توصيه به ديگران
۰
پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۶
غیبت دونالد ترامپ در مناظره انتخاباتی جمهوری خواهان
نامزد‌های ریاست جمهوری آمریکا در حالی دومین مناظره انتخاباتی خود را برگزار کردند که دونالد ترامپ در آن حضور نداشت.
Share/Save/Bookmark
به گزارش عصر امروز دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا که در نظرسنجی‌ها پیشتاز سایر نامزد‌های جمهوری خواه است روز گذشته در دومین مناظره انتخاباتی جمهوری خواهان حضور نداشت که همین غیبت وی موجب انتقاد‌هایی درباره او شد.

به گزارش خبرگزاری یورونیوز، دونالد ترامپ که در ماه‌های اخیر به دلیل پرونده‌های متعدد کیفری اتهامات زیادی متوجه اوست در حال حاضر ترجیح می‌دهد در مناظره‌های انتخاباتی حضور نداشته باشد، ولی به جای آن به دیدار کارگران صنعت خودرو در ایالت میشیگان برود.

کریس کریستی، فرماندار سابق نیوجرسی و از مخالفان سرسخت دونالد ترامپ عدم حضور او در مناظره دوم جمهوری خواهان را به ترسیدن برای حضور در مناظره‌ها و رقابت با وی و سایر نامزد‌های انتخاباتی تفسیر کرد.

وی در بخشی از مناظره خود خطاب به ترامپ گفت: «تو این چیز‌ها را نادیده می‌گیری، و بگذار من به تو بگویم که قرار است چه اتفاقی بیفتد. به این کار ادامه بده، دیگر هیچ کس اینجا تو را دونالد ترامپ خطاب نمی‌کند. ما به تو می‌گوییم اردک دونالد.» کنایه‌ای به ترامپ که در واقع او را دانلد داک، شخصیت محبوب شرکت والت دیزنی نامید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دونالد ترامپ، اما در این حین در تلاش است تا نظر کارگران را به خود جلب کند. جو بایدن می‌گوید وی در میان قشر کارگر در آمریکا طرفدارانی دارد و از این رو ترامپ در تلاش است تا در میان این قشر از جامعه آمریکا نیز نفوذ کند.
کد مطلب : 329769