توصيه به ديگران
۰
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۶
انتقاد رئیس پلیس راهور به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی
رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه مصلی و نمایشگاه بین‌المللی محل مناسبی برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگی مانند نمایشگاه کتاب نیست، گفت: محل برگزاری این رویدادها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، سردار سید تیمور حسینی در حاشیه ششمین همایش بین‌المللی مدیریت ایمنی و ترافیک در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی گفت: بعضی وقت‌ها انسان از تکرار حرف‌هایی که بارها به زبان آورده، ابا دارند. در مورد نمایشگاه کتاب هم همینطور است. ما بارها اعلام کرده‌ایم که جای چنین نمایشگاه‌هایی در درون شهر نیست زیرا بار ترافیک را بسیار سنگین‌تر می‌کند.

وی افزود: این محل‌ها، محل مناسبی برای نمایشگاه‌های پر مخاطب نیست و به لحاظ قرارگرفتن در چند بزرگراه پرتردد و محله پر مساله است و در شرایط عادی، فوق اشباع است.

رئیس پلیس راهور فراجا ادامه داد: محل نمایشگاه کتاب و نمایشگاه بین‌المللی باید کاربری‌اش تغییر کند و منتقل‌ شود به شهر آفتاب هر چند که در شهر آفتاب هم مشکلاتی ایاب و ذهاب و حمل و نقل عمومی داریم که باید برطرف شوند.

حسینی گفت: مصلی و نمایشگاه بین المللی محل مناسبی برای برگزاری این چنین نمایشگاه‌های بزرگ نیستند و محل برگزاری این رویدادها باید به خارج از شهر تهران منتقل شود.
کد مطلب : 335725
در انتخابات 8 تیر در صورت کاندید شدن به کدام یک رای می دهید؟
سعید جلیلی
محمد باقر قالیباف
محمد مخبر
علیرضا زاکانی
پرویز فتاح
علی نیکزاد
مهرداد بذرپاش
علی لاریجانی