۲
توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۶ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۵۵
آقایان اگر به اجماع نرسید منفور نیروهای حزب اللهی می شوید و باید پاسخگوی خون شهدا باشید
2 روز دیگر انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری برگزار می شود این در حالی است که جریان اصولگرا با 4 نامزد در صحنه انتخابات حضور دارد.
آقایان اگر به اجماع نرسید منفور نیروهای حزب اللهی می شوید و باید پاسخگوی خون شهدا باشید
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ 2 روز دیگر انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری برگزار می شود این در حالی است که جریان اصولگرا با 4 نامزد در صحنه انتخابات حضور دارد.

بنابر این گزارش متاسفانه ستادهای نامزدهای جریان انقلاب در این برهه حساس و سرنوشت ساز بجای آنکه بر طبل وفاق و اتحاد بکوبند هر کدام بر جریان افتراق و تخریب نیروهای همسوی دیگر دامن می زنند و با این شرایط معلوم است که قربانی این بچه بازی سیاسی، جریان نیروهای انقلاب و نظام اسلامی می باشد.

دوستان کاندیدا؛ در این مقطع حساس که جریان معاند و ضد انقلاب و دشمنان ملت پشت یک نامزد آمده اند تفرقه در جریان انقلاب، سم مهلکی است که فقط باعث ایجاد آسیب به ریشه انقلاب می گردد و وظیفه آقایان جلیلی و قالیباف این است که در این شرایط حساس با تعامل و عقلانیت انقلابی مشکل را حل نمایند و از عناصر ستادهای خود که در تنور اختلاف می دمند دوری نمایند و آنها را امر به سکوت نمایند.

دوستان کاندیدای اصولگرا؛ اگر شما شیفته خدمت هستید (که ان شاءالله هستید) باید بدانید که کشور دیگر طاقت مدیریت اصلاح طلبان منحرف بر خود را ندارد و بازی بچه گانه شما در کنار نیامدن با یکدیگر، دیگر چیزی باقی نمی گذارد که آیا شماهایی باشید که بخواهید آن را اصلاح نمایید یا خیر؟!.

به گزارش عصر امروز؛ جناب قالیباف و جناب جلیلی، شما در پیشگاه شهدای انقلاب و خانواده بزرگ ایثارگران، جانبازان، آزادگان و بسیجیان سرافراز مسئول هستید و بدانید که اگر حادثه 92 بار دیگر تکرار شود، جریان انقلاب شما را منفور خود قرار خواهد داد و هیچگاه گناه بزرگ شما در عدم وفاق را فراموش نخواهد کرد همچنانکه از کسانی که سال92 قرار بود کنار بروند و نرفتند برائت جست از شما نیز برائت خواهند جست.
کد مطلب : 337028
۱۴۰۳-۰۴-۰۶ ۱۶:۳۷:۳۷
آقای جلیلی و قالیباف اگر ائتلاف نکنید و همچون 92 شکست بخوریم سر پل صراط از شما نمی گذریم
 
۱۴۰۳-۰۴-۰۷ ۰۹:۵۲:۵۷
اینان تشنه قدرت هستند و نه شیفته خدمت و الا با اجماع از واگذاری مملکت به جریان ضد انقلاب خودداری می کنند