید بره این دوتا عرب پست فطرت رو بیاره تا تو همین ایران خودمون مجازاتشون کنیم
تا بفهمند ایرانی یعنی چی
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۲:۴۹:۱۹
سلام دوستان داشتم مطالب زیبا و غرور انگیزتونو میخوندم رسیدم به مطلبی که یه هموطن پاکباخته نوشته بود که عربستان یعنی امریکا و غرب نمیدونم چی واقعا متاسف شدم انگار این بشر خون ایرانی تو رگش نبود آخه بی معرفت انگار خبر نداری ما تو بدو تولد انقلابمون با دست خالی با غیرت ایرانی جلوی یه دنیا مستکبر که پشت صدام جنایتکار بودن ایستادیمو پوزشونو به خاک مالوندیم سوای اون یحتمل خبر نداری کشورمون چه ابهتی به لحاظ امنیتی نظامی داره که اگه خبرداشتی با عزت نفس بیشتری برا خشکوندن آل سعود لعن الله کری میخوندی. حواست باشه اسم ایران رو نمیاری مگه اینکه به احترامش وایسی.
 
مهدی نیازی
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۳:۳۷:۵۲
مرسی سرداد. ان شا اله که مردهایی مثل شما همیشه پاسدار این کشور باشند.
 
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۱-۲۳ ۲۳:۴۸:۰۱
زنده باد ايران
 
ک.د
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۰۰:۰۵:۳۱
عربستان درحد شیرها و یوزهای ایرانی نیستند افتخارم ایران جانم ایران وجودم ایران،آفرین بر سپاهیان ایرانی، درود خداوند بر ایشان
 
United States
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۰۳:۵۹:۲۶
والا بخدا.هی میگن اینکارا میکنیم اونکارا میکنیم...اسراءیل یه طرف عربها هم یه طرف فقط دارن حرف مفت میزننواقعا اگه... فقط یه موشک یه نارنجک یه کبریت بزنین توی ایران اونوقت بهتون میگیم که ایران فقط سپاه نداره....یارو از سر عرق خوری هم پا میشه میره جنگ بیان تو بازار ایران اگه هم بحث و جدلی داریم توی خونه هست ربطی به همسایه نداره.برای خودشون میشینن حساب میکنن که آره دیگه ایران چند تیکه شده مثل صدام میریم توی کارش... بیایین جلو....
 
علی آبادی
United States
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۰۴:۰۶:۱۹
به سردار قاسم سلیمانی بگین یه پیام دیگه هم به عربستان بده...
پای خاک بیاد وسط ایران فقط یه قاسم سلیمانی نداره...تک تک ما ها میشیم قاسم سلیمانی...بهش بگین فقط در یه صورت میتونین ایران رو از بین ببرین که کل ایران رو با بمب اتم با خاک یکسان کنید وگرنه حتی یکی هم زنده باشه براتون بد میشه...پای خاک بیاد وسط ربطی به بسیجی و حزب اللهی نداره...درسته ایرانی ها نجیب هستن ولی پاش برسه خیلی ...نذارین به اونجا برسیم چون حالتی از ما رو میبینین که برای سر تک تک ماها جایزه بذارین..یادتون باشه ما تجربه 8سال جنگ رو داریم..اشتباهی که خیلیا میکنن اینه که تعداد سپاهی و بسیجی رو می شمارن...لامذهب اینجا ایران هستش..فکر نکنن اگه ریش نمیذاریم اگه حجاب نمیکنیم وطن فروش هستیم..هروقت به فکر نابودی ایران بودین یادتون باشه که جنگ جهانی سوم براتون راه میندازیم..مشکلات زیاد داریم بیکار زیاد داریم گرفتاری خیلی داریم ولی اشتباه نشه ..ما جریان لورانس عربستان رو بلدیم...خلاصه اینکه آقا جان هوا رو داشته باشین که نشاشیده شب دراز هست..فکر اشتباه نکنید..فعلا صبرمون زیاد هست نه از هیکل بشکه ای شما میترسیم نه از نیروی نظامی تون...جریان شما شده مثل اون لاتی که پشتش به بچه های، محله دیگه گرم هست... ما نسل چمران و همت و جهان آرا فکوری و ووو هستیم.. تازه تاریخ باستانی مون بمونه که لیاقت حتی شنیدنش رو ندارین..این آب گل آلود توش ماهی نداره فقط ملخ مرده دار..خلاصه از ما گفتن بود..
 
سید علی حسینی
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۰۸:۳۳:۴۳
با درود

در جایی که عقاب پر بریزد از پشه لاغری چه خیزد

بدرود
 
مهران
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۱:۳۳:۵۶
سلام
عربستان کشوری نیست که بخوایم براش پست هم بزاریم
به متعهد جیره خوارش مینازد که همه صدام رو دیدن که چطور شبانه و پشت سر همه از فاضلاب جمعش کردن و اعدامش کردن
 
حسین دادستان
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۱۲:۲۷:۰۱
ما کشور مستقل هستیم .ماننده عرب ها نیستیم که آب آشامیدنی خود را هم وابسته ......?
 
محسن
France
۱۳۹۴-۰۱-۲۴ ۲۰:۰۸:۲۴
ایران با داشتن رهبری مثل سید علی وفرماندهان سپاه وارتش جای هیچ تهدیدی واسه مردم نیست
زنده باد سیدعلی خامنه ای
خسته نباشی حاج قاسم سلیمانی

الله اکبر. لبیک یا حسین
 
علی
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۲۱:۵۸:۰۷
الله اکبر (27619)
 
ایرج از اهواز
Germany
۱۳۹۴-۰۱-۲۵ ۱۰:۳۲:۳۷
من خودم در اهواز مرکز اعراب ایران زندگی میکنم وبهترین دوستانم عرب زبانها هستند اینکه میگوید اعراب بمن نیز بر میخورد که ترک زبان هستم. چه رسد به اعراب ما در خوزستان امثال شهید هاشمی وغیره کم نداشتیم لطف کنید بگویید ال سعود یا همان ال سگ که هم از تخمو ترکه السفیان هستند باتشکر ایرج آقایی
 
سعید اشکنانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۵ ۱۸:۳۷:۰۴
عرب هیچ تهدیدی برای کشور عزیزم نداره.
فقط میخوام بدونم با وجود رهبر عزیز و مدبر ما عربستان چگونه میخواد به ایران حمله کنه؟؟؟
 
۱۳۹۴-۰۱-۲۵ ۲۲:۴۱:۱۴
زنده باد وطنم
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۶ ۱۵:۱۶:۰۱
این وهابی ها با نام اسلام مسلمان کشی میکنند و این سعودی ها بدانند اگر گلوله ای به سمت ایران پرتاب کنند جوانان عاشق و شیعه ان ها را نابود میکنند.
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۱-۲۶ ۱۶:۱۰:۱۰
سلام
دوستان عزیز لطفا از واژه اعراب و عربها استفاده نکنید
مشکل ما با حکومت دیکتاتوری ال سعود هست
ما با اعراب مشکلی نداریم که
اعراب ایرانی از بهترین و قدیمی ترین اقوام این مرز و بو م هستند . به احترام اونها از وازه ال سعود استفاده فرمایید
 
