توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۲
کوه یخ انتخابات ۱۴۰۲ در حال آب شدن و حرکت است
از امشب و فردا لیست نامزدها در سراسر کشور در معرض عموم قرار می گیرد و مردم فرصت دارند تا روز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ بررسیهای لازم را در مورد افراد انجام دهند و هیچ حجت شرعی و عقلی و ملی برای هیچیک از مردم برای عدم حضور باقی نمی ماند چون به اندازه کافی نامزدهای متنوع وجود دارد.
کوه یخ انتخابات ۱۴۰۲ در حال آب شدن و حرکت است
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز شور و گرمای انتخاباتی در مردم و احزاب سیاسی دمیدن گرفته است.

🔺از امشب و فردا لیست نامزدها در سراسر کشور در معرض عموم قرار می گیرد و مردم فرصت دارند تا روز ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ بررسیهای لازم را در مورد افراد انجام دهند و هیچ حجت شرعی و عقلی و ملی برای هیچیک از مردم برای عدم حضور باقی نمی ماند چون به اندازه کافی نامزدهای متنوع وجود دارد.

🔺تحقیقات میدانی بیانگراینست که:👇

دسته اول: اصولگرایان دارای لیست متعدد بوده و بعضا تا ۲۰ حزب اصولگرا باهم ائتلاف کرده اند اما دو حزب قوی اصولگرایان بعید است با هم کنار بیایند و تنوع لیستها کاملا مشهود است.

🔺دسته دوم: اصلاحطلبان نیز اگر چه مدعی رد صلاحیتها بودند اما با اغماضی که شورای نگهبان نموده است اینها هم بصورت گسترده وارد شده و شبیه اصولگرایان دارای یک لیست اصلی و چند لیست فرعی می باشند.

🔺دسته سوم: ترکیبی از اصلاحطلبان به اصطلاح معتدل و اصولگرایان مثلا معتدل و تقلبی باهم ائتلاف کرده اند.

🔺دسته چهارم: لیستهای متفرقه ناشناخته مردمی هستند که هر۳۰ نفری مبلغی را گذاشته و بصورت اشتراکی و تعاونی باهم جمع شده و بمیدان خواهند آمد اگر چه در آنها افراد باسواد و توانمند و گمنام هم وجود دارد.

🔺دسته پنجم: افرادی هستند که بدون پشتوانه سیاسی و مالی بوده و بصورت انفرادی با سلائق و دائقه های مختلف و بدون حمایت احزاب و مراکز قدرت و ثروت وارد شده اند.

✅ بنابراین: به نظر می رسد مردم در این مرحله با وسواس و دقت بیشتری وارد شده و علاقه دارند که گزینشی از بین اینهمه لیست افراد اصلح را انتخاب نمایند.

✅ یک مطلب مهم 👈علیرغم غمزه و عشوه گری اپوزسیون و رجز خوانی عدم حضور و تحریم بعضی احزاب سیاسی مدعی؛ همه تصمیم گرفته اند که از این غافله عقب نمانده و یکبار دیگر شانس خود را امتحان نمایند و در گردونه حاکمیت جای بگیرند و آرایش انتخاباتی خاموش خود را از مدتهاپیش شروع کرده اند.

🔺خیلی مهم‌: ظاهرا در این دوره محدودیتهای قانونی کمتر شده و قرار است که وظیفه اصلی را مردم انجام دهند.

✅ و حرف آخر اینکه 👈 شواهد امر بیانگر اینست که علیرغم تبلیغات دشمن؛ در این دوره انتخابات پرشورتر از گذشته داشته باشیم چون فضا کاملا آماده و هیچ بهانه ای برای نامزدها و عامه مردم برای عدم حضور نمانده و مهم اینست که مردم بفرموده قرآن؛ امانت را بدست اهلش بسپارند. ان شاءالله

🔺خیلی مهمتر: بعدا مشخص خواهد شد که چرا امام خامنه ای اینقدر در این دوره برمشارکت حداکثری تاکید فرمودند.

۲  اسفند  ۱۴۰۲   #فرهادنیا
کد مطلب : 333636