توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹
علم بهتر است یا سلامتی!؟
اینکه آیا سلامتی کودکان و دانش آموزان از موارد استثنا هست یا نه؛ ظاهرا بنا بر اعلام وزارت آموزش پرورش سلامتی در اولویت نیست زیرا بنا بر شواهد، درک حضرات در وزارت آموزش پرورش به این موضوع نمی رسد که هدف از تعطیلی مدارس بر طرف کردن مشکل آلودگی هوا نیست بلکه حفظ سلامتی کودکان است!
علم بهتر است یا سلامتی!؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز؛ امروز دوشنبه سوم بهمن ماه 1402 طبق اعلام هواشناسی  کیفیت هوای پایتخت در اکثر مناطق در شرایط "ناسالم برای همه گروه‌ها" قرار دارد. همچنین میانگین غلظت ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون که آلاینده اصلی تهران در 24 ساعت گذشته بوده است، هم‌اکنون عدد 151 را نشان می‌دهد.


به گزارش خبرنگار ما اما متاسفانه با این شرایط وخیم آلودگی هوا وزارت آموزش و پروش سلامتی کودکان و دانش آموزان را فدای یادگیری کرده است و وزیر محترم آموزش پرورش شب گذشته اعلام کرد که دیگر جز در موارد استثنا مدارس تعطیل نمی شوند!

اما اینکه آیا سلامتی کودکان و دانش آموزان از موارد استثنا هست یا نه؛ ظاهرا بنا بر اعلام وزارت آموزش پرورش سلامتی در اولویت نیست زیرا بنا بر شواهد، درک حضرات در وزارت آموزش پرورش به این موضوع نمی رسد که هدف از تعطیلی مدارس بر طرف کردن مشکل آلودگی هوا نیست بلکه حفظ سلامتی کودکان است!

به گزارش عصر امروز در گذشته موضوع انشاء علم بهتر است یا ثروت میان دانش آموزان ایجاد سئوال می کرد ولی اکنون باید این موضوع که علم بهتر است یا سلامتی جای گزین موضوع ثروت قرار گیرد؟!
کد مطلب : 319769