توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۸:۳۰
حماقت برخی ها تمامی ندارد؟
می شود یک بار هم که شده، شمرده و واضح برای مخاطب تعریف کنید که نظام اسلامی چه مفهومی دارد و هدف و آرمانش چیست؟
حماقت برخی ها تمامی ندارد؟
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ می شود یک بار هم که شده، شمرده و واضح برای مخاطب تعریف کنید که نظام اسلامی چه مفهومی دارد و هدف و آرمانش چیست؟⁉️فراهم آوردن امکان رشد و تربیت دینی و معنویِ مردم، اجرای عدالت، ایجاد آرامش و امنیت، مگر نه اینکه از اهم وظایف این حکومت است؟

⁉️ما آرامش و امنیت جسمی و روانی را از مردم سلب نموده، تربیت دینی شان را با اعطای اعتبار به ناقضانِ آن خدشه دار کنیم آیا به تحفظ از انقلاب و نظام موفق شده ایم؟

⁉️حفظ نظام بالاترین معروف است و آیا می شود این مهم را با ارتکاب منکر و چشم پوشی از آن محقق نمود؟

❌ چه بلاهت آمیز است، البته اگر مغرضانه نباشد که اقلیتی یک درصدی در میان خیل عظیم بانوان محجبه، تا این اندازه به چشمتان آمده و ستونهای این خانه را رها کرده اید و در عوض به جزئی ترینها موضوعیت داده اید!

‼️از میان شهدای کرمان می گردید و دست می گذارید روی ضعف حجاب تصویر برخی از ایشان و می گویید شهادت بالاترین حسن عاقبت است و حال آنکه این فیض، لزوما موجب مورد عفو قرار گرفتن برخی گناهان مانند حق الناس حداقل در عالم برزخ نمی شود و این بار مکشفه های انگشت شمار یا ضعیف الحجابها را سوژه کرده اید و آن را تحت الشعاع معروفی که جز پوسته ای میان تهی برایتان تعریفی دیگر ندارد بی اهمیت جلوه داده اید که نظام اسلامی را توجیه کننده حرام و خطا جلوه دهید؟ هیهات از این خلط مبحث کودکانه که از مدعیِ علم دین سر بزند و دیگران را نیز به ورطه ی گمراهی بکشاند!

✍ مریم اشرفی گودرزی
کد مطلب : 333376