توصيه به ديگران
۰
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷
وقاحت «حمید فرخ‌نژاد» تمامی ندارد/ دستگاه قضایی سلبریتی‌ دوزاری را قانونمند کند!
آشوبهای اخیر نشان داد که باید سلبریتی های دوزاری را برای همیشه با یک انقلاب فرهنگی از صحنه فرهنگ کشور بیرون کرد تا کسی دیگر به خود اجازه ندهد که نمک این کشور و انقلاب را بخورد و نمکدان بشکند.
وقاحت «حمید فرخ‌نژاد» تمامی ندارد/ دستگاه قضایی سلبریتی‌ دوزاری را قانونمند کند!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز آشوبهای اخیر نشان داد که باید سلبریتی های دوزاری را برای همیشه با یک انقلاب فرهنگی از صحنه فرهنگ کشور بیرون کرد تا کسی دیگر به خود اجازه ندهد که نمک این کشور و انقلاب را بخورد و نمکدان بشکند.

بنا بر این گزارش از آنجایی که متاسفانه وقاحت «حمید فرخ‌نژاد» یکی از همین سلبریتی های دوزاری تمامی ندارد باید دستگاه قضایی این سلبریتی‌ دوزاری را قانونمند کند!اما پیش از اینکه به حساب و کتاب لجن پراکنی های این ارازل رسیدگی شود باید به این جماعت انگل اجتماع یادآور شد که:

🔹تویی که صاف زل زد در دوربین و گفتی: «ترجیحم اینه که ۸۰میلیون ایرانی نباشن، اگه خم به ابروی پسرم بیاد!» حالا آمده ای و در نقد نگاه ارباب‌رعیتی حرف می‌زنی!!

🔹اینکه در سخت‌ترین سال‌های تحریم که با کمبود ارز مواجه بودیم و با چمدون دلار وارد می‌کردیم، ارباب‌ مآبانه ماهی ۱۰هزار دلار از مملکت خارج می‌کردی و می‌فرستادی به کشور دوستت، آمریکای جنایتکار. حالا برای ما دم از خرج کردن پول مملکت برای کشورهای دیگه می‌زنی!

🔹آقای فرخ‌نژاد! شما چه می‌فهمی عمق استراتژیک چیه؟! برو از ارباب آمریکایی‌ات بپرس که دفاع از وطن، کیلومترها اون‌طرف‌تر از مرز یعنی چی! چون اونا خیلی بهش اعتقاد دارند!

🔹جناب سلبریتی دوزاری! مردم دلسوزی کسی رو که برای خم ابروی پسرش، حاضره ۸۰میلیون هم‌وطن رو فدا کند، باور نمی‌کنند! وا بده برادر! برو دنبال بازی‌ات.

🔹حفظ مملکت رو هم بذار به عهده‌ کسانی که حاضر هستند برایش خون بدهند!
کد مطلب : 315293