توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۴
سفره حسین ؛ عَلَمِ یزید⁉️
عده ای در مدینه بودند که سرسفره معنوی و اخلاقی حضرت امام حسین(ع) می نشستند و حتی حاجات مادی خود را از حضرت طلب می کردند اما به محض دستیابی به فرصت؛ به زیر علم یزید می رفتند و این موضوع تبدیل به یک عادت شده بود که سرسفره حسین(ع) بنشینند اما زیر علم یزید سینه بزنند. و گاهی هم می گفتند که یزید دنیای ما را آباد می کند و حسین(ع) آخرت مارا ؟
سفره حسین ؛ عَلَمِ یزید⁉️
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ عده ای در مدینه بودند که سرسفره معنوی و اخلاقی حضرت امام حسین(ع) می نشستند و حتی حاجات مادی خود را از حضرت طلب می کردند اما به محض دستیابی به فرصت؛ به زیر علم یزید می رفتند و این موضوع تبدیل به یک عادت شده بود که سرسفره حسین(ع) بنشینند اما زیر علم یزید سینه بزنند. و گاهی هم می گفتند که یزید دنیای ما را آباد می کند و حسین(ع) آخرت مارا ؟

🔹حالا حکایت امروز بعضی افراد جامعه است.

🔺خیلی از مردم حتی بصورت خانوادگی و طایفه ای طی ۴۵ سال گذشته صاحب امکانات مادی و معنوی و ثروت قابل توجهی شده اند و بعضا به مقامات و پستهای مدیریتی از جمله عضویت در شوراها و نمایندگی مجلس و ریاست جمهوری رسیده و به برکت خون شهداء آبرو و عزتی کسب کرده اند.  

🔺البته در لابلای این افراد؛ کسانی دیده شده اند که سابقه جهاد و انقلابی گری هم داشته اند اما بعد از مدتی که به تعارض منافع و زیاده خواهی رسیده اند خود را از مسیر انقلاب جدا کرده و نقش پادوئی دشمن را پیدا کرده اند.

🔹عده ای از سرسفره انقلاب صاحب خانه، ویلا؛ باغ؛ خودرو؛ تحصیلات؛ و امکانات بسیاری شده اند و کم کم و بصورت تدریجی تفکر آنها تغییر کرده و آلوده به سیاست بازی و اشرافیگری و ثروت اندوزی شده بعضا سیری ناپذیر هم شده اند.

🔺این جماعت نمک نشناس و فرصت طلب که در اول انقلاب زیر صفر بوده و آه در بساط نداشته اند حالا سینه زن یزید شده اند و بخشی از اینها در پستهای مدیریتی؛ سفارت؛ وزارت؛ کنسولگری؛ تجارت و مراکز متصل به قدرت و ثروت دیده می شوند و جالب است هرجا که پست و مقام و پول تقسیم می کنند اینها سهم می گیرند و در مقاطع انتخاباتی هم حضور پررنگ پیداکرده و اغلب هم در اغتشاشات و فتنه ها میدان دار و فعال می باشند.

✅مطلب مهم اینکه 👈 خیلی از این افرادیکه در قالب حزب و گروه و مخالف و معاند نظام می باشند همگی از سرسفره انقلاب صاحب همه چیز شده اند اما امروز فاز مخالف و روشنفکری گرفته و زیر عَلَم آمریکا و انگلیس و غرب سینه می زنند و عملا نقش پیاده نظام دشمن را پیدا کرده اند.

🔺و حرف آخر اینکه 👈 فتنه های سالهای گذشته بویژه سال ۸۸ نشان داد افرادی مثل کروبی و میرحسین موسوی و خوئینیها و جمیع اصلاح طلبان که از صدقه سرانقلاب و امام و سفره انقلاب مسئولیت گرفته و برای خود مقام و آبروئی پیدا کرده بودند چگونه سینه زن یزید شده و آمریکا و اسرائیل آنها را سرمایه های خود اعلام کرده بودند.

پس دراین ایام انتخابات مواظب کسانی باشید که سر سفره انقلاب و حسین(ع) نشسته اما زیر علم یزید سینه میزنند.

۲۹ خرداد  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 336813