سامان سیفی
۱۳۹۴-۰۲-۱۰ ۰۳:۵۷:۵۹
با درود
دوستان وهم وطنان عرب زبان کشور عزیزمون ایران امیدوارم درک کنین که منظور و قصد توهین به هیچکدام از شما عزیزان را دوستان ندارند و شما عزیزانی هستید که همیشه همراه کشور عزیزمون ایران بودید و ما همیشه قدردان فداکاریهای شما هستیم. (27382)
 
morteza
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۲-۰۷ ۰۹:۴۹:۰۰
خنده داره.آخه ملخ خورو چه به این غلطا.عربستان مال این حرفا نیست که چنین غلطی بکنه
 
مجتبی حبیبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۰۸ ۲۳:۱۳:۵۹
ای مگس عرصه سیمرغ نه جولانگه توست

عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری

درود بر شیرمردان ایرانی
 
آرش
Romania
۱۳۹۴-۰۲-۰۹ ۱۰:۳۰:۰۹
بابا بزنین بترکونین این عربستان ضیغی رو
واقعآ مسخره هست که کشوری که میانگین سنی سران حکومتیش بالای 80 ساله و اصولآ مغزشون فقط فقط با رقص خلیجی پر شده در مورد جنگ صحبت میکنن. این حمله ای که به یمن کردن در حد حملات ایران در برخورد با گروه هایی مثل جیش العدل تو شرق کشوره ( البته حوثی ها دوستان ما هستند) اما بمباران بیابان های عربستان و کشتن چند تا شتر و کرکس پیر فکر نمیکنم واسه فقط نیروی هوایی ما کاری داشته باشه چه برسه به بقیه قوا
 
محمد فتاحی
Romania
۱۳۹۴-۰۲-۱۲ ۰۰:۱۱:۳۵
واقعا حال کردم دس خوش غیرت هرچی ایرانیه
 
ئخ
۱۳۹۴-۰۲-۱۴ ۱۸:۵۷:۲۰
درود بر ذات پاک آریاییت ای مردی از سرزمین پارس (27442)
 
از دیار کوروشم
۱۳۹۴-۰۴-۱۳ ۱۲:۵۳:۴۴
شیر نیازی به غرش نداره با نگاهش ترس به دل شکارهایش می اندازد (28317)
 
amir
United States
۱۳۹۴-۰۲-۲۲ ۱۵:۱۴:۵۶
این عربها از آمرکاییاهم بدترن اخه آدم انقد جاهلم میشه مگه
( عربها=عربهای سعودی)
 
حسن 078
۱۳۹۴-۰۲-۲۳ ۱۷:۴۰:۳۰
حیف خانه خدا به دست این وهابی های بی خاصیت
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۲-۲۴ ۱۴:۲۴:۵۶
سردار واقعا دمت گرم.
 
ابراهیم داداشی
۱۳۹۴-۰۲-۲۵ ۲۲:۲۲:۲۰
تشکر از سردار عزیز.عرب ها هنوز یاد نگرفتن که اگر رهبر عزیز اجازه بدهد با خاک یکسان میشن.یا شاید میخواهن سردار قاسم سلمانی مکه رو هم اربعین حسینی کنه....
 
رضا اصفهان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۱۴:۴۶:۲۱
سعودیها اگر از فکر شکم و زیر شکم هم فارق شوند از این بخارها ندارند اگر داشتند به نوکر اسراییل که ناموس عرب را 60 سال لگد کوب کرده تبدیل نمی شدند آنها طاقت دوری از رفاه ندارند چگونه ایران که 8 سال به خاطر ناموس و وطنش جنگید را تهدید می کنند
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۰۰:۴۲:۴۶
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد
ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد
 
حسین
Romania
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۰۹:۲۵:۴۴
خدا نکنه جنگ بشه جنگ چیز خوبی نیست ایرانیان هیچ وقت اگر مجبور نباشند جنگ نمیکنند ولی وقتی مجبور بشند تا خود نیویورک پیش میرن.
هیچ وقت آرزوی جنگ نکنید ایشالله همیشه در ایران آرامش و صلح باشه این جنگ ها جنگ های فرسایشی هستش عربستان هم ابله اسیرش شده
 
علی
۱۳۹۴-۰۳-۰۳ ۱۶:۴۰:۳۷
با سلام
این آل سعود مارمولک خور دلش را به آمریکا خوش کرده و خبر ندارد ما دلمان لک میزند که آمریکا غلطی بکند و دخالت کند و خواهد دید این دلیر مردان جان بر کف به امر رهبرشان چنان داغی به دل آمریکا و ایادیشان خواهیم زد که دل مستضعفان جهان را شاد شود به حول قوه الهی .
ما را از شهادت میترسانید ما مشتاق شهادتیم ولی قبل از آن روزگارتان را سیاه خواهیم کرد ای مشرکان از خدا بی خبر زمان نابودیتان را خودتان تسریع میکنید. مرگ بر آمریکا و اسرائیل و آل سعود و انگلیس تروریست پرور
 
۱۳۹۴-۰۳-۰۵ ۲۳:۰۳:۵۲
دو نژاد در جهان هستن که اصلا مال جنگ نیستن اول یهودیان و دوم عرب این رو تمام تاریخ به جهان نشان داده
 
ناصرحسن زاده
۱۳۹۴-۰۳-۰۶ ۰۰:۲۸:۳۹
جانم فدای مهدی زهرا بشه
 
هادی محمدیان
Estonia
۱۳۹۴-۰۳-۰۸ ۱۷:۳۸:۲۷
ارزو بر جوانان عیب نیست سگ ولگرد سعودی یه غلطی کرده یمن هنوز توش مونده شتر در خواب بیند به ایران حمله کرده تفاوت قطره و دریاست ان هم دریایی به بلندای خلیج همیشه فارس
 
رضا
۱۳۹۴-۰۳-۱۱ ۱۳:۲۴:۰۶
ایرانی اعم از عرب وفارس وبلوچ وکرد ولر وترک همگی ایرانی اند وبا غیرت.پس شما به جای کلمه عرب بخوانید سعودی واتحاد خودتون رو تحت هر نژاد وقومی حفظ کنید.
 
مسعود زنجان
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۰۰:۳۵:۵۳
سلام:جناب فرمانده الآن بهترین فرصت برای تله گذاشتن به صعودی ها جناب فرمانده بهتره از خود به ظاهر ضعیف
نشون بدی تا مزار فاطمه زهرا را از دست صعودی های کثیف بگیریم . ای حال میده کنار قبر فاطمه زهرا عزاداری کنی فرصت را از دست ندهید
 
موسی اسدپور
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۰۱:۲۹:۱۰
آفرین به غیرت ایرانی خونم بجوش امد دلاور باید جواب این سگهای حار غرب رااین چنین داد
 
مسیح
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۰:۳۰:۲۷
OK بیان بیان خیلی وقته منتظرشون هستیم یه مشت همجنس باز شکم گنده جنگ بلدن؟ آیا؟
چو ایران نباشد تن من مباد.
حتما یه روزی میمیریم ولی قطعا اون روز امروز نیست بیگانه!
 
