توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۷
عباس آخوندی؛ خائن رها شده
یکی از مهمترین عوامل گرانی مسکن که امروز مردم دچار آن شده اند حاصل خیانت و سیاست غلط و ترک فعل دولت بی لیاقت حسن روحانی می باشد که وزیر مسکن دروغگو و غربگرای او عامل اصلی این نابسامانی مسکن می باشد.
عباس آخوندی؛ خائن رها شده
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ یکی از مهمترین عوامل گرانی مسکن که امروز مردم دچار آن شده اند حاصل خیانت و سیاست غلط و ترک فعل دولت بی لیاقت حسن روحانی می باشد که وزیر مسکن دروغگو و غربگرای او عامل اصلی این نابسامانی مسکن می باشد.

✅ آیا ۸ سال دولت روحانی برای خانه دارنمودن بخشی از مردم فرصت کمی بوده است ؟!

🔺عباس آخوندی فردی متکبر و از نظر فکری تکنوکرات و گرایش به اقتصاد لیبرالی غرب و از شاگردان و نوچه های هاشمی و از همراهان خاتمی و عضو حزب کارگزاران اصلاح طلب و خائنِ رها شده دولت روحانی می باشد و از جمله مدیران ثروتمند بشمار می رود.   

🔹این فرد با حقه و کلک و با حمایت نمایندگان اصلاح طلب و اصولگرایان تقلبی از مجلس نهم و دهم سه بار رای اعتماد گرفت و به دروغ مدعی بود که یکی از عوامل و حامیان مسکن مهر بوده و برای محرومان خانه خواهد ساخت.

🔺آخوندی پس از سوار شدن بر صندلی قدرت؛ مسکن مهر را مزخرف خواند و سپس آنرا تعطیل کرد و خسارات زیادی به مردم و پیمانکاران وارد ساخت. و برای توجیه کار خود و به دروغ موضوع ساخت مسکن اجتماعی را مطرح ساخت و در نهایت در آستانه استیضاح دوم استعفاء داد و بدون حساب کشی و مواخذه رها گردید و بعدا ً هم با قلدری عربده کشید که افتخارش اینست که در۶ سال مسئولیت خود حتی یک مسکن نساخته است.

🔹متاسفانه در آشفته بازار سیاسی کشور هیچ نهادی موفق به محاکمه او هم نشده است.

🔺یک نکته مهم: خانواده هائی که با ۱۲ تا ۲۰ میلیون تومان در زمان دولت نهم و دهم صاحب مسکن می شدند توسط این فرد خائن زمین گیر و نابود گردیدند و مردمِ در صفِ انتظار مسکن از دو ناحیه خسارت دیده اند:
اول : طلا و وسائل خود را فروختند و بابت قسطها پرداختند و دیگر چیزی نداشتند.
دوم : حتی دیگر پولی نمانده بود که بتوانند مکانی را اجاره و یا تمدید نمایند و به تعبیر عامیانه از اینطرف مانده و از طرف دیگر رانده شده بودند.
و الان همان مسکن مهرها بین ۲/۵ تا ۳ میلیارد تومان در شهرهای بزرگ قیمت پیدا کرده است.

🔺 در نتیجه: دولت سیزدهم با این عقب افتادگی چکار می تواند بکند؟ اگر چه تاکنون حدود ۲/۵ میلیون زمین و خانه را کارسازی کرده است و امید آن می رود که در خصوص وعده داده شده بتواند موفق شود و همین مقدار هم که تلاش کرده جای تشکر دارد.

✅ حرف آخراینکه 👈  قیمت افسار گسیخته مسکن شخصی و اجاره بهاء خانه های استیجاری نتیجه ترک فعل و خیانت مدیران بی تعهد و حاصل آن بیچاره شدن مردم بوده است.

🔹در هیچ موضوعی نیست که اصلاح طلبان ورود کرده باشند و عذاب آنها بر مردم مظلوم نازل نشده باشد.
 واقعا قُتِل الخَراصون . خدا دروغگویان را بکشد و نابود کند که با زندگی مردم مظلوم بازی کرده اند. الهی آمین

۱۶  اردیبهشت  ۱۴۰۳  #فرهادنیا
کد مطلب : 335527
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی