۱
توصيه به ديگران
۱
شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۱
بازهم دانشگاه تهران بازهم افتضاحی دیگر؟!
همه موظف به رعایت قوانین نظام هستند اما درد اینکه دانشجویی با هزینه دولتی درس بخواند و بعد با نمایش شعار زن زندگی آزادی از پایان نامه اش دفاع کند به مراتب بیشتر است‌. قرار نبود بودجه های ما صرف تربیت اپوزیسیون شود!
بازهم دانشگاه تهران بازهم افتضاحی دیگر؟!
Share/Save/Bookmark


اینهم یک جلسه دفاع دیگر در دانشگاه تهران
مقطع ارشد رشته نمایش عروسکی!

🔴 اگر دانشگاه آزاد هم بود فرقی در اصل ماجرا نداشت و همه موظف به رعایت قوانین نظام هستند اما درد اینکه دانشجویی با هزینه دولتی درس بخواند و بعد با نمایش شعار زن زندگی آزادی از پایان نامه اش دفاع کند به مراتب بیشتر است‌.

‼️قرار نبود بودجه های ما صرف تربیت اپوزیسیون شود!

❌ جمع حاضر در جلسه هم که اکثرا از هفت دولت آزادند، گویا جلسه در دانشگاه تگزاس برگزار شده که ابدا درباره حجابشان احساس مسئولیت نکرده اند.

🔴 چند وقت قبل استاد دانشمند متعهد، جناب حسن رحیم پور ازغدی درباره وزیر علوم مطالبی فرمودند که به ذائقه بعضیها خوش نیامد.
هر روز که می گذرد حقانیت آن صحبتها بیشتر آشکار می شود.

♦️هفته دفاع مقدس است، وقت مناسبی است که بیشتر به خود آییم.

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 329513
Romania
۱۴۰۲-۰۷-۰۲ ۰۲:۱۷:۴۳
بی حجابی معلول است نه علت . وقتی در یک کلاس ؛ 70 ،80 درصد نماز نمی خوانند و روزه نمی گیرند ، آیا می توان توقع رعایت حجاب داشت ؟ حجاب آخرین سنگر ایمان است که دارد فرو می ریزد چند وقت پیش آماری دیدم که نمی دانم تا چه حد درست و علمی است ، ولی در آن ذکر شده بود تنها حدود 40 درصد جامعه به معاد و رستخیز ، ایمان دارند ! چه کار باید کرد ؟! نمی دانم . اما آنقدر می دانم که باید ریشه ای برخورد کرد و ریشه را درست کرد . زنها دیگر زنان سابق نیستند ، مردها هم مردهای سابق نیستند . جامعه دچار یک زلزله عقیدتی شده است ؛ می دانم از حرف من خوشتان نمی آید اما این را در جامعه به راحتی می توان دید . چه کار باید کرد ؟! من نمی دانم ! شاید فقط بتوان دعا کرد و از خدا خواست ، خودی نشان دهد ! نمی دانم! خدا به داد فرزندانمان برسد که قرار است در چه جامعه ای زندگی کنند . ( ایکاش پیامم را منتشر کنید که شاید صاحبدلی به رحمت کند در حق درویشان دعایی ) .