۱۳۹۴-۰۳-۲۲ ۰۲:۳۴:۲۸
عربستان!؟حمله!؟به ایران!؟ خخخخخخخخخ
 
مهران جلیل زاده
United States
۱۳۹۴-۰۳-۲۲ ۱۵:۲۳:۲۶
بنده به عنوان سربازی در این نظام هر لحظه اماده مبارزه با کشورهای احمقی مثل عربستان میباشم ، اذربایجان جانباز خامنه ای دن ایرلماز ،
 
مهران جلیل زاده
United States
۱۳۹۴-۰۳-۲۲ ۱۵:۲۹:۴۰
یل یاتار طوفان یاتار یاتماز ایرانن پرچمی، مخلص تمام نظامیای با غیرتمون . مهران از ارومیه
 
علیرضا بیات لاری ضد عرب
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۵ ۱۳:۰۲:۲۳
این عرب های لاش خور اینقدر کوچک و بد بخت هستن که با ترس و لرز جراعت نمیکننن پاشونو تو خاک اریایی بذارن در حال حاضر من و و دوستانم منتظر فرمان ایت الله خامنه ای هستیم که خواب رو بر این عرب ها حرام کنیم اگر خدا بخواهد و با عربستان و ال سعود وارد جنگ شویم تا اخرین قطره ی خون خواهیم جنگید
 
میلاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۸ ۲۱:۱۹:۰۱
خخخخ
شوخی نکن
با دم شیر بازی نکن
ملخ خور
 
امیر شاهمرادی
۱۳۹۴-۰۴-۲۴ ۱۹:۲۶:۰۹
ما لحظه به لحظه آماده جنگ با اعراب هستیم وخواهیم بود و در ضمن تمام مردان بالای 21 سال ایران هر یک با دوره های آموزشی نظامی بمدت 2سال آماده جنگ با هر کشوری هستن( درود فراوان بر رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران)
 
parsa sr
۱۳۹۴-۰۴-۳۰ ۱۷:۴۶:۴۴
اره هنوز ما ایرانی ها رو نشناختن
 
۱۳۹۴-۰۴-۳۱ ۱۷:۳۰:۲۳
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد----
 
یک دوست
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۰۰:۵۶:۱۶
ببینید برادران در گفتار مراقب باشید این وهابیهای سعودی سو استفاده نکنند و به عوام فریبی بپردازند انشا الله نسل وهابی صهیونیستی را خود عربهای غیرتمند از زمین پاک می کنند مثل عربهای عراق لبنان بحرین یمن و ...
 
سام
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۰۱:۵۴:۰۱
با احترام به عربای عزیز خوزستان،من اهل اصفهانم لر هستم
خداشاهده اگرعربای خوزستان ولرهای کهگیلویه بویراحمدنبودن الان ایران داغون بود،پس باید خیلی بیشتربه اون برادرای وطن پرستمون درجنوب احترام بذاریم...بابا ما داریم جلوی ابر قدرتهای دنیا (آمریکا فرانسه انگلیس و....)وایمیسیم وبهشون زورمیگیم وشکستش میدیم ،عربستان که عددی نیست ،حتی جنگ جهانی هم بشه تاماخامنه ای وظریف ومن و امثال این آدمادرایران هستن هیچ کس جرأت چپ چپ نگاه ندارد.اوناخیلی بدبخت ترازاین حرفان
 
سام
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۰۱:۵۴:۳۱
زنده باد ایران
 
یاسر
۱۳۹۴-۰۵-۰۱ ۱۱:۴۵:۲۴
درود خدا برشما مرزبانان ایران که خواب رابرخود حرام میکنید تا ملت اسوده باشند.ای سردار بزرگ بر روی ما نیروهای مردمی هم حساب کنید...به امید خدا ایران اسلام را نجات خواهد داد.......
 
حمید
۱۳۹۴-۰۵-۰۳ ۱۴:۴۸:۲۷
با سلام
فرمانده دافوس سپاه متشکریممممممم خیلی زیادددددددددددددد
در پاسخ به این چرت و پرت گفتن احمد القتان سفیر عربستان باید گفت . فرشته ای هست بنام زرشک که مسئول رسیدگی به ارزوهای دست نیافتنی بعضی هاست .
اهای ..... احمد القتان سفیر عربستان سعودی در مصر ........ زرشککککککککک
 
امیر
۱۳۹۴-۰۵-۰۸ ۲۱:۰۶:۵۵
وای به حاله روزی که رهبرم حکم شهادت دهد...
 
سعید شیرودی
۱۳۹۴-۰۵-۰۹ ۱۳:۱۰:۳۶
اخه حمله عربستان به ايرانو کی دیده؟؟؟اینا جرات چنین غلطی روندارن-این سعودیه اومده یه حرفی بزنه که بگه اره ماهم جز اماریم-زره مفت زده سعودیه سوسمار خور
 
کامیار
۱۳۹۴-۰۶-۱۵ ۰۰:۱۳:۳۶
سردار سلیمانی گفته بود كه اگر غلطی از آل سعود سر بزند به شرفم قسم که ظرف ۲۴ ساعت با سربازانم خاک عربستان را به غیر از اماکن مذهبی با خاک یکسان کرده و سپاه ایران در مکه نماز شکر به جا می آورند.

پیامبر اسلام در قرآن فرموده است که اعراب از بدترین مشرکان و منافقان هستند.شاد باشید.
 
علی انتظاری
۱۳۹۴-۰۶-۲۷ ۰۵:۲۷:۲۳
العنت خدا به ال سعود باد اونا مایه ی ننگ اسلام اند
 
محمد
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۶:۲۱:۱۰
جناب فرمانده همه ی ملت ایران هستن برای مبارزه با عربهای جاهل (29361)
 
محمد الهی
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۶:۲۲:۲۴
درود بر سردار سلیمانی وامیر پوردستان (29362)
 
محمد
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۴:۰۰:۰۷
کو همت و باکری و باقری و خرازی و جهان آرا و بروجردی و کاظمی و صیاد که عرب یاوه سرایی نکند آفرین بر تو سردار که کم گفتی
 
احمد
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۱۴:۰۲:۱۶
نمی دانستم عربها اهل جوک شوخی هستند
 
تورج صفرخانلو
۱۳۹۴-۰۷-۰۸ ۲۱:۳۲:۱۷
جان مادرتون بزنید اینارو ریشه کن کنید.به خدا قسم خودم تو خط مقدم وای میستم
 
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۰۱:۴۱:۴۲
جانم فدای غیور

مردان مملکتم. نوکرم سردار جانم فدای ایران. رهبر عزیزخیلی دوست داریم
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۰۹:۲۴:۳۱
عرب های جاهل مثل اینکه کسی شنا بلد نیست بگه میخوام شنا کنم اونم تو عمق 500000 متری جک با حالی بود .مرگ بر آل سعود
 
یاشار مرادی
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۰۹:۵۶:۴۹
با تشکر از سردار های با غیرت وقدرتمند کشورم برادر های عزیز یادتون باش همه اعراب بد نیستند پیامبر عزیز ما عرب بود نسل سعودی ها که از بین میره اما لطفا مراقب حرف هامون باشیم چون ما تو کشورمون عرب هم داریم و مرد های عربی داریم مثل بشار اسد که مردن با تشکر یاشاسین ایران یاشاسین رهبریم
 
سلطان قلبها
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۰:۰۸:۲۹
باسلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گرامی این عربهای سعودی کثافت و وهابی بی دین نجس ترین و کثیف ترین افراد روی کره زمین می باشند.اگه جرات دارند به ایران حمله کنند یا علی بسم الله.من خودم عرب ایرانم و افتخار میکنم که ایرانی هستم اولین کسی که به جنگ داوطلب می شود خودم هستم.این عربهای حوزه خلیج فارس نوکر امیرکا و صهیونیست می باشند و بجای اینکه متحد شوند و بر علیه صهیونیسم باشند برعکس ضد ایران می شوند.مگه ما در جنگ علیه عراق با 38 کشور دنیا نجنگیدیم؟عربستان هم جز همون کشوری بود که از صدام بعث حمایت مالی و تسلیحاتی می کرد ولی همه کشورها جنگ با ایران شکست خوردند.ما همچنین سرداری مثل قاسم سلیمانی و رهبری شجاع داریم عربستان و غیر عربستان جرات نمیکنند همچنین غلطی کنند به ایران حمله کنند.
 
