توصيه به ديگران
۰
چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹
دستگیری عامل همکاری با رسانه‌های معاند در شهرری
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری فردی که اقدام به تصویربرداری از اغتشاشات شهرری و همکاری با رسانه‌های معاند کرده بود، خبر داد.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار کرد: فردی که اقدام به تصویربرداری از اغتشاشات شهرری و همکاری با رسانه های معاند می کرد با اقدامات تخصصی یگان ضربت فرماندهی انتظامی شهرستان ری شناسایی و دستگیر شد.

وی گفت: متهم جهت سیرمراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان ری همچنین افزود: ۲ سارق مامورنما که از اتباع کشورهای همسایه زورگیری می کردند، دستگیر شدند.

سرهنگ جلیلیان ادامه داد: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت زورگیری تحت عنوان ماموران انتظامی از اتباع کشور همسایه با سلاح سرد (قمه)، با توجه به حساسیت موضوع سریعا تیم های عملیات کلانتری باقرشهر به محل اعزام شدند.

وی بیان کرد: با انجام تحقیقات میدانی مشخص شد سارقان ۲ تن بوده و با تهدید، افراد را به مخفیگاه خود برده و اقدام به زورگیری و سرقت از آنان می نمایند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه در این عملیات ضربتی هر ۲ سارق دستگیر شدند گفت: در بازرسی از مخفیگاه آنان، چند قبضه سلاح سرد از نوع (قمه) ۲ دستگاه تلفن همراه مسروقه، مقدار زیادی پول نقد، چند عددکارت عابر بانک و یک عدد بی سیم کشف گردید که به همراه متهمان به کلانتری انتقال داده و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
کد مطلب : 317094