توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۰۸
به بهانه ۱۲فروردین آغاز جمهوری اسلامی/
جهاد تبیین یک امرضروری و فوری
در مقطعی قرار گرفته ایم که جنگ روایتهاست و اگر غفلت کنیم دشمن برای ما و فرزندانمان روایت می کند و چیزی از حقیقت باقی نمی گذارد و بر همین اساس است که مقام معظم رهبری همگان بویژه سخنرانان و کسانیکه مخاطبی و منبری و تریبونی دارند را به جهاد تبیین توصیه فرمودند.
جهاد تبیین یک امرضروری و فوری
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ در مقطعی قرار گرفته ایم که جنگ روایتهاست و اگر غفلت کنیم دشمن برای ما و فرزندانمان روایت می کند و چیزی از حقیقت باقی نمی گذارد و بر همین اساس است که مقام معظم رهبری همگان بویژه سخنرانان و کسانیکه مخاطبی و منبری و تریبونی دارند را به جهاد تبیین توصیه فرمودند.

🔺در جبهه جهاد تبیین باید در روشنگری مثل عمار؛ و در شجاعت همانند حمزه و یا مالک اشترباشیم و واقعیات را با صدای بلند و رسا باید گفت و از معاندین و ضد انقلاب داخلی و زوزه های تبهکاران نهراسید امروز به نزدیکی قله رسیده ایم و باید خدمات انقلاب اسلامی برای مردم بازگو و اثبات شود. حکومت پهلوی حدود ۵۰ سال پیش، شش برابر امروزمان نفت می‌فروخت ولی نتوانست قوت غالب مردمش را زمانی که یک سوم جمعیت امروز بود، از نان و آش دوغ و اشکنه، به مرغ و گوشت ارتقا بدهد یا نالایق بوده و یا ناتوان؟ که بر اهل انصاف معلوم است.

🔹ولی انقلاب اسلامی توانسته است که زندگی اکثر مردم را ارتقاء بخشد که نمونه اش در بخش مسکن و توسعه شهر و روستا و سبک زندگی بهتر و حتی درخوراک و تفریح بمراتب بیشتر و قابل مقایسه نمی باشد. و خیلی از مردم ایران از نظر علمی؛ فرهنگی؛ اقتصادی؛ امکانات رفاهی و صنعتی به رشد قابل ملاحظه ای رسیده اند. و بلاخره سفره مردم بطریق چشمگیری تغییر کرده است دروغ ثبات قیمت ۱۳ ساله خودکار اگر راست می‌بود، اتفاقاً نشانه فقر و بی‌سوادی و بی‌نیازی جمعیت بزرگ مردم گرسنه آن‌ روز به علم و دانش است و برای کشوری که روزانه شش میلیون بشکه نفت می‌فروخت افتخار نیست. افتخار، دستاوردهای انقلاب اسلامی است که با توجه به مقابله ۴۵ ساله دشمنان با او نظیر:

۱- ترور رهبران اصلی و محوری انقلاب،
۲-  جنگ تحمیلی،
۳- تحریم‌های بی‌سابقه‌،
۴- نفوذ جاسوسها و دوتابعیتی‌ها،
 ۵- تمرکز همه قدرت‌ها در جنگ شناختی،
۶- تشکیل‌ گروههای تروریستی مثل القاعده و داعش برای مقابله با ایران،
۷ - فتنه انگیزیهای داخلی مستمر،
۸- کودتا و خیلی موضوعات دیگر شگفت انگیز و بی‌نظیر بوده و هرگز قابل مقایسه با هیچ کشور و هیچ دوره‌ای از تاریخ نیست.

🔹 این استقامت در مقابل دشمن و پیشرفتهای داخلی حاصل مجاهدتهای  نسلهای انقلاب اسلامی بوده است.
مقایسه طاغوت و هر کشور دیگری با جمهوری اسلامی با لحاظ شرایط، مقایسه‌ کاملا اشتباهی است.

🔹شرایط بحرانی و بدی که برایمان پیش آوردند فقط منحصر به ما بوده‌ و هر کدام از اموری که گفته شد به تنهایی می‌توانست کشورهای بزرگ را متلاشی کند که امپراتوری عثمانی و اتحاد جماهیر شوروی نمونه معاصر آنهاست که تنها با یک یا دو مورد از موارد گفته شده متلاشی شدند.

🔹آنچه که امروز مهم است جهاد تبیبن و روشنگری و روایتگری صحیح است که بر عهده گذاشته شده و با تأکیدات مکرر رهبری معظم در همین دوسال گذشته برای هر مسلمانی تکلیف شرعی شده و نباید از آن غافل شد.

✅ این رسالتی است که خدا بر عهده ما نهاده و نباید از آن غفلت کنیم. و با روایت نمودن صحیح و مستند و منطقی و توکل بخدا؛ مردم و نسل جوان را به آینده امیدوار و دلگرم نمائیم تا مقدمات ظهور فراهم گردد. إن شاءالله

۱۲  فروردین  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 334527