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۲:۰۹:۵۸
سلام ایران را دوست دارم ازشما ممنون که در برابر این سعودیها استاده ای وبامشتی پر آنها را به زمین میکوبید (29372)
 
قاسم کرمیان
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۳:۴۵:۵۶
سردار عاشقتم من متولد دهه شستم فقت منتظر فرمان رهبریم تا عربستان را از روی زمین پاک کنیم یا علی
 
حسین قمی
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۷:۲۹:۳۵
قسم یاد میکنم درحفظ یک وجب خاک کشورم جانم را فدا میکنم . دیروز که رهبر عزیزمان آن پاسخ دندان شکن را به این ملخ خورها دادند به خدا خونم به جوش آمد .
 
ذاکری
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۱۷:۵۸:۱۷
هر کس سرسفر باما دارد بسم الله ...
 
مهدی فتاحی
۱۳۹۴-۰۷-۰۹ ۲۱:۳۳:۳۲
بسم الله
آل سعود بدانید و آگاه باشید
شهادت از ماست- شهامت از ماست -اخلاقو عبادت از ماست -مهر سزاوار توی قلبها از ماست-پیغمبر مختار از ماست -حافظ قلعه دین حیدر کرار از ماست-حضرت حمزه از ماست - جعفر طیار از ماست -خودش تشنه و آب دهنده به مهمان از ماست -امامت از ماست -شرافت از ماست-طهارت از ماست-فضیلت از ماست-اعلمیت از ماست-علمو حکمت از ماست-اطاعت از ماست-شفاعت از ماست -عداوت از شماست -شقاوت از شماست -محبت از ماست-عنایت از ماست -به مهمان سنگ پرتاب کردن از شماست -مروت از ماست-رحمو رعفت از ماست -جوانمردیو رمز مردانگی از ماست -حضرت فاطمه دردانه رمز عفت از ماست -رضوانو جنت از ماست-سیدو سالار از ماست - از پشت خنجر زدن کار شماست- حضرت عباس از ماست- زینبو علی اصغر از ماست- حضرت حجت از ماست- شهادت از ماست -باکری از ماست - همتو صیاد از ماست .... مایمو نوای نینوایی بسم الله اگر حریفه مایی.
 
سجاد دارابی از کرمانشاه
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۰۲:۰۰:۲۸
سلام به همه ویک سلام به تمام سرداران ایرانی.... فقط میخوام یه چی بگم برای جنگ با این ملخی ها فقط وفقط بچه های کرمانشاه کافیه نیازی نیست خودتون رو به فکر ببرید...شب خوش
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۰ ۱۰:۵۹:۵۷
ای آل سعود........
در محشر مِنا، چه عاشورایی به پا کرده اید
بهراسید، که مختاربن ابی عبید ثقفی هنوز زنده است

(محرم مجردی)
 
منصور
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۰۸:۲۳:۲۷
زنده باد ایران بزرگ
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۰۸:۳۹:۲۱
ما فقط منتظر فرمانیم به خون سردارانمان قسم آل سعود را محو خواهیم کرد . این پیام یک بازنشسته است به آل سعود (29409)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۱۹:۰۰:۳۲
درود بر سپاهیان سلحشور (29433)
 
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۱۴:۳۷:۴۰
آل سعود بابا بیخیاااال مال این حرفا نیستی ، برو سوسمارتو بخور ، حرف گنده تر از مغزت نزن ، به امید اون روزی بعد از حمله ایران به عربستان ، نماز خود را در حرمین شرفین ادا کنیم ، یاعلی (29471)
 
مهدی
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۲۱:۰۷:۰۸
من میگم اگه این صعودی ها اقدام کنن تا می تونیم از هفته بعدش با اتوبوس دربستی از هر جای ایران بریم مکه اونم بدون ویزا.
 
عباد کشاورز
۱۳۹۴-۰۷-۱۱ ۲۳:۳۷:۴۳
درود بر شرفاتت ای آریایی
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۰۰:۱۱:۴۳
اظهارات عربستان درباره جنگ با ایران به واق واق سگی می ماند که چوپانش رفته باشد و از ترس زوزه بکشد ولی حیف اسم یگانه که روی اون کشور گذاشته شود
 
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۰۸:۲۲:۱۹
ما منتظران منتظر دستوریم سردار. بازنشسته شدیم اما پیر نشدیم در میدان عمل به سعودیها جواب خواهیم داد
 
یوسف جمالی دهناشی
۱۳۹۴-۰۷-۱۲ ۱۱:۲۳:۱۰
ما هستیم تا پای جان. زتده باد ایران جاویدان
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۰۷:۰۲:۴۸
مرگ بر ال سعود
 
صادقی
۱۳۹۴-۰۷-۱۳ ۱۶:۵۴:۱۰
آفرین ای ول تافرماندهانی هم چون سردارسلیمانی وامثالهم داریم حرفهای بی سروته ارزشی ندارند. انشااله باتدابیر مقام معظم رهبری هیچ احدی نمیتواند نگاه کثیفشان رابه سمت کشورعزیزمان بگرداند
 
رهگذر
United Kingdom
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۹:۳۲:۲۹
بی خیال هموطن این بنده خدا شکر خورده شما کوتاه بیا
ایران تنها کلمه ایه که وقتی به میون میاد همه اختلاف های داخلی بی معنی میشه و ترک و کرد و عرب و فارس و بلوچ و مسلمون و مسیحی و زرتشتی ...... میشن ایران واحد این بنده خدا این نکته رو در نظر نگرفته بود ببخشیدش گ.....خورد غلط کرد دیگه قول میده از این حرفها نزنه
 
پیمان حاتمی بروجنی
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۲۲:۲۰:۱۰
سلام به نظرمن ما حتی میتوانیم بایکی ازایلات خود(بختیاری.قشقایی,آذری) سعودی هارابه راحتی شکست بدیم
 
H.f
۱۳۹۴-۰۷-۱۸ ۲۳:۰۱:۵۸
مرسی از اینکه ما عربهایه ایران رو با اعرابه خوک صفت سعودی دو قشر مجزا میدونید ما اعراب ایران به این افتخار میکنیم که عرب ایرانی هستیم و جانو مالمونو در راه ایران همیشه سرافراز میدیم انشاالله
 
