توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳
خلبانان ایرانی در روسیه چه می‌کنند؟!
آیا زمان استراحت جنگنده‌های محبوب F14 و F4 ایران فرا رسیده است؟
خلبانان ایرانی در روسیه چه می‌کنند؟!
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز در حالیکه جهان چشم انتظار پاسخ چین به رفتار دخالت آمیز و تشنج آفرین کودکانه خانم نانسی پلوسی در بازدید بی دلیل از تایوان می‌باشد، اما در غرب قاره پهناور، خبرها از اعزام گروهی از زبده‌ترین خلبانان و تکنسینهای ایرانی به روسیه برای آموزش جنگنده فوق مدرن و نسل ۴/۵، سوخو ۳۵ می‌باشد!

گویا روسیه حاضر شده در مقابل پهپادهای پیشرفته ایرانی، بهترین جنگنده خود را به ایران تحویل دهد!
 
سوخو ۳۵ از پیشرفته‌ترین جنگنده‌های جهان است که در توانایی‌ها، قادر به شناسایی دشمن در برد حیرت‌انگیز ۴۰۰ کیلومتر! می‌باشد.

این پرنده بی‌نظیر قادر به جنگ هوایی و شناسایی و هم جنگ زمینی و بمباران شدید زمینی با شناسایی ۳۰ هدف و حمله به ۸ هدف و انهدام آنها می‌باشد! و این یعنی اینکه ایران از روی بوشهر و بندرعباس، بدون ورود حتی به خلیج فارس، قادر به انهدام تمام فرودگاه‌ها و جنگنده‌های امارات بوده و اکثر پایگاه‌های آمریکا در منطقه در تیررس هوایی ما قرار می‌گیرد، مسئولیتی که تا کنون بر عهده موشک‌های دوربرد ایرانی بود ...

با پرواز این پرنده بر روی آبادان و اروندرود، تمامی جنگندههای F15 , F16 عربستان به محض رسیدن به کویت و حتی داخل مرزهای خود عربستان تا ۳۰۰ کیلومتر، قابل شناسایی می‌باشند و بنا به ادعای چینی‌ها که اولین کشور دریافت کننده ۱۲ فروند (با تضمین عدم مهندسی معکوس) هستند، این جنگنده در نبرد هوایی پا به پای پیشرفته‌ترین جنگنده حال حاضر ناتو یعنی F35 خواهد جنگید و موفق هم خواهد شد!

به نظر نگارنده، این تصمیم استراتژیک که قطعا دستاورد ملاقات ۲/۵ ساعته دو رهبر ایران و روسیه طی دو هفته گذشته می‌باشد و به سرعت عملیاتی شده است، با ورود این سری از جنگنده‌ها و نشستن تعدادی از باهوش‌ترین خلبانان جهان یعنی ایرانی‌ها پشت آن، دیگر خلبانان سعودی قادر به تمسخر F4 های فرسوده و ۵۲ ساله ایران نباشند و می‌دانند که آسمان منطقه دیگر هرگز برای آنان امن نخواهد بود!

مطلب فوق توسط یکی از دوستان ارسال شده و عصر امروز فقط آن را منتشر نموده است.
کد مطلب : 313891