توصيه به ديگران
۰
يکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱
دوتیر برای یک نشان
چقدر باید هزینه بدهیم‌ که برخی از مردم‌ به بلوغ سیاسی برسند و دوست و دشمن را تشخیص بدهند.
دوتیر برای یک نشان
Share/Save/Bookmark
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز چقدر باید هزینه بدهیم‌ که برخی از مردم‌ به بلوغ سیاسی برسند و دوست و دشمن را تشخیص بدهند.

🔺رسانه ملی و دلسوزان نظام بارها به مردم گفته اند که به رسانه های بیگانه اعتماد نکنید، آنها دشمن هستند و خیرخواه و دلسوز شما و کشور نیستند و اگر دستشان برسد احدی را زنده نمی گذارند و برایشان فرقی ندارد که باحجاب باشد و یا بی حجاب؛ انقلابی باشد یا غیر انقلابی؛ زن یا مرد؛ کودک یا بزرگ باشد. جای تاسف است که بخشی از مردم فریب خورده ایران با کینه و کدورت و لجبازی که دارند و با ادای روشنفکری فقط اخبار دشمن را مطمئن و صحیح می دانند و از روی جهل و کینه اخبار داخلی و رسانه ملی را دروغ می پندارند. وقتی آمریکا و کشورهای غربی حتی ارسال داروی خاص را برای بیماران صعب العلاج تحریم می کنند چگونه می شود که به اخبار انها اعتماد کرد.

🔺هزاران شهید برای امنیت همین مردم تقدیم انقلاب شده است اما نمک نشناسهای بیگانه پرست کماکان به جهل خود اصرار دارند.

✅ تئوری دشمن جه بوده؟

تیر اول: مردم ایران را با یک دروغ و کشته فرضی به بهانه اعتراض به خیابانها کشاند و احساسات و عواطف جوانان را تحریک کرد و سپس به اغتشاش و خشونت و کشتن حافظان امنیت ترغیب کرد. لذا در این قسمت؛ هدف دشمن بهم پاشیدگی و هرج و مرج در کشور و سرگرم کردن مردم برای اجرای فاز دوم بوده است.

🔺تیر دوم: پس از مهندسی و عملیاتی کردن مرحله اول: فاز دوم را با اعزام داعشیهای خارجی به اجراء در بیاورد. نزدیک یکسال است که ۱۷ هزار تروریست را در اربیل عراق آموزش داده و قرار بود در شهریور امسال برای براندازی نظام از مرزهای شمال غربی به داخل کشور اعزام و هدایت نماید که با هوشیاری و عملیات موشکی سپاه حدود ۵ هزار نفر به هلاکت رسیده و سازمان اصلی آنها متلاشی گردید اما تعدادی از افراد باقیمانده با همکاری مزدوران داخلی حادثه شاهچراغ؛ ایذه؛ اصفهان؛ بوکان؛ و چند شهر دیگر را بصورت علنی وارد عمل کردند. در اصل این دوتیر یک چیز را نشانه رفته و همان اصل نظام است.

✅ هشدار و حرف آخر 👈 مردم دلسوز باید صف خود را ازاغشاشگران جدا کرده و هرگونه حرکات و افراد مشکوک در محل خود را به نیروهای پلیس اطلاع دهند. 

۲۸ ابان  ۱۴۰۱ فرهادنیا
کد مطلب : 316951