محمد مرجانی
۱۳۹۴-۰۷-۲۴ ۰۰:۴۱:۱۳
خدا خیرتون بده
 
بامری مهدی
Netherlands
۱۳۹۴-۰۷-۲۴ ۰۴:۰۴:۰۶
درود بر تو فرمانده .واقعا از این کارشناسیتون احساس غرور میکنیم .وطبق فرمایش دوستمون واقعا از نسل کوروش کبیر هستن .خدا یار و نگهدارتون باشه
 
علیرضا
۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۰۹:۳۸:۴۰
بابا اخه این چلغوز بی دست پا کجای ایران میخواد بزنه وقتی خلباناش تو مانور تلفات میلیارد دلاری دادند و۲ تا اف ۲۲ نابود کردند اول برن به خلباناشون یاد بدن دست چپ و راست کدام ور که اشتباه نپیچن بعد بیان تهدید کنن ۱ ساعت اول خداتا موشک میره سمتش که پادشاهشون با لباس زنانه فرار کنه چه برسه دفاع بکنه اگه میتوانستند جلو یمن اشوب شده غلطی میکردند
 
پارسایی
۱۳۹۴-۰۷-۲۹ ۲۰:۱۷:۵۰
به نظرم یه گوش مالی به ای سعودی های کثیف بدین دیگه نرن رو اعصابمون .بعضی ها که منفی دادن یا منگلن یا فرزند منگل یعنی اشگلن جدی میگم
 
یه یزدی
۱۳۹۴-۰۷-۳۰ ۱۷:۲۵:۱۰
سلام بگذارید عربستان حمله بکند خیلی دوست دارم مکه ومدینه بشه یکی از
استانهای ایران دیگر باسواری میرویم زیارت خیلی مسافرت رادوست دارم
 
میثم مظفری
۱۳۹۴-۰۸-۰۱ ۰۱:۵۴:۴۱
من به عنوان یک ایرانی وطن پرست آماده جنگ با هر متجاوزی هستم
 
رسول
۱۳۹۴-۰۸-۰۸ ۲۱:۱۴:۲۵
داداش اون به اصطلاح بزرگتون جرعت حمله به ایران اسلامیو نداره حالا سگشون برا ما پارس میکنه
شما برو سوسماراتو بشمر یه وقت کم نیاد
اصن گیریم حمله هم کردین اگه ما بدون هیچ صلاحی هم بهتون حمله کنیم تو کمتر از یه هفته ریاض مارو میبینیم که پرچم کشورمون داره چشمک میزنه
 
United States
۱۳۹۴-۰۹-۱۱ ۲۳:۲۴:۰۹
دوستان اجازه بديدعربستان تو رويا بمونه بچه هم حرفهاي رويايش قشنگه اذيتشون نكنين لطفا،،،،،،،درضمن ايرانيهاي عرب زبانه ما با غيرتر از اين حرفها هستن مثل هشت سال دفاع مقدس عاشقتونيم
 
ایرانی باغیرت
۱۳۹۴-۰۹-۱۸ ۱۵:۳۲:۰۶
سعودی ها هیچ غلطی نمیتونن بکنن یعنی این کثافتا به خودشون اجازه ی چنین غلط هایی رو هم میدن 31کشور دنیا+ بعثی های عراق نتونستن یکوجب از خوزستان رو در اون زمان که ایران هیچ پیشرفتی نداشت رو بگیرن حالا این بی ذات ها میخوان جلوی ایرون وایسن خوب اگه جرات دارن شروع کنن هی عرستانی ها حیف که کعبه در آنجاست وگرنه تو سه روز نابود میشدید
 
۱۳۹۴-۰۹-۲۰ ۱۳:۴۱:۰۱
سردار نوکرتم
 
محمد
United States
۱۳۹۴-۰۹-۲۷ ۲۳:۳۴:۰۴
باید همون روز رهبر به سردارسلیمانی اجازه حمله می داد (30067)
 
سجاد سجادی
۱۳۹۴-۱۰-۰۴ ۰۵:۵۸:۲۲
دوستان صبور باشن رهبر عزیزمون خودشون ب همه چیز اگاهن ومیدونن باید چکار کنن. اتحاد وهمدلی وسلام
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۰۳:۰۹:۴۷
بقیع رو هم میسازیم اگه خدا بخواد (30235)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۳ ۱۹:۱۳:۴۹
درود و احسنت


بر دلاوران ایران


یاشاسن
 
محمد امین باقریان
۱۳۹۴-۱۰-۱۳ ۲۱:۳۲:۴۶
سلام خدمت رهبر عزیز و سرداران با لیاقت کشورم.خدا پشت و پناه شما مردان پاک.یا علی
 
محمد
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۰۶:۳۲:۱۰
دوستان لطفا تر و خشک رو باهم نسوزونید. تو سریال کیمیا میتوان با وضوح دید که اعراب ایرانی و کلا خوزستانبها در 8 سال دفاع مقدس از جون دل برای این مرز و بوم مایه گذاشتن پس یه مشت سعودیه بی ذات رو با اعراب با معرفت ایرانی مقایسه نکنید.مرسی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۰۷:۱۵:۰۸
درود به امام خامنه ای با این فرماندهانی که تربيت کرده... امام عزیزم سید علی خامنه ای ما که از حادثه میترسید م تو به ما جرأت طوفان دادی (30237)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۰:۳۱:۱۹
آفرين سردار
 
مهدی
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۲:۵۸:۲۸
درسته نیازی به فکر کردن درباره حرف ها وغوپی ها عربستان نیست چون همه میدانند که که حتی کودکان دبستانی ما ایرانی ها بدون هیچ سلاحی عربستان رادر هم شکنند
 
مرتضی لطفی زاده
۱۳۹۴-۱۰-۱۴ ۱۹:۳۶:۵۱
زنده باد سردار (30247)
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۰۷:۳۶:۱۵
مردم از خنده از دست اين عرب ها فكركنم زيادي مست بوده همچين حرفي زده.
من يه ايراني هستم يه شهروند ساده كه هرروز دارم ارزو مي كنم كه اي كاش فرصتي پيش بياد تو خط مقدم صورت اين ملخ خورهارو به خاك بمالم
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۱۱:۱۶:۵۷
خخخخ حتما حالش خوب نبود سردار بدبختن اینا که اصلا نمیدونن چی دارن میگن یه موشت ترسو آن
 
مسعود عکاس
United States
۱۳۹۴-۱۰-۱۵ ۱۵:۰۷:۱۴
سلام
اول صلوات بر امام زمانمون
دوم lمن مغازم دقیقا روبروی درب حرمه عربی هم بلدم والله خود عربهای سعودی توی شهر قطیف از دولتشون دل خوشی ندارن کارد و پنیرن ... منتظرن یک جنگی بشه بخدا اونها از داخل خودشون رو نابود میکنن اینجوری
سوم
توان نظامیشون در حد ما نیست همه پولدارن میگن ماکه نمیریم خولیم بریم واقعا شما باشی میری ؟
چهارم
به اذن خدا و شما دوستای گلم انشاالله قبرستان بقی واسه قریبی مادرمون حضرت زهرا سینه میزنیم

