توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۰
شهید رئیسی محور انتخابات
خاطرمان هست که در سال ۹۶ و۱۴۰۰ وجود نازنین شهید رئیسی بعنوان محور انتخابات دارای احترام و تکریم ویژه ای برای نامزدهای انقلابی بوده است و بر همین اساس آقایان جلیلی و زاکانی و قالیباف ایشان را همراهی کرده و در پایان به نفع ذریه زهرا(س) بعنوان نامزد اصلح انصراف دادند.
شهید رئیسی محور انتخابات
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ خاطرمان هست که در سال ۹۶ و۱۴۰۰ وجود نازنین شهید رئیسی بعنوان محور انتخابات دارای احترام و تکریم ویژه ای برای نامزدهای انقلابی بوده است و بر همین اساس آقایان جلیلی و زاکانی و قالیباف ایشان را همراهی کرده و در پایان به نفع ذریه زهرا(س) بعنوان نامزد اصلح انصراف دادند.

🌺 اما در این دوره چنین محوری از نظر فیزیکی وجود ندارد و همه می خواهند بمانند و رای بگیرند.

🌸 به نظر اینجانب آنروز وجود و حضور شهید رئیسی محور بوده است و امروز نیز روح معنوی ایشان می تواند محور انتخابات باشد.

🌺 اگرچه تا به امروز انصراف و کناره گیری بعضی افراد به نفع دیگری مشاهده نمی شود اما خروجی گفتگوها و مناظرات نامزدها می تواند ارزیابی مناسبی را برای انصراف نامزدها و انتخاب دقیقی برای مردم را به ارمغان بیاورد.
البته قضاوت اصلح و توقع کناره گیری بعضی افراد در این مقطع انتظار مناسب و به حقی نیست و باید گفتگوها را تا پایان تبلیغات دنبال نمائیم که هم مردم نمره بدهند و هم نامزدها اقبال و جایگاه خود را در میان جامعه متوجه شوند.

🌸 بنابراین: هیچگونه نگرانی و هراسی در انتخاب اصلح وجود ندارد اما آنچه که هست از نامزدهای انقلابی انتظار می رود که مواظب باشند تجربه تلخ و خسارتبار سال ۹۲ دوباره تکرار نشده و کام مردم تلخ نگردد.

🌺 امروز هرفردی که می تواند اندیشه و تلاش و اقدامات شهید رئیسی را ادامه داده و به سرانجام برساند و طعم خدمت صادقانه را در ذائقه مردم بنشاند، باقی بماند و بقیه نامزدهای مشابه نیز با تصمیم مومنانه خود و با محور قرار دادن روح شهید بزرگوار رئیسی عزیز اقدام نمایند.
 
 🌸 نامزدهای همسو بدانند که مردم به اخلاص و از خودگذشتگی افراد ایثارگر و موقعیت شناس که باعث وحدت و پیروزی جبهه انقلاب می شوند نمره داده و تکریم خواهند نمود و قطعا روح شهید رئیسی از اقدام خدا پستدانه ای که به نفع مردم رقم بخورد شاد خواهد شد.

🌺 مطلب دیگر اینکه: آقای پزشکیان بعنوان نماینده اصلاح طلبان چنین وزنی ندارد که بتواند طرفدارانِ قهر کرده با انتخابات را به نفع خود به میدان بیاورد چون جبهه اصلاحات چنین اعتباری ندارد که حتی معاندین و مطرودین همسو با آنها برایشان هزینه شوند چه رسد به قشر خاکستری و منتقد جامعه.  
ازسوئی دیگر مردم هم هوشیار بوده و نخواهند گذاشت که این اقدامات دولت سیزدهم ناتمام و یا منقطع گردد.

ان شاءالله روح شهید رئیسی محور انتخابات برای همه کسانیکه انقلاب و کشور را دوست دارند خواهد بود.

۲۵  خرداد  ۱۴۰۳   #فرهادنیا
کد مطلب : 336697