توصيه به ديگران
۰
دوشنبه ۲۲ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸
حمله هوایی رژیم صهیونیستی به شمال و جنوب غزه
منابع رژیم صهیونیستی از حمله هوایی ارتش این رژیم به اهدافی در نوار غزه در ساعات اولیه امروز دوشنبه خبر دادند.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز، رسانه‌های اسرائیلی از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به اهدافی در خاک غزه در نخستین ساعات بامداد دوشنبه و در واکنش به حمله راکتی روز یک شنبه نیروهای مقاومت به یک شهرک صهیونیست نشین خبر دادند.

به گفته رسانه‌های فلسطینی، صدای انفجارهایی در قسمتهای جنوبی و شمالی نوار غزه شنیده شده است. همچنین آتش ضدهوایی مقاومت حماس علیه هواپیماهای رژیم صهیونیستی در اطراف رفح شنیده شده است.

پایگاه خبری صفا نیوز گزارش داده است که اهدافی در نواز غزه توسط هواپیماهای جنگی رژیم صهیونیستی هدف گرفته شده است.

به گفته منابع محلی غیررسمی، اشغالگران یک سایت در بیت لاهیا را با یک بمب، یک زمین کشاورزی در رفح را با سه موشک، و یک منطقه دیگر در خان یونس را دو موشک هدف قرار دادند اما تا کنون گزارشی از مجروحیت یا خسارات دیگر منتشر نشده است.

رسانه‌ها روز یک شنبه از شنیده شدن صدای آژیر هشدار در شهرک سدیروت در نزدیکی نوار مرزی با غزه به دنبال حمله راکتی از سوی نیروهای مقاومت غزه خبر داده بودند.

کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی هم اعلام کرد که سامانه گنبد آهنین یک فروند موشک شلیک شده به سمت سدیروت را رهگیری و منهدم کرده است.

رادیو ارتش اسرائیل شامگاه یکشنبه گزارش داد که در پی شلیک راکت از نوار غزه به شهرک صهیونیست نشین سدیروت شش صهیونیست مجروح شدند.
مرجع : خبرگزاری فارس
کد مطلب : 302253