توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۴۴
دلسوز ترین آقای دنیا
ملت ایران بعد از رحلت امام بزرگوار و طی ۳۵ سال گذشته شهادت می دهند که امام خامنه ای عزیز؛ آگاه ترین؛ صادق ترین؛ عالم ترین و دلسوزترین فرد نسبت به سرنوشت کشور و مردم و حتی آزادگان و مظلومان عالم می باشند.
دلسوز ترین آقای دنیا
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ ملت ایران بعد از رحلت امام بزرگوار و طی ۳۵ سال گذشته شهادت می دهند که امام خامنه ای عزیز؛ آگاه ترین؛ صادق ترین؛ عالم ترین و دلسوزترین فرد نسبت به سرنوشت کشور و مردم و حتی آزادگان و مظلومان عالم می باشند.

🔹بعبارتی آن فلسطینی محاصره در اسرائیل و آن سیاه پوست آفریقایی و آن مظلوم سوریائی و سودانی و مصری و عراقی و آن سیاه پوست و سرخ پوست آمریکائی و مظلومین سایر بلاد هم آقای ایران را نسبت به خود دلسوز و مهربان می دانند. مردم غزه هم بخوبی درک کرده اند که رهبر مسلمانان جهان نیز در غم آنها شریک و دلسوز آنها می باشند. (بگذریم)

🔺مقام معظم رهبری همواره روسای جمهور و مجالس گذشته و مدیران عالی را به خدمت صادقانه و حل مشکلات مردم توصیه فرموده اند و لذا اگر روسای جمهور و یا دولتهای گذشته سالی فقط یک رهنمود دلسوزانه رهبری را عمل می کردند امروز اکثر مشکلات مردم حل شده بود.

🔹وضعیت نابسامان اقتصادی کشور را باید در عملکرد و بی عملی و بی اعتقادی مسئولین گذشته جستجو کرد و آن کسانیکه باید مذمت و باز خواست شوند مدیرانی هستند که آلوده به اشرافیگری و حزب بازی و مسابقه حرامخوری و بی توجهی به رهنمودهای حضرت آقا داشته اند.

🔺با توجه به موقعیت کنونی کشور👇
🌸رهبر معظم انقلاب در سالگرد رحلت امام بزرگوار حرف آخر را زده و صادقانه و دلسوزانه مطالب مهم را بصورت صریح و شفاف بیان فرمودند و این مردم هستند که باید با جان و دل در انتخابات ریاست جمهوری ۸ تیر به پای صندوقهای رای رفته و برای مصلحت خویش و کشور به ندای رهبری لبیک گفته و فرد اصلح را انتخاب نمایند.

🔺البته نامزدهای محترم انقلابی هم باید مواظب تصمیمات خود باشند که بلای سال ۹۲ مجددا برسر ملت ایران نیاید .

🔹یک مطلب بسیار مهم: گاهی نامزدهای انتخاباتی و بخشی از مردم ایران بر اثر بی توجهی به مصلحت کشور در دالان غفلت و غرور و کدورت و لجاجت گرفتار می شوند که نتیجه اش خسارت برای کل کشور است.

🌸 یک سئوال ساده وروان⁉️

مقام معظم رهبری دیگر باید با چه زبانی به ما بگویند که متوجه شویم؟ آیا از این واضح تر و روشن تر باید باشد؟ معظم له در مرقد امام (ره) چه باید می گفتند که مردم غفلت زده بخود آمده و به ندای رهبری لبیک بگویند؟ مقام معظم رهبری ۳۵ سال است که به مردم و مسئولین می گویند اما گوش شنوا در مسئولین و مطالبه جدی درمردم دیده نمی شود.

🌺 حضرت آقا شرایط یک رئیس جمهور مطلوب را که بتواند راه شهید رئیسی را ادامه دهد بصورت صریح و دلسوزانه تبیین فرمودند و به شایستگی از مرام و اخلاق و تلاش و عملکرد شهید رئیسی و دولت سیزدهم تمجید و تعریف نمودند.

🔺و حرف آخراینکه 👈 همین چند میلیونی که در عزای شهید رئیسی متاثر شده و در تشییع او گریستند و بعضا اقرار به غفلت کرده اند اگر همینها هم بعنوان تکلیف دست دونفر را گرفته و به پای صندوق رای آورده و به فردی شبیه شهید رئیسی رای بدهند قطعا اتفاق خوبی خواهد افتاد و تکلیف کار روشن خواهد شد. ان شاءالله

۲۳  خرداد  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 336641