آمین
 
حجت زارعی
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۰۸:۰۳:۳۲
شمشیر عجم منتظر رخصت جنگ است ./.مکه بشودمرکز ایران چه قشنگ است./.مامنتظر حمله از سوی حجازیم./.تابین بقیعش حرمی ناب بسازیم
سعودیها اگه اینو میخوان بسم الله مافقط منتظر فرمان امام خامنه ای هستیم
 
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۰۹:۲۷:۴۷
درود بر شما سردار- تا شیر مردانی مثل شما هستید عربهای کثیف جرات ندارن نگاه چپ به کشور عزیزمون کنند
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۶ ۱۸:۱۱:۵۸
دمش گرم سردار. ولي علنأغربي ها به خاسته هاشون دارن ميرسن. مسلمون ها رو به جون هم ميندازن
 
حسين خراساني
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۰۲:۳۳:۱۷
اقايون داداشام دم همتون گرم آخه اينا اصلا در شان ما ايراني ها نيستن برن با بزرگ ترشون بيان
 
مجید صفدریان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۰۰:۱۴:۲۳
وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد (30306)
 
سرباز گمنام
Romania
۱۳۹۴-۱۰-۱۷ ۲۲:۵۰:۲۴
خاک تو سر ال سقوط که انقد احمقن امریکا یه خر مثل ال سقوط پیدا کرده همه کاری با هاش میکنه اینا یادسون رفته گذشتشون
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۸ ۰۷:۴۳:۲۹
دادا اصلا عربستان کجا هست تازه ما با ال سعود مشکل. داریم نه با عراب
 
احسان
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۱۱:۵۱:۲۱
ال سعود هنوزجوانان ایران را نشناخته هفت سال بدون امکانات یک سانت ندادند این نسل هم نمیدهدونخواهد داد پشت این مملکتمون هستیم
 
۱۳۹۴-۱۰-۱۹ ۱۲:۰۹:۰۱
تازیان هیچ غلطی نمی توانند بکنند.پاینده باد ایران.
 
mohamad
۱۳۹۴-۱۰-۲۱ ۱۷:۰۳:۰۱
سلام این که حرف این وهابیا بچه گونس شکی نیست اما عربو فارس نداریم همه برادریم نگین نسل عربارو برمیداریم دشمن همینارو میخواد باید بگی نسل متجاوزو دشمنو از زمین برمیداریم انشالله ..کوچیکترین حرکت نظامی علیه خاک مقدس ایران حکم مرگو نابودیه خودشونو تایید کردن
 
parsa
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۲:۱۰:۳۹
ایران اگه بخواد با عربستان وارد جنگ بشه عربستان ظرف چند ساعت باخاک یکسان میشوند
 
محمد رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۴:۴۴:۵۶
درود بر این اقتدار
درسته اوضاع اقتصادی خیلی جالب نیست ولی بجاش قدرت نظامی هر لحظه رو به جلوست .
جووو چیزیه کا گاهی به همه دست میده الانم به عربستان ، خدا به دادشون برسه .
 
محمد رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۱۴:۴۶:۳۳
درضمن تقصیر ایرانم هست که این ها به این قدر گستاخ شدن ، باید یه گوشمالی حسابی به این عربا بده البته سنجیده و به هر طریقی نه حتما نضامی
ایران همیشه جاویدان
 
Germany
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۱۲:۳۱:۵۳
آمريكا هم با استراتژى غلطى كه تو منطقه داره هيچ كارى نميتونه بكنه اينا كه يه مشت شاش شتر خور جيره خوار هستند (30392)
 
وحید
۱۳۹۴-۱۰-۲۳ ۲۰:۴۰:۳۳
آفرین َََسردار
 
آریا
۱۳۹۴-۱۰-۲۴ ۰۲:۰۹:۱۹
به نام ایزد منان
خدای جهان یزدان
هموطنان عزیز در فرمایشات شم جای چند نکته خالیدیدم
1-به جزء عربستان هیچ کشور عرب دیگری نداریم به عنوان بثال کشور های بحرین امارات عراق یمن و... ایرانی بودن کشوری مثل مصر خودش جزء قدیمی ترین بزرگترین تمدن های بشر است کشور های آفریقایی هم که نژاد خودشونو دارن کشور هایی مثل لبنا و فلسطین و سوریه هم که جزء روم بودن و... پس خواهشن ایرانیان عرب زبان خود را عرب ندانند و اگر خود را عرب میدانند خاک سرزمین همیشه پارس ما را ترک کنند چرا که در طی هزاران سال خون بزرگ مردمان زیادی از این سرزمین ریخته شده که ما هویتمان را حفظ کنیم و واقعا باید به خودمان قبطه بخوریم که هویت خویش را حفظ کرده ایم و مانند دولت های بزرگ دیگر همانند روم شرقی مصر حبشه و... خود را نباختیم وتا آخرین قطره خون در برابر سختی هایی که در تاریخ هویداست مقاومت کردیم.
در ضمن کرد ترک لر فارس افغان بلوچ سیستانی مازنی جنوبی گیلکی و... همه قومیت هستن و نژاد همه ما آریاییست.
درود بر ایران و ایرانی باغیرت
 
علی ناصری
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۰:۳۵:۳۰
بابا خدا وکیل ما هرچی می‌کشیم از دست خودمون می‌کشیم وگرنه اینها عددی نبودن و نیستن که ما رو تهدید به حمله نظامی بکنن یادشون رفته هشت سال دست خالی جلوی تمام دنیا وایسادیم و پوزه همه رو به خاک کشیدیم
 
آتاسای آتاسی بابک بالاسی
۱۳۹۴-۱۰-۲۵ ۱۵:۴۴:۲۷
سلام در جواب به اون عربی که به وزیر خارجه شیرمرد ما طعنه زده بود همین بس که اگه خداوند متعال پیامبر و سلاله پاکشو براتون نفرستاده بود حالا هم آدم نبودین حالا به ما میگین از جرثقیل برا نجات گربه استفاده میکنین؟آهای وحشی مگه تو همونی نیستی که دخترارو زنده به گور میکردی برو از تاریخت خجالت بکش بی عرضه.
 
