۱
توصيه به ديگران
۰
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۵
مذاکره ممنوع، حتی شما دوست عزیز
حقیقت این است هیچ فرقی نیست چه کسی رییس جمهور آمریکا باشد اما برایم مهم این است که ترامپ نباشد! موضوع ما با ترامپ فراتر از عهد شکنی‌ها و خباثت‌های هیئت حاکمه بر آمریکاست. ما با ترامپ پدر کشتگی داریم. ما با ترامپ هنوز یک حساب تسویه نشده داریم.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، امیر حسین عاصف، فعال رسانه‌ای در خصوص مذاکره ایران با آمریکا در کانال تلگرامی خود نوشت: به دوستی گفتم این چند روز تا انتخابات آمریکا کارمان شده بررسی نظر سنجی‌ها که نتیجه چه می‌شود، پرسید مگر روسای جمهور آمریکا با هم فرقی دارند؟! مگر اوباما با ترامپ فرق داشت؟ مگر اوباما مارا تحریم نکرده بود؟ مگر او کم دستش به خون آلوده بود؟

اما موضوع برایم این نبود که چه کسی رییس جمهور آمریکا باشد! چه بوش تروریست چه ترامپ قمار باز و یا حتی اوبامای بزک شده

حقیقت این است هیچ فرقی نیست چه کسی رییس جمهور آمریکا باشد اما برایم مهم این است که ترامپ نباشد! موضوع ما با ترامپ فراتر از عهد شکنی‌ها و خباثت‌های هیئت حاکمه بر آمریکاست. ما با ترامپ پدر کشتگی داریم. ما با ترامپ هنوز یک حساب تسویه نشده داریم.

حالا این وسط برخی اخبار منتشر می‌شود و برخی نه. جدای از عالم اخبار و منتشر شده‌ها و نشده‌ها میتوان حدس زد این روزها رژیم آمریکا دوباره هویچش را به سمت خواهد فرستاد.

خودمان را دست کم نگیریم نقش ما در اینده آمریکا موثر است. از همیشه بیشتر

میتوان حدس زد پیام‌ها زیاد خواهد شد. حتی ممکن است پوتین که شریک تجاری و نظامی ماست برایمان از جانب ترامپ پیام بیاورد و بگوید بیایید مذاکره. الان زمانیست که ترامپ امتیاز خواهد داد.

ممکن است مسئولان وزارت خارجه ما هم نه از خیانت بلکه از علاقه به کشور فکر کنند این راه نجات است، برویم بنشینیم عکس یادگاری بگیریم و ترامپ با وعده‌هایش و یا ازاد سازی قسمتی از پول خودمان وضعیت را بهتر کند، نمی‌گویم این فکر خوب است یا بد اما می‌دانم همان فکری است که تمام این مدت دشمن می‌خواست در ما ایجاد کند. یعنی کلید راه حل مشکلات داخلی در خارج از کشور است! با جرات میتوان گفت این تفکر اشتباه است.

بحثم این نیست که مذاکره خوب است یا بد، بحثم این است مذاکره با یک سگ هار نادانی محض است.

شاید روزی بیایید که با امریکا مذاکره کنیم اما شروطمان مشخص است، بارگشت به برجام، تامین ضرر و زیانمان از خباثت‌های ترامپ و رعایت خط قرمز عدم مذاکره بر روی صنعت موشکی و اقتدار منطقه ای ما.

اگر کسی بعد ترامپ بیایید شاید این اتفاق افتاد و شاید هم نه اما آن چیز که مشخص است با سگ مو زرد نمی‌شود مذاکره کرد.

امروز در حال خرید منزل بودم اما تمام مدت فکر می‌کردم اگر پوتین یا دیگر شرکایمان  از ما بخواهند الان با ترامپ مذاکره کنیم پاسخ چه خواهد بود. ناگهان به خاطر آوردم کیف پولم را در خانه جا گذاشته ام. این کاسب محل ما، هم عارف است هم دنیا دیده اما وقتی به او گفتم کیفم را منزل جا گذاشته ام، می‌شود فردا پول خریدم را پرداخت کنم ؟! نگاهم کرد و قاطع گفت:

نسیه ممنوع!! حتی شما دوست عزیز
کد مطلب : 288899
امیر کلانتر
United States
۱۳۹۹-۰۷-۲۷ ۰۰:۳۲:۰۰
اون کسی که غرور مردم ایران را نابود کرد حسن روحانی رئیس جمهور است