توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰
سناریوی جدید ضدانقلاب برای ماجرای فوت حسین زرینجویی
خانواده مرحوم حسین زرینجویی در بیانیه‌ای با اشاره به سوءاستفاده از فوت جوان ناکامشان اعلام کرد: فرزند هنرمندمان همواره صف خود را از اغتشاشگران جدا کرده بود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز بعد از فوت حسین زرینجویی طنزپرداز لرستانی، خانواده‌اش در بیانیه‌ای اعلام کرد: اینک دست طبیعت، بهار زندگی ما را به برگ ریزان خزان بدل کرد و گل سر سبد زندگی ما را به دیار باقی برد و روح بلند جوانی مهربان، هنرمند خَیّر و مردمی و عاشق اهل بیت(ع) مرحوم مغفور شادروان حسین زرینجویی را با خود به پرواز در آورد و به ملکوت اعلی فرستاد و همه را در ماتم و سوگ ابدی نشاند.

ضمن مراتب تقدیر از همه عزیزانی که ابراز همدردی کرده‌اند با نظر به تلاش معاندین و عوامل ضدانقلاب برای سوءاستفاده از فوت جوان ناکاممان در راستای اهداف شوم خود رسما اعلام می‌کنیم که فرزند هنرمندمان همواره صف خود را از اغتشاشگران و بدخواهان ایران اسلامی جدا کرده ‌و شدیدا از برخی کاربران فضای مجازی که با توهین‌ها و تهدیدات خود موجب تالمات شدید روحی فرزند عزیزمان به جهت عدم همراهی او با اغتشاشگران شده بود گله‌مندیم و همه آنها را در فقدان فرزند دلبندمان شریک می‌دانیم.

لذا رسما هرگونه مواضع ضدانقلاب، اخبار کذب و اعلام نظر معاندین جمهوری اسلامی را همان گونه که فرزندمان می‌اندیشید را تکذیب کرده و از همه حامیان، دوستداران و هم تباران شریف لر زبان خواهانیم تا ما را یاری کنند تا در آرامش خاطر به سوگواری فرزند سفر کرده مان بپردازیم.

یک بار دیگر دست همه شما را می‌فشاریم و می‌بوسیم وسلامتی و بهروزی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.

 این طنزپرداز در اغتشاشات اخیر حاضر به همکاری با سلبریتی‌ها و عناضر ضدایرانی وابسته به گروهک تروریستی منافقین نشد ‌و با اینکه بارها از سوی آنها مورد فحاشی، تهمت و تهدید قرار گرفت و فشار زیادی به این هنرمند لرستانی وارد کردند اما وفادار به مردم و وطنش ماند و به هیچ وجه حاضر به همکاری با آنها برای تحریک و تهییج مردم برای ایجاد آشوب نشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران در اغتشاشات اخیر عوامل ضدانقلاب به دلیل همراهی نکردن زرینجویی با آنها، به ماشین وی خسارت زدند و همچنین با حمله به صفحه شخصی وی، آن را ریپورت کرده و از دسترس خارج کردند که با تلاش زیاد دوباره این صفحه برگردانده شد.
کد مطلب : 317093