وحید علیشاهنژاد
Estonia
۱۳۹۴-۱۰-۲۹ ۱۸:۲۲:۱۰
سلام وای اگر خامنه ای حکم شهادت دهد
 
حاج علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۱-۰۲ ۰۵:۱۴:۳۶
با سلام به همه هم وطنان غیرت مندم
امریکا دو بار در بحران شدید اقتصادی قرار گرفت و با راه اندازی دو جنگ جهانی در اروپا وسرایت آن به جهان، با فروش تسلیحات نظامی، خودش را از بحران نجات داد بدون اینکه چندان ضرری کند زیرا از معرکه جنگ خیلی دور بود.
بعد هم خود را ناجی جهان جلوه دادند و در این راستا چه فیلم ها که نساختند
بعد از جنگ جهانی دوم شیوه عوض شد یعنی باید کاری کرد که تسلیحات شان فروش برود ولی جنگی در کار نباشد و اسمش را گذاشتند جنگ سرد( این کار با ایجاد هراس از کشور همسایه و ایجاد رقابت در پرکردن زرادخانه های کشورها خصوصا کشورهای جهان سومی در حال انجام است).
امروزه نیز با قلمداد کردن ایران به عنوان لولوی منطقه، بهترین فروش تسلیحات را به کشورهای نفت خیزعربی مانند عربستان و قطرو امارات داشته اند، و می توان گفت پس از تجاوز عربستان سعودی به یمن هزینه های کلی وزارت دفاع و امنیت عربستان می تواند به بیش از 560 میلیارد دلار در سال می رسد
بطوریکه عربستان را با کسری بودجه 320 میلیارد دلاری مواجه ساخته است و جهت جبران آن به ذخایرارزی روی آورده است. ذخیزه ارزی کشورهای نفت خیز همچون امارات و عربستان جزرقم های چشمگیر جهان محسوب می گردند(هر کدام بالغ بر 700 میلیارد دلارمی باشد در حالی که ایالات متخده امریکا 126 میلیارد دلار می باشد). وجود این مبالغ هنگفت چشم طمع اسلحه سازان مکار و خون آشام را به خود جلب کرده و تا به آن دست نیابند و ویران شدن کشورهای اسلامی دست بردار نخواهند بود
کالین پاول، وزیر امور خارجه اسبق بیان داشته است: "جنگ عربستان با ایران یعنی این که عربستان ظرف چند ساعت به قبل از عصر صنعتی باز گردد"!
غربی ها با ایجاد این توهمات چند هدف را دنبال می کنند
1- تشدید جنگ سرد و فروش بیشتر و بیشتر سلاح هایشان
2- تحریک ایران با کوچک پنداشتن عربستان و وارد جنگ شدن(فروش اسلحه با ویرانی در کشور مقتدر منطقه).
از قدیم چین و روسیه نامرد نیز با مظلوم نمایی جانب طرف مقابل را میگرفتند(شرق کثیف و غرب پلید دو لبه قیچی اند).
در این بین ثروت ملت ها به یغما می رود و جهان سومی همه ثروتش صرف جنگ و دفاع و امنیت و پرکردن زرادخانه ها شده وهر روز ضعیف تر و عقب مانده تر از قبل و آنها نه تنها خودشان را از بحران هایشان نجات می دهند بلکه ثروتمندتر از قبل نیز می گردند.
آنها از ویرانی کشورهای اسلامی لذت می برند و شیعه وسنی فرقی نداره.
آنها از اینکه جنگ ها فرسایشی شود خیلی لذت می برند مثل جنگ ایران و عراق، مثل جنگ عربستان و یمن ، مثل جنگ اعراب واسراییل (سرد و گرمش دست خودشان است)
آنها نمی گذارند هیچ جنگی پیروز میدان داشته باشد مگر آنکه خودشان بخواهند . مثل جنگ عربستان و یمن ، اول از عربستان حمایت کردند و میگفتند ازعربستان حمایت میکنیم تا 7 روزه یمن را متصرف شود، حالا هی شل کن سفت کن در میارند.چرا و تا کی؟ تا وقتی که به اهدافشان برسند یعنی یمن کاملا شخم زده شود و ایران و عربستان خوب تحلیل روند، در آن حال وانمود می کنند که مسلمونا وحشی و برادرکش اند وبه عنوان منجی ظاهر می شوند.
ای کاش ما با صدای رسا از طریق وزارت امور خارجه با ملاقات های محرمانه وسپس غیرمحرمانه از تریبون های نمازجمعه و ... به عربستان و سایر همسایگان می گفتیم ما شما را برادر خود می دانیم ما با برادرانمان سرجنگ نداریم ،ما دوستار روابط سالم و احترام متقابل هستیم و...
البته باید بدانند که ما احمق نیز نیستیم و حق احتیاط و دفاع را برای خود محفوظ میداریم .
ای کاش عربستان و دیگران نیز به خود می آمدند و دست از لجاجت و کشتار مسلمونا بر می داشتند. و با خدمت کردن ماندگاری هود را حفظ می کرند نه با رعب و وحشت و کشتار مسلملنان.
هموطن عزیز ما خودمان به ایران هراسی دامن نزنیم جنگ جز ویرانی و از دست دادن بهترین عزیزان و هدر رفتن سرمایه های کشور چیزی ندارد. بادتان هست صدام را تحریک کردند تا به کویت حمله کند و سپس چگونه از عراق یک ویرانه برجا گذاشتند و بعد تمام هزینه جنگ را از عراق وکویت و عربستان گرفتند. یادم نمی رود که جنگ بر سر یک منطقه کوچک چه تلفاتی جبران ناپذیری به ما و با عراق وارد می ساخت چه برسد به فتح یک کشور در عرض چند ساعت.
این که می گویم از روی ترس نیست زیرا که در طول جنگ تحمیلی بیش از 10 بار به جبهه های جنگ رفتم و حتی جانباز شدم حالا نیز با اینکه سن و سالی ازم گذشته اگر لازم شد برای دفاع از دین و مملکت و ناموسمان جان می دهم ، فقط می گویم فریب ریاکاریهای دشمن مکار را نخوریم.
تنها راه نابودی استکباران غرب و شرق نخریدن سلاح های آنها می باشد و این ممکن نیست جز با ارتقا شعور جهان سومی ها .
بجای بجان هم افتادن های ترک و لر و فارس و عرب و ایرانی و عراقی و ... ، شعوروحس برادری واتحادهمدیگر را بالا ببربم . با عرض معذرت از اینکه طولانی شد.
 
زیرک
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۲۳:۳۰:۳۱
حاج علیرضا ... سلام ... گل گفتی ...شرق کثیف و غرب پلید ... در واقع همون نه شرق نه غربی خودمونه ... دمت گرم . (31634)
 
احسان
۱۳۹۴-۱۱-۰۳ ۲۲:۱۹:۱۸
عربستان همین عراق زمان صدام هست اگر جنگی بشود یک ایرانی میتواند صدها عرب مفت خور عربستانی به هلاکت برساند
 
احمد
۱۳۹۵-۰۱-۲۶ ۱۴:۳۷:۲۹
ما اگه بخواهیم به عربستان حمله کنیم با مشکلی مواجه میشویم اونم این هستش که ما نمیتونیم شهر هایه مکه و مدینته النبی رو هدف قرار بدیم چون که مکه خانه خداست و مدیننه النبی ماله پیامبر محمد ص هستش
 
۱۳۹۵-۰۱-۲۷ ۰۱:۱۷:۱۵
اعراب سعودی و غیره اسبر دسیسه های اسرائیل و دیگر دشمنان شده اند مطمئن باشید توطئه ضد ایرانی پایان ندارد . انان برای تضعیف ایران و دیگر کشورهای منطقه ممکن هست که هر کار خطر ناکی را برای برپایی یک جنگ کلید بزنند . متاسفانه اعراب دچار توهم خطر ناکی شده اند.
 
وحید
Italy
۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۱۹:۱۸:۱۳
با سلام.هموطنان عزیز به خاطر وجود مکه و مدینه هیچ‌وقت ایران وارد جنگ مستقیم با عربستان نخواهد شد.ما در حال حاضر در حال جنگ با عربستانیم،ولی غیر مستقیم.این جنگ غیر مستقیم سالهاست که در حال اجرا،ولی در یک سال گذشته به اوج خودشرسیده.
 
