توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱
حجاب حکم خداست
مردم باید بدانند که حجاب یک امر اعتقادی و رعایت آن واجب شرعی است تا جامعه از آسیبهای اخلاقی در امان بماند.
حجاب حکم خداست
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز مردم باید بدانند که حجاب یک امر اعتقادی و رعایت آن واجب شرعی است تا جامعه از آسیبهای اخلاقی در امان بماند.

✅ خدا لعنت کند کسانی را که برای رای آوری در انتخابات و مطامع سیاسی و اغراض شخصی خود، این واجب الهی را سیاسی کرده و تنزل داده اند.

✅  قطعا پشت این کمپین حمله به حجاب آنهم‌ در این مقطع حساس که رابطه سیاسی و تجاری ایران در حال سرعت گیری و تحکیم با کشورهای دوست می باشد دست رسانه ها و سازمانهای اطلاعاتی بیگانه به همراهی افراد خائن داخلی و حذف شدگان از صحنه سیاسی بویژه اصلاح طلبان و ضد انقلاب و بهائیت می باشند.

✅ زنهای منحرف سیاسی امثال فائزه هاشمی در فضای مجازی اعلام کرده اند که ما حجاب داریم اما با حجاب اجباری مخالفیم.

⛔️ باید به اینها گفت که: غلط می کنید نظر می دهید بی آبروها؛ اگر راست می گوئید اول خودتان کشف حجاب کنید تا مردان نامحرم اول شما را برانداز کنند و سپس برای بانوان و دختران عفیف و مظلوم جامعه نسخه بنویسید. متاسفانه یک مشت افراد جاهل و تعدادی عالم فاسد و مغرض با اینها همراهی کرده ضمن اینکه مردان بی غیرت هم مثل ذغال خوب برای معتادان می باشند.

✅ موضوع حجاب به ۵ دسته تقسیم می شوند:

۱- یکعده بصورت ذاتی عادت دارند که در همه جا آزاد باشند و اعتقادی به حجاب ندارند بلکه فضای فرهنگی و ذائقه خانوادگی آنها اینگونه است ضمن اینکه افراد مغرضی نیستند و سیاسی هم نیستند.

۲- عده ای در دانشکاه و محل و فامیل خود برای اینکه تحقیر و سرخورده نشوند هم رنگ جماعت می شوند و عنادی هم ندارند.

۳-گاهی پدرومادرها حریف دختران خود نمی شوند و یا بعضی آقایان نیز گرفتار همسران نافرمان و لجباز خود هستند که چشم اینها به اقدام حکومت اسلامی و از دولت استمداد می طلبند.

۴- عده ای بخاطر مشکلات اقتصادی و گرفتاریهای معیشتی و محروم شدن از نیازهای خود و یامشاهده بی عدالتی به لجبازی با نظام برخاسته و با توسل به بی حجابی می خواهند که کدورت و دلخوری خود را از این طریق نشان دهند.
   
۵- این دسته پنجم کسانی هستند که با نظام و رهبری و دولت و ارزشهای اسلامی مشکل داشته و برای انتقام گیری از نظام؛ موضوع حجاب را سیاسی کرده و کاملا معاند و مزدور عوامل بیگانه هستند و هر موج ضدانقلابی و فتنه ای که انجام شود اینها در آن موضع قرار گرفته و هیچ علاقه و تعهدی به بقاء انقلاب اسلامی هم ندارند.
 
در نتیجه: واقعیتها و تجربه نشان داده که چهار دسته اول با ملاطفت و مهربانی و کار فرهنگی با نظام همراه خواهند شد اما دسته پنجم باید طبق تبصره ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی که ۳۲۰ بند داشته و۲۶ دستگاه دولتی و غیر دولتی فرهنگی کشور که مسئول اجراء آن هستند برخورد قاطع قانونی بشود.

۴  مردادماه  ۱۴۰۱  فرهادنیا
کد مطلب : 313594