توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳
دو مجرم اصلی
با اظهاراتی که طی چند روز گذشته توسط ظریف در رسانه ها و فضای مجازی پخش شده است مشخص شده که روحانی و ظریف مامور بودند که برجام را نخوانند؛ نفهمند؛ از مردم هم پنهان کنند و متن اصلی قرارداد را هم در معرض دید مردم و نخبگان و نهادهای نظارتی قرار ندهند!
دو مجرم اصلی
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یک اتفاق بسیار نادر در دولت روحانی طی ۸ سال افتاده بود که در دولتهای قبل سابقه نداشته و یا بسیار کمرنگ بوده است و آن این بود که وزراء و مدیران عالی دولت یازدهم و دوازدهم مامور و موظف بودند که فقط دستورات و سیاستهای حسن روحانی را اجراء نمایند نه سیاستهای نظام و برنامه های پنجم وششم توسعه بویژه رهنمود های رهبری؛ لذا برای اینکه بتوانند برنامه های خود را در راستای خواسته های آمریکا و غرب انجام دهند با یک برنامه مهندسی شده و فضا سازی رسانه ای جامعه را دوقطبی کردند و اسم تندرو و اعتدال را نیز بر این دوقطبی گذاشتند.

حمایتهای هاشمی و خاتمی و اصلاح طلبان به این سیاست مزورانه کمک بسیاری کرد که تمام لیبرالها، ملی گراها، تکنوکراتها؛ غربزده ها؛ معاندین؛ معارضین؛ اشرافیها؛ زخم خورده ها، مطرودین؛ منافقین مدرن؛ سگبازها؛ مروجین بیحجابی و هر کسی که با نظام زاویه و کدورت دارد در اردوگاه روحانی و جریان لیبرالی کشور جمع شوند.

از سوئی دیگر برای تکمیل لشگر خود با تمسک به فریب و نیرنگ توانستند بخشی از نیروهای خاکستری و غافل جامعه را از درون جبهه انقلاب که فاقد اطلاعات لازم و بصیرت کافی بودند به لجاجت کشانده و به اردوگاه خود ملحق نمایند و پس از تصرف افکار عمومی، کل برنامه های کشور را در قالب فقط یک باغ فرضی و دروغین سیب و گلابی برجام به مردم القاء و تحمیل نمایند و خیلی عجیب است که توانسته بودند با سیاست عمروعاصی بخشی از نیروهای انقلاب را هم فریب داده و در دور دوم شش میلیون رای بیشتر از دور اول بدست بیاورند در حالیکه هیچ اتفاق خاص و ملموسی در اجراء برجام نیفتاده بود بلکه تحریمها بیشتر نیز شده بود.

ظریف جزءِ وزیران استراتژیک و حلقه بگوش و موظف بود که فقط آنچه را که روحانی دیکته می کند عمل نماید و لا غیر؟ و با اظهاراتی که طی چند روز گذشته توسط ظریف در رسانه ها و فضای مجازی پخش شده است مشخص شده که روحانی و ظریف مامور بودند که برجام را نخوانند؛ نفهمند؛ از مردم هم پنهان کنند و متن اصلی قرارداد را هم در معرض دید مردم و نخبگان و نهادهای نظارتی قرار ندهند و بطور دربست در خدمت آمریکا و غرب باشند و آنچه را که دشمن نوشته فقط امضاء نموده و متعهد گردند.

امروز برعموم مردم ایران ثابت شده که این دونفر خائنِ پنهان بوده و آنچه که می گفتند دروغ و برای فریب مردم بوده است و به ۸۰ میلیون ایرانی خیانت کرده اند.

البته زنگنه وزیر نفت؛ آخوندی وزیر مسکن، نعمت زاده و شریعتمداری وزیر صمت؛ و چند وزیر دیگر جزءِ مجرمین می باشند وگرنه نمی شود که در یک دولت همه وزارتخانه های آن مشکل داشته باشند مگر اینکه مامور بوده و با ابزار نفوذ کشور را به این نقطه اسفبار برسانند که دستگاه قضاء و اطلاعاتی باید ورود نمایند.

۲۰  مهرماه  ۱۴۰۰ فرهادنیا
کد مطلب : 303395