وحید
Italy
۱۳۹۵-۰۲-۰۸ ۱۹:۳۱:۰۴
این که عربستان از نظر تسلیحات نظامی مخصوصاً هوایی وضعیتش بهتر از ماست درسته،ولی داشتن هواپیمای بیشتر دلیل بر برتری نیست.توان موشکی ایران در منطقه سرآمده.فقط یگانهای موشکی ما برای نابودی زیرساخت های عربستان کافی.عربستان به متحداش مینازه.ولی متحداش بلایی که سر ترکیه در مقابل روسیه اوردنو سر عربستان در مقابل ایران میان.تنهاش میزان.عربستان سابقه جنگ با هیچ ارتش کلاسیکی رو نداری،ولی وطن من 8 سال با دنیا جنگید و شیر وار از قلمروی خودش دفاع کرد.در کل عربستان گول پول و هواپیماها ومتحدانش رو خورده."مرد تو عمل خودش رو ثابت میکنه".به خدا جنگ با وطن من ایران به نفع هیچ مهاجمی نیست.همه دنیا اینو میدونن.سردمدار دشمنامون یعنی آمریکا خودش به این مسئله اذعان کرد.
 
کریمی
۱۳۹۵-۰۲-۲۱ ۱۰:۳۷:۳۹
آفرین به سلحشوری و غیرت ایرانیت سردار (31708)
 
زیرک
۱۳۹۵-۰۲-۰۹ ۲۳:۲۵:۴۲
آخه بزغاله عربی ... فکتو ببند ... عرب مجوس ... کسی که با رژیم صهیونیستی دست دوست دراز کنه از نظر مسلمین نجس تلقی میشه .
 
مهدی سارانی
۱۳۹۵-۰۲-۲۷ ۰۰:۰۳:۴۹
سلام عرب های ایران جزوشیرمردانن افتخار میکنم به ایرانی بودنم.چندسال پیش اسرایل میمونی را بابچش روی سکوی قرار داده بود وسکو رایواش یواش داغ میکرد میموننگون بخت اول بچشو رودستهاش بالامیکرد زمانی که خیلی داغ شد تاقت نیاوردوبچشو زیرپا گذاشت حالا به کشورهای مسلمان سخت گرفت تافلسطین را زیر پابزارن تاخودشان درمان باشن
 
مهدی
۱۳۹۵-۰۳-۱۸ ۰۰:۵۳:۴۵
جانم فدای اسلام وایران
 
عادل بابایی
Germany
۱۳۹۵-۰۴-۰۲ ۲۰:۲۱:۰۶
آن زمان که عراق به ایران حمله کرد ما ارتش و سپاه و..... نداشتیم سلاح دفاعی نداشتیم
قدرت نظامی عراق چند برابر الان عربستان بود .
در ضمن الان در ایران دها ملیون نفر فدایی رهبری وجود دارن که هر کدامشان یک لشگرن .حیدریم
 
۱۳۹۵-۰۴-۲۴ ۱۷:۵۱:۵۸
عربستان سعودی آخرین نفس هایش رامیکشد...یاعلی مدد
 
طیبی
۱۳۹۵-۰۵-۰۴ ۲۲:۲۷:۴۵
به یاد یکی از ابیات شعر موش و گربه از زاکانی افتادم که موش از خمره می خورد و گفت کو گربه تا سرش بکنم پوستش پر کنم زکاهانا ٰ اما تا در چنگ گربه گرفتار آمد ٰ موش گفت که من غلام توام عفو کن بر من این گناهانا . مست بودم گر ... خوردم که .... فراوان خورند مستانا . (32296)
 
۱۳۹۵-۰۷-۰۶ ۲۱:۲۵:۳۵
قدرت نزد ایرانیان است و بس
 
محسن
United States
۱۳۹۵-۰۸-۱۸ ۲۱:۳۵:۱۸
به حول و قوه الهی،تمام کردن کار عربستان فقط در یک روز انجام می گیرد. (33068)
 
امیرحسین گوارائی
۱۳۹۵-۰۹-۱۶ ۲۲:۵۲:۱۲
احسنت. به این سردارسلحشورایران زمین:من شخصأدست این سردار شیردل وتمام قدرتمردان وفرمانده هان وسربازان غیورکشورعزیزم ایران رامیبوسم ونوکرهمشون هم هستم:عربهاعددی نیستندکه بخوان به ایران حمله کننداگرجرأتشودارندمامنتظریم که داغونشون کنیم
 
مرتضی فتاحی
۱۳۹۵-۱۱-۲۲ ۱۹:۴۱:۵۶
ماعاشق مبارزه با صهیونیست هاهستیم
 
محمد رضا عباسی
۱۳۹۶-۰۲-۱۸ ۲۳:۵۰:۴۷
با سلام به نظر بنده قدرتهای بزرگ دقیقا منظورشون همینه که یک کشور جاه طلب را آنقدر باد میکنند که جو گیر بشه بعد به کشور دیگه حمله کنه وسپس خودشون 1. ازفروش اسلحه2.سود حاصل از تحریم3.به تاراج بردن منابع ان کشورهها 4.سود حاصل از باز سازی ان کشورهها ووووووو..... اینجاست که این کشورهها باید هوشیارانه عمل کنند و فریب این ابر قدرتها را نخورند وگرنه هیچ ملتی حاضر به جنگ نیست. (34017)
 
حسین
۱۳۹۶-۰۳-۲۵ ۱۳:۴۴:۲۶
نوادگان کوروش هنوز بیدارند
 
علی
۱۳۹۶-۰۴-۰۱ ۱۲:۴۸:۰۴
تهدید عربستان واقعا خنده دار و تمسخر آمیزه اگر فرمانده ی کل قوا دستوردهد سپاه پاسداران به 6 ساعت نرسیده عربستان...
 
م ع ا
Estonia
۱۳۹۶-۰۴-۰۲ ۱۹:۳۴:۱۰
عرب های عربستان فقط به فکر شکم و شکم بارگی هستند اونا شلوارشون رو از فرط شکم گنده شون نمی تونن بکشن بالا اونا رو چه به جنگ با غیور مردان و شیرصفتان ایران زمین فرقی نداره ایرانی مازنی باشه یا ترک یا گیلانی یا سیستانی یا کرد یا عرب و عجم همه ایرانی وطن پرست هر کدامشون یک لشگرن
 
عارف تبحری
United States
۱۳۹۶-۰۴-۲۴ ۱۸:۲۸:۱۲
عربستان همچون کودکی است که به دستش انبری بدهند و بگویند این وسیله انبر نیست.مسلسل است. عربستان حتی لیاقت آموزش نیروهای نظامی خود را ندارد و از مستشاران کشورهای غربی دعوت میکند و برسد به اینکه بخواهد به کشوری حمله کند که گنده تر از آنها هم جرأت نکردند چه رسد به یک مشت عرب بادیه نشین و کفن پوش. بلوغ نظامی سپاه در چند سال اخیر در تمام جهان در منطقه به نمایش گذاشته شده و بنابر گفته سردار عزیز در متن فوق دادن پاسخ به این اعراب خشک مغز متعصب در شأن ما -رزمندگان جوان بسیجی- نیست.