توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۲
دولت صادق است اما زبان گویا ندارد⁉️
یکی از نکات بارز و پسندیده دولت سیزدهم صداقت و راستگوئی آن بویژه شخص رئیس جمهور می باشد اما زبان دولت بویژه شخص آقای رئیسی برای پاسخگوئی و اقناع افکار عمومی ضعیف و نارسا می باشد. و همین امر باعث شده که اکثر مردم حس خوبی نسبت به گزارشات و عملکرد دولت سیزدهم نداشته باشند در حالیکه عملکرد این دولت کم نظیر بوده اما نظارت خوبی توسط دولت و نهادهای نظارتی در بخشهای مختلف صورت نمی گیرد.
دولت صادق است اما زبان گویا ندارد⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ یکی از نکات بارز و پسندیده دولت سیزدهم صداقت و راستگوئی آن بویژه شخص رئیس جمهور می باشد اما زبان دولت بویژه شخص آقای رئیسی برای پاسخگوئی و اقناع افکار عمومی ضعیف و نارسا می باشد. و همین امر باعث شده که اکثر مردم حس خوبی نسبت به گزارشات و عملکرد دولت سیزدهم نداشته باشند در حالیکه عملکرد این دولت کم نظیر بوده اما نظارت خوبی توسط دولت و نهادهای نظارتی در بخشهای مختلف صورت نمی گیرد. از طرفی ضعیف بودن بعضی وزرا و مدیران میانی و عوامل باقیمانده از دولت روحانی هم باعث اختلال در زندگی و نارضایتی مردم شده است.

🔺یادمان نمی رود که دولت کدخداپرست و غربگرای روحانی تمام امور کشور و حل مشکلات مردم را به برجام و fatf گره زده بود و بطورناجوانمردانه ای طی ۸ سال نان وآب مردم وحتی واکسن را به گروگان گرفته بود تا اعتماد و باور مردم را تسخیر نموده و در اسارت آمریکا و غرب قراردهد که خدا مهلتش نداد.

🔺حسن روحانی و افرادی مثل نوبخت؛ آخوندی؛ جهانگیری و ظریف از حیله عمر عاصی و زبان معاویه ای برای فریب و رهائی از پاسخگوئی به مردم بهره می بردند و در این زمینه هنرمند و استاد بودند و نتیجه عملکرد آنها وضع موجودی هست که برای مردم به ارث مانده است.

🔺دولت سیزدم بدون اعتناء و پیوستن ‌به fatf تحمیلی کارهای مهمی انجام داده است از جمله:   

۱- سرنوشت کشور را از برجام جدا کرده و ادامه مذاکرات را با شیوه مقتدرانه به پیش برده و تسلیم دشمن نمی شود.
۲- با تولید و واردات واکسن کرونا از کشته های روزانه بین ۷۰۰ تا ۷۸۰ نفرجلوگیری کرده و در ظرف یکسال به این نگرانی مردم پایان داده است.
۳- با پیوستن به شانگهای و بریکس و ارتباط تجاری با کشورهای جهان اتفاق خوبی رقم خورده و آینده روشنی را تصویر می نماید.
۴- با ایجاد سامانه یکپارچه صدور مجوز کسب و کار امضاهای کثیف طلائی را ازبین برده است.
۵- با دیپلماسی فعال و توازن دیپلماتیک موفق شده بیش از ۴۰ کشور منفعل را به جمهوری اسلامی نزدیک کند حتی کشورهای متخاصم مثل عربستان.
۶- سفرهای استانی و راه اندازی بیش از ۱۰ هزار کارخانه و مراکز تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل و ایجاد اشتغال مولد.
۷- حل مشکل آب سنندج؛ همدان؛ شهرکُرد؛ خوزستان؛ و موارد مشابه.
۸- افتتاح و راه اندازی ۵ بیمارستان فوق تخصصی درشهر و استان تهران و غیره؛
۹- همراه و هماهنگ نمودن دیپلماسی با میدان.
۱۰- ساماندهی مسکن مهر و تولید در دست اقدام حدود ۲/۵ میلیون مسکن شخصی.

✅ و حرف آخر اینکه اینها فقط چند نمونه از اقدامات دولت سیزدهم می باشد که در نوع خود کم نظیر‌ بوده اما زبان دولت از اقناع و امیدوار کردن مردم ناتوان و اثرات این اقدامات هنوز در سفره مردم مشاهده نمی شود.   

۲۴  اردیبهشت  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 335724
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی